SAN/UC SSL certifikáty

Technológia SAN/UC (Subject Alternative Name/Unified Communications) umožňuje chrániť jedným SSL certifikátom viac domén (subjektov). Je možné tak výrazne šetriť vstupné náklady na získanie SSL zabezpečenia pre viacero webových projektov.

Vďaka technológii SAN/UC je možné jedným SSL certifikátom zabezpečiť viacero spolu nesúvisiacich domén. V priebehu platnosti certifikátu je možné prídavné subjekty upravovať alebo dopĺňať. Tieto typy SSL certifikátov sú ideálne pre zabezpečenie servera Microsoft Exchange a Microsoft Office Communication Server.

Prehľad ponúkaných SSL certifikátov SAN/UC

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
Thawte Web Server 97,63 € $199 OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Thawte Web Server certifikát

Najpopulárnejší SSL certifikát spoločnosti Thawte, ktorý ponúka kompletnú identifikáciu a overenie spoločnosti, pre ktorú je SSL certifikát vystavený.
Na zdôraznenie dôveryhodnosti a bezpečnosti je certifikát Thawte Web Server správnou voľbou pre akýkoľvek webový projekt alebo aplikáciu. Svoje využitie nachádza v komerčných webových projektoch, ako sú napríklad e-shopy alebo rezervačné systémy, ďalej vo firemných weboch alebo vo verejných projektoch, kde je vďaka vyššiemu stupňu overenia SSL certifikátu deklarovaný prevádzkovateľ stránok.

Thawte Web Server EV 225 € $299 EV 1-250 7 dní 1-2 KúpiťDetail

Thawte Web Server EV certifikát

Najdôveryhodnejší SSL certifikát spoločnosti Thawte, ktorý sa v internetových prehliadačoch zobrazuje výrazným zeleným pruhom s názvom organizácie, vďaka rozšírenému overeniu EV (Extended Validation).
Zabezpečenie projektov EV certifikátom Thawte zvyšuje dôveryhodnosť a prestíž prevádzkovateľa, ktorý je overený podľa najprísnejších štandardov. SSL certifikát nachádza využitie pri projektoch s požiadavkou na najvyšší stupeň dôveryhodnosti, typicky v bankovom a finančnom sektore a vo webových projektoch, kde je kladená požiadavka na najvyšší stupeň overenia a zabezpečenia.

Symantec Secure Site 299,97 € 450 € OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Symantec Secure Site certifikát

Základný SSL certifikát z ponuky certifikačnej autority Symantec. V procese overenia a vystavenia Secure Site certifikátu dochádza ku kompletnej identifikácii spoločnosti, pre ktorú je SSL certifikát vystavený.
SSL certifikát sa využíva v bankovom a finančnom sektore, alebo iných verejných projektoch ako sú e-shopy, rezervačné systémy, atď., kde sa odporúča zabezpečenie od svetovo najuznávanejšej certifikačnej autority.

Symantec Secure Site Pro 716,63 € 1050 € OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Symantec Secure Site Pro certifikát

SSL certifikát zabezpečujúci najvyššie možné šifrovanie s minimálnou 128-bitovou hĺbkou aj pri starších webových prehliadačoch a operačných systémov. V procese overenia a vystavenia Symantec Secure Site Pro certifikátu dochádza ku kompletnej identifikácii spoločnosti, pre ktorú je SSL certifikát vystavený.

Symantec Secure Site EV 730,95 € 1050 € EV 1-250 5 dní 1-2 KúpiťDetail

Symantec Secure Site EV certifikát

Jeden z najprestížnejších SSL certifikátov s rozšíreným overením (Extended Validation) na trhu. Použitím EV SSL certifikátu od certifikačnej autority Symantec každá spoločnosť deklaruje, že jej záleží na internetovej bezpečnosti a že chce patriť medzi top spoločnosti využívajúce tieto certifikáty.
Certifikáty Symantec nachádzajú využitie predovšetkým v bankovom a finančnom sektore, ale uplatnia sa aj na mnohých webových projektoch s dôrazom na kvalitu a značku.

Symantec Secure Site Pro EV 1104,95 € 1499 € EV 1-250 5 dní 1-2 KúpiťDetail

Symantec Secure Site Pro EV certifikát

SSL certifikát, ponúkajúci v súčasnosti najvyššie možné zabezpečenie dátového prenosu, od spoločnosti Symantec. Minimálna 128-bitová hĺbka šifrovania aj pri starších webových prehliadačoch a operačných systémoch, s rozšírenou validáciou (EV), ponúka ďaleko vyšší stupeň zabezpečenia ako bežné SSL certifikáty.

GeoTrust QuickSSL Premium 54,30 € $149 DV 4 10 minút 1-2 KoupitDetail

GeoTrust QuickSSL Premium certifikát

Cenově nejdostupnější SSL certifikát certifikační autority GeoTrust nabízí díky doménovému ověření možnost velmi rychlého vystavení a nasazení na servery. Jedná se o tzv. "Low authenticated" certifikát obsahující informace pouze o doméně, bez jakýchkoliv dalších údajů.

GeoTrust True BusinessID 116,63 € $199 OV 4-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail

GeoTrust True BusinessID certifikát

Nejpredávanejší SSL certifikát od spoločnosti GeoTrust ponúka podporu SAN / UC so zabezpečením až 25 domén, kompletné overenie spoločnosti, pre ktorú je certifikát vystavený a je možné ho vďaka licencii využiť na neobmedzenom počte serverov.
GeoTrust True BusinessID certifikát nachádza svoje uplatnenie prakticky vo všetkých oblastiach, vyžadujúcich SSL komunikáciu - komerčné, firemné alebo verejné webové projekty. Certifikát je tiež odporúčaný pre použitie na poštovom servere Microsoft Exchange.

GeoTrust True BusinessID EV 149,95 € $299 EV 4-250 7 dní 1-2 KúpiťDetail

GeoTrust True BusinessID EV certifikát

Najdôveryhodnejší SSL certifikát od spoločnosti GeoTrust s rozšíreným overením (EV). Vďaka zabezpečeniu webových projektov EV certifikátom GeoTrust sa zvyšuje dôveryhodnosť a prestíž prevádzkovateľa.
EV SSL certifikát je možné odporučiť pre všetky dôležité webové projekty. Svoje miesto nachádza samozrejme v bankovom a finančnom sektore, ale aj v komerčných webových projektoch, kde je kladená požiadavka na najvyšší stupeň overenia a zabezpečenia. SSL certifikát je tiež vhodný pre zabezpečenie serverových produktov od spoločnosti Microsoft, napríklad servera Microsoft Exchange.