Secure Site certifikát objednať    

Základný SSL/TLS certifikát z najprestížnejšieho radu Secure Site certifikátov od CA DigiCert. Obsahuje overené údaje vašej spoločnosti. Overenie je u Secure Site certifikátov vykonávané prioritne. K certifikátu získate aj doplnkové funkcie navyše.

OV - overenie spoločnosti
DigiCert Smart seal
1-250 podpora SANov
2d doba vystavenía
100% dôveryhodnosť
 • Cena od 383 €
 • Platnosť 1 rok
 • Zabezpečenie doména vrátane www
 • Dôveryhodnosť všetky počítače a mobily
 • Algoritmus verejného kľúča RSA a ECC
 • Symetrické šifrovanie 256 bitov
 • Dĺžka verejného kľúča 2.048 (3.072/4.096) bitov
 • Koreňová CA DigiCert Global Root
 • Garancia vrátenia peňazí 30 dní
 • Pregenerovanie certifikátu zadarmo
 • Možnosť pridania viac domén ÁNO
 • Peňažná záruka $ 1.750.000

Odporúčané použitie certifikátu

Prestížne Secure Site certifikáty sa využívajú predovšetkým v bankovom a finančnom sektore, kde je vyžadované maximálne zabezpečenie od najväčšej CA. Hodí sa však aj e-shopy, rezervačné systémy a ochranu prenosu osobných dát. Certifikát vám i vašim návštevníkom prináša silné zabezpečenie od svetovo najuznávanejší certifikačnej autority.
Pre zabezpečenie bánk, platobných systémov a citlivých informácií odporúčame certifikát EV s rozšíreným overením. Umožňuje ľahšiu identifikáciu webu, prináša vyššiu garancie bezpečnosti a účinne vás chráni proti phishingu. Viac v detaile Secure Site EV (Extended Validation) certifikátu.

Prémiové funkcie Secure Site certifikátu

S certifikátom Secure Site získate najrýchlejšie overenie spoločnosti vďaka prioritnej podpore . S každým Secure Site certifikátom tiež získavate antimalwarovou kontrolu vášho webu.

S každým Secure Site certifikátom pre svoje stránky získate pečať Smart Secured - najznámejší symbol zabezpečenia na internete. Výskum ukázal, že takmer 90% užívateľov rozpozná, že stránka nesúca pečať Smart Secured je pre nich bezpečná. Symbol je každý deň zobrazený viac ako miliardukrát a používa ho viac ako 100 000 webov v 170 krajinách sveta. Pridajte sa k nim tiež. S nasadením pečate na web vám radi pomôžeme.           

  Pečeť DigiCert Smart Seal   
Pečať DigiCert Smart

Cenník Secure Site certifikátu

Secure Site podporuje RSA aj ECC kľúče. Do certifikátu môžete pridať ďalšie domény ako FQDN a Wildcard SANy.

Jednoročný

425,00 €
Bežná cena: 449 €
 • Cena pri kúpe od CA: 449 €
 • Pri kúpe od nás ušetríte

Rozšírenia

+ 1x doména (FQDN): 285,00 €

+ 1x Wildcard: 2 100,00 €

objednať

Objednávka na viac rokov

Pri objednaní na viac rokov ušetríte! Certifikát môžete objednať až na 3 roky. Každý rok dostanete nadväzujúce jednoročný certifikát.

 • Ušetríte čas. Jedna objednávka a platba = menej administratívy.
 • Čím dlhšia platnosť objednávky, tým vyššia úspora vďaka znižujúce sa ročné cene.
 • Nadväzujúci jednoročný certifikát dostanete automaticky a včas, len ho vymeníte.
zistiť viac

Ceny uvedené bez DPH.

Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Všetky ponúkané SSL/TLS certifikáty sú plne dôveryhodné a návštevníci webových stránok nie sú obťažovaní akýmkoľvek hlásením o nedôveryhodnosti.

V internetovom prehliadači je informácia o zabezpečenej komunikácii zobrazená v adresnom riadku pomocou ikonky zámočku a písmenká " s " u protokolu http.

Rozkliknutím zámočku si môžeme overiť prevádzkovateľa stránok a vydavateľa certifikátu. Viac informácií o zobrazení certifikátu v prehliadači .

Zobrazenie certifikátu Secure Site v adresnom riadku prehliadača

FAQ - najčastejšie otázky

Pre výber správneho SSL/TLS certifikátu môžete použiť náš sprievodca výberom certifikátu. Ak si napriek tomu nebudete vedieť rady s výberom vhodného certifikátu, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu, ktorá vám s výberom správneho certifikátu poradí.

Kontaktovať nás môžete aj priamo z vášho zákazníckeho účtu zaslaním požiadavky z menu Autorizovaná požiadavka.

Každý Secure Site certifikát vám umožňuje na web umiestniť pečať Smart Seal. Logicky ju môžete využiť iba na webe zabezpečenom týmto certifikátom. Potrebujete na to vygenerovať patričný kód, ktorý potom do vašich stránok umiestnite.

Môžete si vybrať z viacerých veľkostí, tmavého/svetlého pozadia a viacerých jazykov. Pre pomoc s nasadením neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu.

Ak sa v prehliadači nezobrazuje zámok ako symbol zabezpečenia, bude niektorá z častí webu načítaná cez nezabezpečený protokol. Pre kompletné zabezpečenie webu a zobrazenie symbolu je nutné, aby všetky prvky stránky boli načítané cez protokol HTTPS. Ak bude na stránke načítaný napríklad javascript (Google Analytics) alebo obrázok cez nezabezpečený protokol HTTP, nebude zabezpečenie kompletné a symbol zámku sa nezobrazí.

Ku každému Secure Site certifikátu získavate antimalvérovú ochranu webu zadarmo. To znamená, že si ho môžete kedykoľvek nechať zvonku skontrolovať viac ako 70 antivírusov naraz. Prostriedky na túto kontrolu získate od našej zákazníckej podpory.

Kontrola proti škodlivému kódu je veľmi dôležitá, pretože ak vám niekto web napadne a na FTP alebo do zdrojového kódu umiestni vírusy či malware, môže ho veľmi ľahko zničiť. Napadnuté stránky totiž veľmi rýchlo zablokujú vyhľadávače aj prehliadače a znemožnia na ne prístup. Napadnutie tak webu tak máva úplne fatálne dôsledky.