Úspechy a ocenenia SSLmarketu

Chceme pre našich zákazníkov to najlepšie a preto spolupracujeme s najväčšou certifikačnou autoritou na svete. Nižšie nájdete prehľad našich spoločných úspechov a ocenení našej práce. Aj vďaka nim máte istotu, že sme najlepší dodávateľ SSL/TLS certifikátov a PKI pre Vás a Vašu firmu.

Prestížne partnerstvo

DigiCert Certified Partner Platinum Elite

Sme DigiCert Certified Partner Platinum Elite. Tento najvyšší stupeň partnerstva s rodinou certifikačných autorít Symantec preukazuje našu kompetenciu v oblasti zabezpečenia SSL/TLS certifikátmi a schopnosť nielen certifikáty predávať, ale tiež priniesť zákazníkom pridanú hodnotu a pomôcť im s kompletným zabezpečením ich serverov.

Technologické prvenstvo

Zameriavame sa na inovácie, aby ste mohli využívať to najlepšie od najväčšej CA na svete. SSLmarket je prvý predajca v Európe, ktorý ponúkol produkty DigiCert a QuoVadis svojim zákazníkom. Vždy ako prvý ponúkame najnovšie produkty a technológie DigiCert. Ako prvý prichádzame s možnosťou automatizácie získania a inštalácie certifikátov cez ACME protokol (viac tu).

Získané ocenenia

Prehľad našich úspechov a ocenení, ktoré sme získali od Symantecu a DigiCertu.

DigiCert Partner of the year 2019

Partner roku 2019

Jedná sa o najvyššie ocenenie, ktorého je možné dosiahnuť v ťažkej konkurencii ostatných partnerov. SSLmarket ho získal prvý krát za mimoriadne výkony a spoluprácu pri uvádzaní nových produktov na trh.

Zoner si ocenenie Partner roka 2019 plne zaslúži. Za viac ako 10 rokov spoločnej spolupráce so Zoner, ktorá začala v roku 2007, Zoner naďalej prekonáva naše očakávania v oblasti rastu predajov, marketingu, spokojnosti zákazníkov a celkovej odhodlanosti v našej spolupráci. So Zoner spoločne pracujeme na zvýšenie bezpečnosti naprieč Internetom. Sme vďační, že ho máme ako Platinum Elite partnera.

Robert Hoblit, Chief Revenue Officer, DigiCert

DigiCert Cooperation award 2019

Cena za spoluprácu 2019

Ocenenie za spoluprácu sa každý rok udeľuje jednému partnerovi, ktorý DigiCertu výnimočným spôsobom pomohol v oblasti obchodu, marketingu a vývoja. Cena potvrdzuje výnimočnú mieru vzájomnej spolupráce ZONERu a CA DigiCert.

"Zoner, ako jeden z našich Platinium Elite partnerov, hral kľúčovú úlohu pri hľadaní našich spoločných obchodných príležitostí. Blahoželáme mu k získaniu tohto ocenenia Digicert Collaboration Warad 2019."

Robert Hoblit, Chief Revenue Officer, DigiCert


DigiCert Million dollars club 2018, 2019

Million dollars club 2018, 2019

Ocenenie Million dollar club je udelované len niekoľkým najväčším partnerom certifikačnej autority, ktorí sa vyznamenali významnou úrovňou predaja ich služieb. SSLmarketu náleží toto ocenenie za roky 2018 a 2019. Tohoto úspechu sme dosiahli len vďaka našim zákazníkom, ktorí oceňujú kvalitu našich služieb.


Symantec EMEA Sales Growth Partner of the year 2016

Oceněnie za najvyšší rast predaja v regióne EMEA za rok 2016

Ocenění Symantec EMEA Sales Growth Partner of the year 2016 je každý rok udeľované partnerovi, ktorý preukáže najväčší nárast v predaji zo všetkých. Po tomto úspechu sme rozšírili svoju pôsobnosť do ďalších zemí vrátane Nemecka, Francúzska, Veľkej Británie a Španielska.