API SSLmarketu pre objednávanie SSL certifikátov

SSLmarket podporuje API pre objednávanie SSL certifikátov . Pripravili sme pre vás aj jednoduchý nástroj, s ktorým môžete začať API používať okamžite. Skúsený používateľ už nemusí prechádzať niekoľko krokov objednávky; všetky údaje si nastaví a odošle jedným klikom cez API do SSLmarketu.

API vám pomôže najmä pokiaľ objednávate väčšie množstvo certifikátov. Pomôže urýchliť objednávanie a vy sa môžete venovať tomu, čo je pre vaše podnikanie naozaj dôležité.

Dôležité funkcie API SSLmarketu

Cez API SSLmarketu (Application Programming Interface) môžete objednávať všetky typy SSL certifikátov, ktoré máme v ponuke. Pošlite všetky informácie v rovnakom rozsahu, ktorý požaduje objednávkový formulár na SSLmarketu a objednávka sa založí na váš účet. API podporuje všetky parametre certifikátov vrátane SANU (ďalších domén v certifikáte) .

  • Testovací režim pre vyskúšanie"nanečisto"
  • Objednávanie všetkých typov certifikátov
  • Definícia všetkých parametrov
  • Objednanie jedným klikom
  • Urýchlenie procesov a úspora času
  • Možnosť nastaviť východiskové údaje

Ako API SSLmarketu využiť

API je možné využiť dvoma spôsobmi. Prvým z nich je využitie nášho jednoduchého rozhrania nazvaného swapy, ktoré umožňuje odoslať objednávku jedným kliknutím. Môžete si tiež definovať východiskové údaje, ktoré používate. Tento spôsob môžete začať používať hneď a výrazne vám urýchli prácu.

Druhou možnosťou je vlastné riešenie. Definíciu API nájdete v dokumente uvedenom nižšie. Odovzdajte ju vášmu programátorovi, ktorý na jej základe vytvorí riešenie podľa vašich vlastných potrieb.

API SSLmarketu môžu začať používať všetci naši zákazníci. Nie je potrebné uzatvárať žiadne zmluvy a zdržiavať sa formalitami.

Začnite API používať ešte dnes

Kliknutím na ikony nižšie si stiahnite dokumentáciu k API a nástroj Swap , ktorý vo webovom rozhraní umožní odoslanie objednávky cez API do SSLmarketu (nemusíte nič programovať).

Dokumentáciu budete potrebovať pre tvorbu vlastného napojenie na API SSLmarketu. Swap je súbor skriptov, ktorý stačí rozbaliť na váš server. Potom môžete začať objednávať cez jednoduchý formulár, ktorý API využíva. Pred použitím SWAP dôrazne odporúčame prečítať informácie v súbore README.txt.


záchranný kruh sslmarket

Je toho na vás veľa?

Napíšte nám
admin@zoner.sk
Kontaktný formulár
Zavolajte nám
+421-2-682 65 986 
+421-2-638 15 272