Thawte SSL123 Wildcard  certifikát

Cenovo najdostupnejší Wildcard  SSL certifikát certifikačnej autority Thawte. Vystavenie je založené na doménovej validácii (DV), ktorá umožňuje vystaviť tento SSL certifikát v priebehu niekoľkých minút. Jedná sa o tzv. "Low authenticated" certifikát, obsahujúci informácie len o doméne, bez akýchkoľvek ďalších údajov.

 • Vystavenie v priebehu niekoľkých minút
 • Dôveryhodný pre 99,9% prehliadačov
 • Bezplatné pregenerovanie certifikátu
 • 30 dňová garancia vrátenia peňazí
 • Hĺbka šifrovania 128-256 bitov
 • Hĺbka root certifikátu 2.048 bitov
 • Peňažná záruka $500 000
 • Automatické on-line overenie
 • Platnosť 1-3 roky
 • Thawte® Site Seal pečať
 • Skúšobný SSL certifikát na 21 dní ZADARMO
 • Podpora IDN
 • Zákaznícka podpora v slovenčine
Objednať

Odporúčané použitie certifikátu

SSL certifikát odporúčame používať pri projektoch, kde je kladený dôraz na rýchlosť získania certifikátu, účelnosť zabezpečenia a výhodnú cenu. Jeho uplatnenie je prakticky vo všetkých oblastiach, vyžadujúcich SSL komunikáciu, prevažne však v intranetových riešeniach, zabezpečení mailových serverov alebo jednoduchých webových aplikácií/stránok.
Ak je kladený dôraz na používateľskú prístupnosť, vyššiu garanciu, odporúčame využiť EV certifikát (Extended Validation) alebo OV certifikát (Organization Validation).

Cenník Thawte SSL123 certifikátu

1 rok 2 roky 3 roky Objednať
NOVÝ (NEW)
Cena rok / CA / ušetríte
260,00 €
260,00 € / $745 / 65.1%
450,00 €
225,00 € / $1490 / 69.8%
650,00 €
216,67 € / $1198 / 45.7%
OBNOVA (RENEW)
Cena rok / CA / ušetríte
260,00 €
260,00 € / $745 / 65.1%
450,00 €
225,00 € / $1490 / 69.8%
650,00 €
216,67 € / $1198 / 45.7%

Ceny sú uvedené bez DPH.

 • Detail certifikátu
 • Podpora viacerých domén (SAN/UC)
 • Overenie a čas vystavenia
 • Platnosť a obnova

Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Všetky ponúkané SSL certifikáty sú plne dôveryhodné a návštevníci webových stránok nie sú obťažovaní akýmkoľvek hlásením o nedôveryhodnosti. V internetovom prehliadači je informácia o zabezpečenej komunikácii zobrazená v adresnom riadku pomocou ikonky zámku a písmena "s" pri protokole http. Rozkliknutím zámku si môžeme overit prevádzkovateľa stránok a vydavateľa certifikátu. Viac informácií o zobrazení certifikátu v prehliadači.

Zobrazenie certifikátu v prehliadači
Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Podpora zabezpečenia viacerých domén

SSL certifikát zabezpečuje všetky subdomény hlavnej domény uvedenej v certifikáte a doménu 2. úrovne. Hlavnú doménu nie je možné v priebehu platnosti zmeniť a v certifikáte je doména uvedená ve hviezdičkovom tvare *.nazov-domeny.sk. V certifikáte bude uvedená i hlavná doména 2. úrovne.
Do certifikátu nie je možné pridať dalšie SAN/UC názvy (Subject Alternative Name/Unified Communications).

Potrebujete SAN/UC certifikát pre server MS Exchange?

Využívate vo firme MS Exchange 2010 alebo Office Communications Server? Ideálnym riešením zabezpečenia je SSL certifikát podporujúci viacero doménových mien.

Už od 124,90

Viac info...

