Secure Site Wildcard Objednať      

Secure Site Wildcard je prestížny hviezdičkový certifikát s podporou ECC šifrovania. Šetrí náklady na nákup jednotlivých SSL certifikátov aj čas na inštaláciu a správu. Do tohoto certifikátu môžete pridať aj ďalšie domény ako SANy.

OV - overenie spoločnosti
DigiCert Smart seal

1-250 podpora SANov
2d doba vystavenia
100% dôveryhodnosť
 • Cena od 1,863 €
 • Platnosť 1 rok
 • Zabezpečenie domény vrátane www
 • Dôveryhodnosť všetky počítače a mobily
 • Algoritmus verejného kľúča RSA aj ECC
 • Symetrické šifrovanie 256 bitov
 • Dĺžka verejného kľúča 2.048 (3.072/4.096) bitov
 • Koreňová CA DigiCert Global Root
 • Garancia vrátenia peňazí 30 dní
 • Pregenerovanie certifikátu zadarmo
 • Možnosť pridania viac domén ÁNO
 • Peňažná záruka $ 1.750.000

odporúčané použitie certifikátu

Prestížne Secure Site certifikáty sa využívajú predovšetkým v bankovom a finančnom sektore, kde je vyžadované maximálne zabezpečenie od najväčšej CA. Hodí sa však aj pre e-shopy, rezervačné systémy a ochranu prenosu osobných dát. Certifikát Vám aj Vašim návštevníkom prináša silné zabezpečenie od svetovo najuznávanejšej certifikačnej autority.
Pre zabezpečenie bánk, platobných systémov a citlivých informácii odporúčame certifikát EV s rozšíreným overením. Umožňuje ľahšiu identifikáciu webu, prináša vyššíe garancie bezpečnosti a účinne Vás chráni proti phishingu. Viac v detaile Secure Site EV (Extended Validation) certifikátu.

Prémiové funkcie Secure Site certifikátu

S certifikátom Secure Site získate najrýchlejšie overenie spoločnosti vďaka prioritnej podpore. S každým Secure Site certifikátom tiež získavate antimalwarovou kontrolu Vašeho webu.

S každým Secure Site certifikátom pre svoje stránky získate pečať Norton Secured - najznámejší symbol zabezpečenia na internete. Výskum ukázal, že takmer 90 % užívateľov rozpozná, že stránka nesúca pečať Norton Secured je pre nich bezpečná. Symbol je každý deň zobrazený viac než miliardu krát a používa ho viac než 100 000 webov v 170 krajinách sveta. Pridajte sa k nim tiež. S nasadením pečate na web Vám radi pomôžeme.

Pečeť DigiCert Smart Seal
Pečeť DigiCert Smart Seal

Cenník Symantec Secure Site Wildcard certifikátu

Secure Site Wildcard podporuje RSA aj ECC kľúče. Do certifikátu môžete vložiť ďalšie domény ako FQDN SANy.

Jednoročný

2 050,00 €
 • Cena pri kúpe od CA: $2138
 • Ušetríte desiatky percent z ceny
 •  

Rozšírenie

+ 1x doména (FQDN): 250,00 €

+ 1x Wildcard: 1 960,00 €

Objednať

Objednávka na viac rokov

Pri objednaní na viac rokov ušetríte! Certifikát môžete objednať až na 6 rokov. Každý rok dostanete nadväzujúce jednoročný certifikát.

 • Ušetríte čas. Jedna objednávka a platba = menej administratívy.
 • Čím dlhšia platnosť objednávky, tým vyššia úspora vďaka znižujúce sa ročné cene.
 • Nadväzujúci jednoročný certifikát dostanete automaticky a včas, len ho vymeníte.
zistiť viac

Ceny uvedené bez DPH.

Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Všetky ponúkané SSL/TLS certifikáty sú plne dôveryhodné a návštevníci webových stránok nie sú obťažovaní akýmkoľvek hlásením o nedôveryhodnosti.

V internetovom prehliadači je informácia o zabezpečenej komunikácii zobrazená v adresnom riadku pomocou ikonky zámočku a písmenká " s " u protokolu http.

Rozkliknutím zámočku si môžeme overiť prevádzkovateľa stránok a vydavateľa certifikátu. Viac informácií o zobrazení certifikátu v prehliadači .

Zobrazenie certifikátu Symantec Secure Site Wildcard v adresnom riadku prehliadača

FAQ - najčastejšie otázky

Wildcard certifikát zabezpečí všetky subdomény na mieste hviezdičky. Typicky sa pomocou Wildcard zabezpečujú subdomény 3. rádu. Napríklad certifikát pre * .zoner.com zabezpečí subdomény mail.zoner.com, posta.zoner.com a ďalšie.
Ak je Wildcard certifikát vystavený v tvare 3L domény * .zoner.com, tak zabezpečuje zároveň aj 2L doménu zoner.com. V prípade hviezdičky na doméne nižšieho rádu to platí tiež a hlavná doména bude v certifikáte.
Pre Wildcard certifikát sa CSR tvorí pre doménu vrátane uvedenia hviezdičky, teda napríklad * .zoner.com. Hviezdička zastupuje miesto budúcich subdomén, ktorých môže byť neobmedzený počet ..
CSR môžete vytvoriť priamo v objednávke SSLmarketu, takže si môžete ušetriť prácu. CSR je vytvorené tak, aby bolo správne k danej objednávke.
Áno, do tohoto certifikátu môžete pridať další príplatkové SANy. Tie môžu mať podobu ako bežné domény (FQDN, napríklad mail.zoner.cz), tak hviezdičkový tvar (*.zoner.sk). V objednávke môžete tieto SANy ľubovolne kombinovať.

Každý Secure Site certifikát Vám umožňuje na web umiestniť pečať Norton Secured. Logicky ju môžete využiť len na webe zabezpečenom týmto certifikátom. Potrebujete k tomu vygenerovať patričný kód, ktorý potom do Vašich stránok umiestnite.

Môžete si vybrať z veľkostí, tmavého/svetlého pozadia a viac jazykov. Pre pomoc s nasadením neváhajte kontaktovať zákaznickou podporu.

Ku každému Secure Site certifikátu získávate antimalwarovou ochranu webu zadarmo. To znamená, že si ho môžete kedykoľvek nechať zvonka skontrolovať viac než 70 antivírmi naraz. Prostriedky pre túto kontrolu získate od naše zákazníckej podpory.

Kontrola proti škodlivému kódu je veľmi dôležitá, pretože pokiaľ Vám niekto web napadne a na FTP či do zdrojového kódu umiestni víry či malware, môže ho veľmi ľahko zničiť. Napadnuté stránky totiž veľmi rýchlo zablokujú vyhľadávače aj prehliadače a znemožní na ne prístup. Napadnutie webu tak máva celkom fatálne dôsledky.