Secure Site Pro certifikát objednať    

Secure Site Pro je certifikát s overením organizácie určený pre zabezpečenie citlivých dát. Vďaka vysokej garancii ho využívajú aj banky a finančné inštitúcie. Zabezpečenie týmto certifikátom odolá aj kvantovým počítačom, ktoré dokážu prelomiť RSA aj ECC.

OV - overenie spoločnosti
DigiCert Smart seal
1-250 podpora SANov
2d doba vystavenia
100% dôveryhodnosť
 • Cena od 933 €
 • Platnosť 1 rok
 • Zabezpečenie domény vrátane www
 • Dôveryhodnosť všetky počítače a mobily
 • Algoritmus verejného kľúča RSA aj ECC, PQC
 • Symetrické šifrovanie 256 bitov
 • Dĺžka verejného kľúča 2.048 (3.072/4.096) bitov
 • Koreňová CA DigiCert Global Root
 • Garancia vrátenia peňazí 30 dní
 • Pregenerovanie certifikátu zadarmo
 • Možnosť pridania viac domén ÁNO
 • Peňažná záruka $ 2.000.000

Odporúčané použitie certifikátu

SSL/TLS certifikát odporúčame využívať v prípade požiadavky na najvyšší stupeň zabezpečenia, kedy nestačia bežne využívané prostriedky a bežné algoritmy. S týmto certifikátom môžete využiť postkvantovú kryptografiu.
Ak potrebujete okrem vysokej úrovne zabezpečenia užívateľom poskytovať aj možnosť ľahkej autentizácie, potom odporúčame využiť skôr certifikát Secure Site EV (Extended Validation).

Prémiové funkcie Secure Site certifikátu

S certifikátom Secure Site získate najrýchlejšie overenie spoločnosti vďaka prioritnej podpore . S každým Secure Site certifikátom tiež získavate antimalwarovou kontrolu vášho webu.

S každým Secure Site certifikátom pre svoje stránky získate pečať Smart Seal - najznámejší symbol zabezpečenia na internete. Výskum ukázal, že takmer 90% užívateľov rozpozná, že stránka nesúca pečať Smart Seal je pre nich bezpečná. Symbol je každý deň zobrazený viac ako miliardukrát a používa ho viac ako 100 000 webov v 170 krajinách sveta. Pridajte sa k nim tiež. S nasadením pečate na web vám radi pomôžeme.           

   Pečeť DigiCert Smart Seal   
Pečať DigiCert Smart Seal

Pro varianty Secure Site produktov vám umožňujú využiť monitoring Certificate Transparency logov pre vašu vyššiu bezpečnosť. Ak by niekto vydal certifikát určený pre vašu doménu, hneď sa to dozviete. Pro verzie už teraz umožňujú využiť postkvantovou kryptografiu (PQC) od DigiCertu.

Cenník Symantec Secure Site Pro certifikátu

Secure Site Pro certifikát podporuje okrem RSA kľúčov aj ECC kľúče. Môžete tak využiť algoritmy používajúce eliptické krivky. Certifikát umožňuje využiť aj postkvantovou kryptografiu (PQC) od DigiCertu, ktorá RSA aj ECC je v budúcnosti nahradia.

Jednoročný

1 080,00 €
Běžná cena: 1,118 €
 • Pri kúpe od nás ušetríte
 • Prestížna pečať CA k certifikátu ZADARMO
 • Doplnkové funkcie, ako PQC, sú v cene

Rozšírenia

+ 1x doména (FQDN): 730,00 €

+ 1x Wildcard: 4 070,00 €

objednať

Objednávka na viac rokov

Pri objednaní na viac rokov ušetríte! Certifikát môžete objednať až na 3 roky. Každý rok dostanete nadväzujúce jednoročný certifikát.

 • Ušetríte čas. Jedna objednávka a platba = menej administratívy.
 • Čím dlhšia platnosť objednávky, tým vyššia úspora vďaka znižujúce sa ročné cene.
 • Nadväzujúci jednoročný certifikát dostanete automaticky a včas, len ho vymeníte.
zistiť viac

Ceny uvedené bez DPH.

Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Všetky ponúkané SSL/TLS certifikáty sú plne dôveryhodné a návštevníci webových stránok nie sú obťažovaní akýmkoľvek hlásením o nedôveryhodnosti.

V internetovom prehliadači je informácia o zabezpečené komunikácii zobrazená v adresnom riadku pomocou ikonky zámočku a písmenká " s " u protokolu http.

rozkliknutím zámočku si môžeme overiť prevádzkovateľa stránok a vydavateľa certifikátu. Viac informácií o zobrazení certifikátu v prehliadači .

Zobrazenie certifikátu Symantec Secure Site Pre v adresnom riadku prehliadača

FAQ - najčastejšie otázky

Pre výber správneho SSL/TLS certifikátu môžete použiť nášho sprievodcu výberom certifikátu . Ak nebudete si napriek tomu vedieť rady s výberom vhodného certifikátu, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu , ktorá vám s výberom správneho certifikátu poradí.
Kontaktovať nás môžete aj priamo z vášho zákazníckeho účtu zaslaním požiadavky z menu Autorizovaná požiadavka .
Každý Secure Site certifikát vám umožňuje na web umiestniť pečať Smart Seal. Logicky ju môžete využiť iba na webe zabezpečenom týmto certifikátom. Potrebujete na to vygenerovať patričný kód, ktorý potom do vašich stránok umiestnite.
Môžete si vybrať z viacerých veľkostí, tmavého/svetlého pozadia a viacerých jazykov. Pre pomoc s nasadením neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu .
Dôveryhodnosť certifikátu je zaistená jeho napojením na Intermediate certifikáty autority v tzv. reťaze dôvery. Častou chybou dôveryhodnosti sú chýbajúce Intermediate certifikáty na serveri, v dôsledku čoho je v prehliadači návštevníka zobrazené varovanie o neznámom vystaviteľovi SSL/TLS certifikátu. Po doplnení Intermediate certifikátov na server je problém odstránený.
Ak sa v prehliadači nezobrazuje zámok čoby symbol zabezpečenia, bude niektorá z častí webu načítaná cez nezabezpečený protokol. Pre kompletné zabezpečenie webu a zobrazenie symbolu je nutné, aby všetky prvky stránky boli načítané cez protokol HTTPS. Pokiaľ bude na stránke načítaný napríklad javascript (Google Analytics) alebo obrázok cez nezabezpečený protokol HTTP, nebude zabezpečenie kompletná a symbol zámku sa nezobrazí.