Overenie domény (Domain Validation)

Cenovo najdostupnejšie sú SSL certifikáty, ktoré pre svoje overenie používajú iba základné overenie na úrovni domény, kedy je zasielaný verifikačný e-mail. Obrovskou výhodou DV certifikátov je ich rýchle vystavenie, ktoré môže byť vykonané v priebehu niekoľkých minút.

DV SSL certifikáty odporúčame používať pri projektoch, kde je kladený dôraz na rýchlosť získania certifikátu, účelnosť zabezpečenia a výhodnú cenu. Ich uplatnenie je prakticky vo všetkých oblastiach, vyžadujúcich SSL komunikáciu, prevažne však v intranetovom použití, interných systémoch alebo pri menších webových projektoch, kde sa nevyžaduje overenie spoločnosti, pre ktorú bol SSL certifikát vystavený.
Prehliadač informuje používateľa o zabezpečení pomocou SSL certifikátu prítomnostou ikony zámku. V detaile certifikátu sú síce zobrazené základné informácie (certifikačná autorita, platnosť, ..), ale úplne chýbajú informácie o spoločnosti, pre ktorú je SSL certifikát vystavený.

Najpredávanejší certifikát RapidSSL

Najjednoduchšie zabezpečenie webových stránok vďaka SSL certifikátu RapidSSL. Najlacnejší SSL certifikát z našej ponuky. Bleskové vystavenia od 2 minút. Objednanie 24/7. Možnosť okamžitého nasadenia.

Už od 9,99

Pokračovať...

Prehľad ponúkaných DV SSL certifikátov

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
Thawte SSL 123 43,30 € $149 DV NIE 10 minút 1-2 KúpiťDetail

Thawte SSL 123 certifikát

Cenovo najdostupnejší SSL certifikát od certifikačnej autority Thawte. Vystavenie je založené na doménovej validácii (DV), ktorá umožňuje vystaviť tento SSL certifikát počas niekoľkých minút.
SSL certifikát je vhodné používať pri projektoch, kde je kladený dôraz na rýchlosť získania certifikátu, účelnosť zabezpečenia a výhodnú cenu. Jeho uplatnenie je prakticky vo všetkých oblastiach, vyžadujúcich SSL komunikáciu, prevažne však v intranetových riešeniach, zabezpečení mailových serverov alebo jednoduchých webových aplikácií/stránok.

SSL 123 Wildcard 216,67 € $745 DV NIE 10 minút 1-2 KúpiťDetail

SSL 123 Wildcard certifikát

Cenovo najdostupnejší Wildcard SSL certifikát od Thawte. Vystavenie je založené na doménovej validácii (DV), ktorá umožňuje vystaviť tento SSL certifikát v priebehu niekoľkých minút.
Hviezdičkový SSL certifikát sa hodí pre prípady, keď potrebujete zabezpečiť všetky subdomény jednej "hlavnej" domény. Tá je v certifikáte tiež zahrnutá.

GeoTrust QuickSSL Premium 54,30 € $149 DV 4 10 minút 1-2 KúpiťDetail

GeoTrust QuickSSL Premium certifikát

Cenovo najdostupnejší SSL certifikát certifikačnej autority GeoTrust poskytuje vďaka doménovému overeniu možnosť veľmi rýchleho vystavenia a nasadenia na servery.
Jedná sa o tzv "Low authenticated" certifikát, obsahujúci informácie len o doméne, bez akýchkoľvek ďalších údajov. SSL certifikát odporúčame používať pri projektoch, kde je kladený dôraz na rýchlosť získania certifikátu. Nachádza svoje využitie predovšetkým v intranetovom použití, interných systémoch alebo na menších webových projektoch, kde sa nevyžaduje overenie spoločnosti, pre ktorú bol SSL certifikát vystavený.

GeoTrust QuickSSL Wildcard 233 € $479 DV Ne 10 minút 1-2 KúpiťDetail

GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard certifikát

Najlacnejšií hviezdičkový SSL certifikát GeoTrust zabezpečuje neobmedzený počet subdomén a je vďaka doménovému overeniu bleskovo vystavený.
Tento hviezdičkový SSL certifikát sa hodí na projekty vyžadujúce viac subdomén hlavnej domény. Okrem subdomén zabezpečuje aj spoločnú doménu.

RapidSSL 11,66 € $59 DV NIE 2 minút 1-2 KúpiťDetail

RapidSSL certifikát

Cenovo jednoznačne najdostupnejší SSL certifikát, ktorý je validovaný iba na úrovni overenia domény pomocou zaslaného potvrdzovacieho e​​-mailu. Obrovskou výhodou certifikátu od spoločnosti RapidSSL je jeho rýchle vystavenie, ktoré môže byť vykonané v priebehu niekoľkých minút.
SSL certifikát odporúčame používať pri projektoch, kde je kladený dôraz na rýchlosť získania certifikátu, účelnosť zabezpečenia a výhodnú cenu. Jeho uplatnenie je prakticky vo všetkých oblastiach, vyžadujúcich SSL komunikáciu, prevažne však v intranetovom použití, interných systémoch alebo pri menších webových projektoch, kde sa nevyžaduje overenie spoločnosti a vyšší typ zabezpečenia.

RapidSSL Wildcard 96,63 € $249 DV NIE 2 minút 1-2 KúpiťDetail

RapidSSL Wildcard certifikát

Cenovo najdostupnejší hviezdičkový SSL certifikát, ktorý zabezpečuje nielen hlavnú doménu, ale predovšetkým všetky jej subdomény od spoločnosti RapidSSL. Obrovskou výhodou je jeho rýchle vystavenie, ktoré môže byť vykonané počas niekoľkých minút.
SSL certifikát nachádza využitie pri zabezpečení mnohých subdomén na jednom alebo viacerých serveroch v prípade, keď nie je kladená požiadavka na vyššiu dôveryhodnosť vďaka jednoduchej doménovej validácii.