Extended Validation certifikáty (EV)

EV certifikáty ponúkajú najvyššie možné používateľské zabezpečenie www stránok. Koncový používateľ je o zabezpečení a prítomnosti EV SSL certifikátu informovaný v prehliadači ikonou zámku a predovšetkým výraznou zelenou farbou adresného riadka s informáciou o organizácii, pre ktorú bol SSL certifikát vystavený.

Použitím EV SSL certifikátu každá spoločnosť deklaruje, že jej záleží na internetovej bezpečnosti a že chce patriť medzi top spoločnosti, využívajúce tieto certifikáty. EV certifikáty nachádzajú využitie v bankovom a finančnom sektore a uplatnia sa aj na mnohých webových projektoch s dôrazom na bezpečnosť a kvalitu. Voľbou EV SSL certifikátu nikdy nemôžete byť sklamaní.

Zobrazenie certifikátu v prehliadaci

Najpredávanejší EV certifikát - GeoTrust True BusinessID EV

Najlacnejší "zelený" EV SSL certifikát z našej ponuky, ktorý webovým projektom dodá prestíž, najvyššiu možnú dôveryhodnosť a samozrejme tiež vysoké zabezpečenie prenášaných dát.

Už od 144,45

Pokračovať...

Prehľad ponúkaných EV SSL certifikátov

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
GeoTrust True BusinessID EV 149,95 € $299 EV 4-250 7 dní 1-2 KúpiťDetail

GeoTrust True BusinessID EV certifikát

Najdôveryhodnejší SSL certifikát od spoločnosti GeoTrust s rozšíreným overením (EV). Vďaka zabezpečeniu webových projektov EV certifikátom GeoTrust sa zvyšuje dôveryhodnosť a prestíž prevádzkovateľa.
EV SSL certifikát je možné odporučiť pre všetky dôležité webové projekty. Svoje miesto nachádza samozrejme v bankovom a finančnom sektore, ale aj v komerčných webových projektoch, kde je kladená požiadavka na najvyšší stupeň overenia a zabezpečenia. SSL certifikát je tiež vhodný na zabezpečenie serverových produktov od spoločnosti Microsoft, napríklad servera Microsoft Exchange.

Thawte Web Server EV 225 € $299 EV 1-250 7 dní 1-2 KúpiťDetail

Thawte Web Server EV certifikát

Najdôveryhodnejší SSL certifikát od spoločnosti Thawte. Zabezpečenie projektov EV certifikátom zvyšuje dôveryhodnosť a prestíž prevádzkovateľa, ktorý je overený podľa najprísnejších štandardov.
SSL certifikát nachádza využitie pri projektoch s požiadavkou na najvyšší stupeň dôveryhodnosti, typicky v bankovom a finančnom sektore a vo webových projektoch, kde je kladená požiadavka na najvyšší stupeň overenia a abezpečenia.

Symantec Secure Site EV 730,95 € 1050 € EV 1-250 5 dní 1-2 KúpiťDetail

Symantec Secure Site EV certifikát

Jeden z nejprestížnejších SSL certifikátov s rozšíreným overením (Extended Validation) na trhu. Použitím EV SSL certifikátu od certifikačnej autority Symantec každá spoločnosť deklaruje, že jej záleží na internetovej bezpečnosti a že chce patriť medzi top spoločnosti využívajúce tieto certifikáty.
Certifikáty Symantec nachádza využitie predovšetkým v bankovom a finančnom sektore, ale uplatní sa aj na mnohých webových projektoch s dôrazom na kvalitu a značku.

Symantec Secure Site Pro EV 1104,95 € 1499 € EV 1-250 5 dní 1-2 KúpiťDetail

Symantec Secure Site Pro EV certifikát

SSL certifikát spoločnosti Symantec ponúka v súčasnosti najvyššie možné zabezpečenie dátového prenosu. Minimálna 128-bitová hĺbka šifrovania aj pri starších webových prehliadačoch a operačných systémoch, s  rozšírenou validáciou (EV), ponúka ďaleko vyšší stupeň zabezpečenia ako bežné SSL certifikáty. SSL certifikát nachádza využitie v projektoch, kde je vyžadovaná garancia min. 128 bitového šifrovania vo všetkých typoch prehliadačov.