Certifikáty DigiCert budú dostupné v októbri

Logo certifikačnej autority DigiCert

(24.9.2018) SSLmarket spustí v októbri 2018 predaj kompletného portfólia certifikačnej autority DigiCert. Počas tohoto mesiaca budú dostupné štandardné TLS certifikáty, S/MIME, Code Signing a Code Signing EV a nové certifikáty Secure Site.

CA DigiCert kompletne v ponuke SSLmarketu

Do našej ponuky zaraďujeme produkty certifikačnej autority DigiCert. Od 1.10.2018 by mali byť dostupné štandardné TLS certifikáty a Code Signing certifikáty vrátane EV variantu.

Ponuku počas októbra rozšírime o tieto produkty:

  • TLS certifikáty DigiCert - DV, OV a EV
  • Certifikáty DigiCert Code Signing a Code Signing EV
  • Nová rodina DigiCert Secure Site ako obdoba radu certifikátov Symantec
  • S/MIME certifikáty
  • Document Signing
  • Ostatné produkty (certifikáty pre IoT)

V priebehu októbra budú teda dostupné aj dlho očakávané S/MIME certifikáty.

Nový rad prémiových produktov DigiCert

DigiCert uvádza nový rad prémiových produktov Secure site, ktorý poznáte z ponuky CA Symantec. Certifikáty DigiCert Secure Site vychádzajú zo súčasných certifikátov od CA Symantec, ale postupne ich nahradia. Hlavný rozdiel zákazníci spoznajú v prémiových funkciách, ktoré budú na trh prinášané exkluzivne práve v tomto rade TLS certifikátu. Viac informácií zverejní CA DigiCert dňa 27.9.

Update ponuky CA GeoTrust

Okrem produktov DigiCert v našej ponuke uvedieme tiež celkom nové certifikáty GeoTrust. Jedná sa o nový DV certifikát s plnohodnotnou podporou SANov a Wildcard DV certifikát rovnako s podporou SANov. Ich parametre a ceny budú čoskoro zverejnené - stačí sledovať stránku s produktami CA GeoTrust.

Veríme, že nové produkty oceníte. Neváhajte sa v prípade akýchkoľvek otázok obrátiť na zákaznícku podporu.