Vyhrajte zabezpečenie www stránok na 3 roky

(Bratislava, 12. 11. 2012) Na jeseň sme pre vás pripravili skvelú možnosť vyhrať zabezpečenie webových stránok plne dôveryhodným SSL certifikátom. Súťažte na stránkach nášho projektu SSLmarket.sk, stačí vyplniť odpovede na pár jednoduchých otázok.

Súťaž o dôveryhodný certifikát RapidSSL

Vyhrať môžete certifikát RapidSSL, ktorý chráni citlivé a osobné údaje, zvyšuje dôveryhodnosť vašich stránok a zaručí bezpečný prenos dát. Plne dôveryhodné SSL certifikáty RapidSSL sú vystavované veľmi rýchlo vďaka jednoduchej doménovej validácii (DV). Váš web tak zabezpečíte pohodlne za pár minút.
Sútaž prebieha na stránkách nášho projektu www.SSLmarket.sk, kde tiež nájdete prehľadnú ponuku SSL certifikátov od celosvetovo uznávaných certifikačných autorít.

Darček pre všetkých súťažiacich

Všetci prihlásení od nás získavajú automaticky malý darček.

Súťažte TU

Certifikačná autorita RapidSSL

Certifikačná autorita RapidSSL je osvedčeným lídrom v oblasti cenovo dostupných SSL certifikátov. RapidSSL vlastní a prevádzkuje spoločnost GeoTrust, ale na trhu vystupuje ako samostatná značka, ktorá sa zameriava na jednoduchšie typy certifikátov.

Spoločnosť ZONER je dlhodobo najväčším sprostredkovateľom SSL certifikátov THAWTE, Symantec (predtým VeriSign), GeoTrust a RapidSSL v Českej a Slovenskej republike. Zákazníkom ponúkame bezplatný kompletný servis od objednania, technickú podporu, komunikáciu v českom a slovenskom jazyku, až po získanie certifikátu za výhodnejšie ceny. O všetky objednávky a otázky zákazníkov sa stará certifikovaná zákaznícka podpora, ktorá je pripravená poradiť s akýmkoľvek problémom z oblasti SSL.

rapidssl

Kompletné podmienky akcie nájdete na www.SSLmarket.sk/sutaz.