Overenie domény (Domain Validation)

Cenovo najdostupnejšie SSL certifikáty, ktoré pre svoje overenie používajú iba základné overenie na úrovni domény, kedy je zasielaný verifikačné e-mail. Obrovskou výhodou DV certifikátov je ich rýchle vystavenie, ktoré môže byť vykonané v priebehu niekoľkých minút.

DV SSL certifikáty odporúčame používať pri projektoch, kde je kladený dôraz na rýchlosť získania certifikátu, účelnosť zabezpečenia a výhodnú cenu. Jeho uplatnenie je prakticky vo všetkých oblastiach vyžadujúcich SSL komunikáciu, prevažne však v intranetovom použití, interných systémoch alebo u menších webových projektov, kde sa nevyžaduje overenie spoločnosti, pre ktorú bol SSL certifikát vystavený.
Prehliadač informuje užívateľa o zabezpečení pomocou SSL certifikátu prítomnosťou ikony zámku. V detaile certifikátu sú síce zobrazené základné informácie (certifikačná autorita, platnosť), ale úplne chýbajú informácie o spoločnosti, pre ktorú je SSL certifikát vystavený.


certifikát Thawte 123

Dôveryhodný DV certifikát Thawte

Najlacnejší dôveryhodný SSL/TLS certifikát od certifikačnej autority Thawte. Je vystavený behom pár minút vďaka overeniu domény. Plne dostačuje pre zabezpečenie bežných webových stránok a dôveryhodnosť menších projektov.
Už od 59 € Objednať

Prehľad ponúkaných DV SSL certifikátov

SSL certifikát Cena od SSLmarket Cena CA Overenie Podpora SAN/UC Vystavenie (od) Platnos (roky) Objednať
Ceny uvedené bez DPH.
Thawte SSL 123 Od 59 € $149 DV 1-250 10 minút 1 Kúpiť
Thawte SSL 123 Wildcard Od 242 € $745 DV 1-250 10 minut 1 Kúpiť
GeoTrust Standard DV Od 68 € N/A DV 1-250 2 minuty 1 Kúpiť
GeoTrust Standard Wildcard DV Od 237 € N/A DV 1-250 2 minuty 1 Kúpiť
RapidSSL Od 13 € $149 DV NIE 10 minut 1 Kúpiť
RapidSSL Wildcard Od 108 € 479 $ DV NIE 10 minut 1 Kúpiť