RapidSSL ešte výhodnejšie

(Bratislava, 1. 3. 2012) Dôveryhodný certifikát RapidSSL nebol nikdy výhodnejší. Počas celého marca 2013 si môžete objednať certifikáty RapidSSL za cenu len 9,99 € + DPH.

AKCIA UKONČENÁ

Certifikačná autorita RapidSSL je osvedčeným lídrom v oblasti lacných SSL certifikátov. RapidSSL vlastní a prevádzkuje spoločnosť GeoTrust, ale na trhu vystupuje ako samostatná značka, ktorá sa zameriava na jednoduchšie typy certifikátov.

Vďaka Platinum partnerstvu a ďalšej úzkej spolupráci so spoločnosťou Symantec môžeme ponúknúť v období 1. - 31.3.2013 koncovú cenu certifikátov RapidSSL len 9,99 € + DPH.

Certifikát RAPIDSSL je najlacnejší, plne dôveryhodný SSL certifikát z našej ponuky, ktorý je možné vďaka doménovej validácii (DV) získať a nasadiť na server v priebehu niekoľkých minút. Certifikát od rovnomennej certifikačnej autority RapidSSL je tzv. „Low authenticated“ certifikát, obsahujúci informácie len o doméne, bez akýchkoľvek ďalších údajov.

Spoločnosť ZONER software, a.s. je dlhodobo najväčším sprostredkovateľom SSL certifikátov THAWTE, VeriSign a GeoTrust v Českej a Slovenskej republike. Zákazníkom ponúkame kompletný servis od objednania po získanie certifikátu od spoločností THAWTE, VeriSign a GeoTrust.

Podmienky akcie:

  • Akcia RapidSSL, ďalej len "Akcia", prebieha na stránkach www.sslmarket.sk.
  • Akcia platí len pre slovenské subjekty.
  • Akcia sa vzťahuje na objednávku nového certifikátu RapidSSL.
  • Platnosť akcie je od 1. 3. do 31. 3. 2013 alebo do odvolania.
  • Prevádzkovateľ webu sslmarket.sk, spoločnosť ZONER, s.r.o., si vyhradzuje právo meniť podmienky akcie.
  • Uvedené ceny sú bez DPH.