Zjednodušili sme predlžovanie certifikátov

(5. 12. 2016) >Zjednodušili sme predlžovanie certifikátov. Vďaka automatickej platbe (kredit, PayPal) si už nemusíte strážiť platnosť SSL certifikátu. Naša funkcia autorenew dokáže certifikáty automaticky uhradiť.

Plaťte certifikáty automaticky

Objednávky SSL certifikátov môžete hradiť automaticky kreditom na vašom účte. Objednávky predĺženia sa môžu ponovom hradiť automaticky aj prostredníctvom PayPalu. Stačí, keď je pôvodná objednávka uhradená cez PayPal, alebo automatickú platbu autorizujete neskôr manuálne.

Vďaka automatickému predĺženiu certifikátov vám už neunikne žiadna expirácia, ktorá je pre web pohromou. Certifikát po predĺžení len nainštalujete - to žial nemôžeme urobiť za vás :).

Automatické predĺženie certifikátu môžete zapnút rovno v ich prehľade, čo šetrí váš čas.

Rozšírenie platobných možností pre autorenew

Svoje platobné preferencie a možnosť automatického predlžovania certifikátov môžete nastaviť pre celý zákaznícky účet, ale samozrejme tiež pre jednotlivé objednávky. Záleží na vašich preferenciách.

Objednávky môžete automaticky hradiť PayPalom, kreditom, alebo manuálne (platobná karta, prevod).

Veríme, že nová funkcia prispeje k používateľskému komfortu administrácie SSLmarket.

V prípade potreby nahliadnite do článku nápovedy venujúcemu sa používateľskému účtu SSLmarket, alebo sa obráťte na zákaznícku podporu SSLmarket.