Spôsob overenia certifikátu

Proces overenia SSL certifikátu spočíva v zaslaní e-mailovej správy na vopred vybraný e-mail domény zo žiadosti o SSL certifikát (admin, administrator, hostmaster, webmaster, postmaster), prípadne na e-mailovú adresu majiteľa domény (čerpá sa z údajov registrov domén, v prípade domény SK z registra združenia SK-NIC). V prijatej e-mailovej správe stačí len odsúhlasiť všetky údaje o žiadanom SSL certifikáte a proces overenia je dokončený s následným vystavením SSL certifikátu, ktorý je zaslaný na technický kontakt žiadateľa.

Čas vystavenia certifikátu

Pri vložení správneho CSR súboru do objednávky a vykonaní platby on-line (platobnou kartou) je vystavenie SSL certifikátu vykonané automaticky počas niekoľkých minút.

Platnosť certifikátu

SSL certifikát je platný od dátumu, kedy je dokončené jeho overenie a certifikát je vystavený. Od tohoto dátumu sa počíta platnosť na daný počet rokov, ktorý bol zvolený v objednávke SSL certifikátu.

Pregenerovanie certifikátu (tzv. reissue)

Podľa potreby je možné si nechať certifikát kedykoľvek ZADARMO pregenerovať (napr. z dôvodu zmazania privátneho kľúča). Pre úspešné pregenerovanie je nutné dodať nový CSR súbor, ktorý obsahuje rovnaké údaje ako v pôvodnej objednávke.

Obnova certifikátu (RENEW)

Obnovu SSL certifikátu je možné zahájiť 90 dní pred koncom jeho platnosti. Nie je nutné sa obávať straty zostávajúceho obdobia, počas ktorého by bol certifikát ešte platný. Obnovenému certifikátu bude toto obdobie pripočítané, navyše sa nevyužité dni zaokrúhľujú na celé mesiace hore. Prirátanie zostávajúceho obdobia je možné len pri objednaní obnovy SSL certifikátu a uhradení min. 17 dní pred expiráciou.

Zobrazenie pečate certifikátu

Informácie o bezpečnosti na www stránkach je možné podporiť zobrazením pečate, ktorá je generovaná certifikačnou autoritou Thawte. Jedná sa o dynamický obrázok, podľa ktorého používateľ hneď zistí, že stránky sú zabezpečené SSL certifikátom. Kliknutím na pečať možno overiť všetky informácie o certifikačnej autorite a platnosti daného SSL certifikátu. Je možné si vybrať jeden z troch grafických variantov pečate. Využitie pečate na webových stránkach veľmi odporúčame!

Zobrazenie pečate certifikátu

Skúšobný certifikát

Pred samotným zakúpením je možné si na 21 dní úplne ZADARMO vyskúšať plne funkčný SSL certifikát Thawte. Je tak možné vyskúšať všetky vlastnosti, funkčnosť a nastavenie SSL certifikátu. Skúšobný SSL certifikát je v prehliadači plne funkčný, pri prvom použití je nutné naimportovať trial ROOT certifikát autority pre vyjadrenie dôvery.

 • Celkom ZADARMO
 • Jednoduché vystavenie v priebehu niekoľkých minút
 • Platnosť na 21 dní
 • Bez inštalácie trial ROOT certifikátu nedôveryhodný

Podrobný návod ako si skúšobný SSL certifikát Thawte sprevádzkovať nájdete v priloženom dokumente PDF.

Kompletný prehľad SSL certifikátov Thawte v našej ponuke

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena Thawte Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
SSL 123 43,30 € $149 DV NIE 10 minút 1-2 KúpiťDetail
SSL 123 Wildcard 216,67 € $745 DV NIE 10 minút 1-2 KúpiťDetail
Web Server 97,63 € $199 OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail
Web Server EV 225 € $299 EV 1-250 7 dní 1-2 KúpiťDetail
Web Server Wildcard 314,45 € $599 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail
Code Signing 152,95 € $299 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail