PayPal v SSLmarkete - moderná alternatíva online platieb

(11. 11. 2013) Viac než 230 miliónov zákazníkov v 193 krajinách sveta dôveruje bezpečným platbám cez platobný systém PayPal. Aj Vy máte v SSLmarkete teraz možnosť uhradiť čiastku za certifikát rýchlo a bezpečne. Platba cez PayPal dopĺňa v SSLmarkete dalšie platobné možnosti, tj. platbu bankovým prevodom a kreditnou kartou.

Váš nákup u nás môže byť ešte pohodlnejší

Výhodou nákupu na internete cez PayPal je to, že si jednoducho objednáte, zaplatíte a hotovo - všetko v priebehu niekoľkých sekúnd. K tomu všetkému máte istotu, že sú vaše bankové údaje v bezpečí, pretože ich do systému zadávate iba pri registrácii účtu. Vaša platba za SSL certifikát je u nás ihneď pripísaná, takže odpadá nutnosť čakať na doručenú platbu, uskutočnenú bankovým prevodom. Navyše môžete pohodlne zaplatiť aj prostredníctvom mobilného telefónu alebo tabletu.

PayPal logo

Bezpečná platba na internete? Jednoduchšie to už nejde!

Účet na PayPale je len virtuálny. Presuny peňazí sú identifikované emailovými adresami. To znamená, že nemusíte mať žiadne číslo účtu. Zákazník PayPalu tak môže objednávať a platiť v tých krajinách sveta, ktoré tento platobný systém podporujú.
Viac informácií o platobnom systéme PayPal nájdete na www.paypal.cz.

.