Secure Site EV certifikát objednať    

Secure Site EV je certifikát s rozšíreným EV overením určený pre najnáročnejších klientov. Je to najdôveryhodnejší certifikát, ktorý využívajú najmä banky a finančné inštitúcie. Zelený názov firmy u adresy webu zvyšuje dôveru zákazníka a zvyšuje konverzie. Použitím prestížneho Secure Site EV certifikátu deklarujete najvyššiu úroveň služieb a zabezpečenia.

EV - rozšírené overenie
1 počet domén
1-250 podpora SANov
4d doba vystavenia
100% dôveryhodnosť
 • Cena od 817 €
 • Platnosť 1 rok
 • Zabezpečenie domény vrátane www
 • Dôveryhodnosť všetky počítače a mobily
 • Algoritmus verejného kľúča RSA aj ECC
 • Symetrické šifrovanie 256 bitov
 • Dĺžka verejného kľúča 2.048 (3.072/4.096) bitov
 • Koreňová CA DigiCert Global Root
 • Garancia vrátenia peňazí 30 dní
 • Pregenerovanie certifikátu zadarmo
 • Možnosť pridania viac domén ÁNO
 • Peňažný záruka $ 1.750.000

Odporúčané použitie certifikátu

Prestížny SSL/TLS certifikát nachádza uplatnenie všade tam, kde je vyžadovaná najvyššia garancia silného šifrovania a maximálna ochrana proti phishingu. Okrem silného moderného šifrovania ponúka tiež jednoduchú identifikáciu servera vďaka rozšírenému EV overeniu (Extended Validation). Najprestížnejšie certifikát na trhu sú typicky využívane v bankovom sektore k ochrane platobných informácií a k ochrane osobných údajov.

Prémiové funkcie Secure Site certifikátu

S certifikátom Secure Site získate najrýchlejšie overenie spoločnosti vďaka prioritnej podpore . S každým Secure Site certifikátom tiež získavate antimalwarovu kontrolu vášho webu.

    S každým Secure Site certifikátom pre svoje stránky získate pečať Norton Secured - najznámejší symbol zabezpečenia na internete. Výskum ukázal, že takmer 90% užívateľov rozpozná, že stránka nesúca pečať Norton Secured je pre nich bezpečná. Symbol je každý deň zobrazený viac ako miliardukrát a používa ho viac ako 100 000 webov v 170 krajinách sveta. Pridajte sa k nim tiež. S nasadením pečate na web vám radi pomôžeme.           

   Pečeť DigiCert Smart Seal   
Pečať DigiCert Smart

Cenník Secure Site EV certifikátu

Certifikát Secure Site EV podporuje RSA aj ECC kľúče. Ak potrebujete certifikát pre ECC kryptografiu, vyberte práve tento.

Jednoročný

900,00 €
 • Cena pri kúpe od CA: $1118
 • Ušetríte desiatky percent z ceny

Rozšírenie

+ 1x doména (FQDN): 605,00 €

+ 1x Wildcard: u EV nie

objednať

Objednávka na viac rokov

Pri objednaní na viac rokov ušetríte! Certifikát môžete objednať až na 6 rokov. Každý rok dostanete nadväzujúce jednoročný certifikát.

 • Ušetríte čas. Jedna objednávka a platba = menej administratívy.
 • Čím dlhšia platnosť objednávky, tým vyššia úspora vďaka znižujúce sa ročné cene.
 • Nadväzujúci jednoročný certifikát dostanete automaticky a včas, len ho vymeníte.
zistiť viac

Ceny uvedené bez DPH.

Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Všetky ponúkané SSL/TLS certifikáty sú plne dôveryhodné a návštevníci webových stránok nie sú obťažovaní akýmkoľvek hlásením o nedôveryhodnosti.

V internetovom prehliadači je informácia o zabezpečenej komunikácii pomocou EV SSL certifikátu zobrazená v adresnom riadku výraznou zelenou farbou , ďalej ikonkou zámočku a písmenkom" s "u protokolu http.

V adresnom riadku prehliadača vidíte prevádzkovateľa stránok a po rozkliknutí aj vydavateľa certifikátu. Viac informácií o zobrazení certifikátu v prehliadači .

Zobrazenie certifikátu Symantec Secure Site EV v adresnom riadku prehliadača

FAQ - najčastejšie otázky

Pre výber správneho SSL/TLS certifikátu môžete použiť nášho sprievodcu výberom certifikátu . Ak si napriek tomu nebudete vedieť rady s výberom vhodného certifikátu, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu , ktorá vám s výberom správneho certifikátu poradí.
Kontaktovať nás môžete aj priamo z vášho zákazníckeho účtu zaslaním požiadavky z menu Autorizovaná požiadavka .
Po zadaní objednávky certifikátu je zaslaná výzva k úhrade na zvolený fakturačný e-mail. Akonáhle nám dorazí platba, bude následne daňový doklad zaslaný tiež na túto fakturačnú e-mailovú adresu.
Objednávku môžete zaplatiť prevodom, alebo platobnou kartou či PayPalom online. Viac informácií nájdete v inštrukcie pre zákaznícky účet . Ak vám nedorazila výzva na úhradu alebo máte iný problém, neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu .
Dôveryhodnosť certifikátu je zaistená jeho napojením na Intermediate certifikáty autority v tzv. reťaze dôvery. Častou chybou dôveryhodnosti sú chýbajúce Intermediate certifikáty na serveri, v dôsledku čoho je v prehliadači návštevníka zobrazené varovanie o neznámom vystaviteľovi SSL/TLS certifikátu. Po doplnení Intermediate certifikátov na server je problém odstránený.
Ak sa v prehliadači nezobrazuje zámok čoby symbol zabezpečenia, bude niektorá z častí webu načítaná cez nezabezpečený protokol. Pre kompletné zabezpečenie webu a zobrazenie symbolu je nutné, aby všetky prvky stránky boli načítané cez protokol HTTPS. Pokiaľ bude na stránke načítaný napríklad javascript (Google Analytics) alebo obrázok cez nezabezpečený protokol HTTP, nebude zabezpečenie kompletná a symbol zámku sa nezobrazí.