Úspechy a ocenenia SSLmarketu

Chceme pre našich zákazníkov to najlepšie a preto spolupracujeme s najväčšou certifikačnou autoritou na svete. Nižšie nájdete prehľad našich spoločných úspechov a ocenení našej práce. Aj vďaka nim máte istotu, že sme najlepší dodávateľ SSL/TLS certifikátov a PKI pre Vás a Vašu firmu.

Prestížne partnerstvo

DigiCert Certified Partner Platinum Elite

Sme DigiCert Certified Partner Platinum Elite. Tento najvyšší stupeň partnerstva s rodinou certifikačných autorít Symantec preukazuje našu kompetenciu v oblasti zabezpečenia SSL/TLS certifikátmi a schopnosť nielen certifikáty predávať, ale tiež priniesť zákazníkom pridanú hodnotu a pomôcť im s kompletným zabezpečením ich serverov.

Technologické prvenstvo

Zameriavame sa na inovácie, aby ste mohli využívať to najlepšie od najväčšej CA na svete. SSLmarket je prvý predajca v Európe, ktorý ponúkol produkty DigiCert a QuoVadis svojim zákazníkom. Vždy ako prvý ponúkame najnovšie produkty a technológie DigiCert. Ako prvý prichádzame s možnosťou automatizácie získania a inštalácie certifikátov cez ACME protokol (viac tu).

Získané ocenenia

Prehľad našich úspechov a ocenení, ktoré sme získali od DigiCertu.

The Innovation Award 2021

The Innovation Award 2021

Táto cena znamená ocenenie inovácií, ktoré neustále prinášame zákazníkom v spolupráci s DigiCertom. Oceňuje tiež inovatívne a výnimočné využitie produktov a služieb DigiCertu.

"Je nám cťou, že cenu DigiCert Partner Innovation Award za rok 2021 môžeme odovzdať ZONERu. Ich inovatívne rozhranie uviedlo nové produkty DigiCertu do predaja, a vdýchlo im tak život. Preto nie je prekvapením, že sa ZONER za tento rok stal aj top predajcom multi year certifikátov v regióne EMEA. Gratulujeme všetkým, ktorí sa na tomto úspechu podieľali."

Philip Antoniadis - EVP of Worldwide Sales, DigiCert

DigiCert Champion Award 2020

DigiCert Champion Award 2020

Titul Champion je druhým najvyšším ocenením, ktoré DigiCert udeľuje. Spája sa v ňom ocenenie perfektnej spolupráce, vynikajúcich výsledkov a úcty k tomu, čo doteraz ocenený partner dokázal.

Titul DigiCert Champion je pre nás synonymom lojálnosti, exkluzívnej spolupráce a úplnej oddanosti nášmu spoločnému úsiliu. Tohtoročný víťaz sa nielenže môže pýšiť týmito kvalitami, ale taktiež úplne zdieľa naše priority. Cenu DigiCert Champion pre rok 2020 preto nemôže dostať nikto iný ako Zoner.
Rok čo rok dokáže iba niekoľko málo partnerov dosiahnuť pozoruhodné predajné výsledky a tie si zaslúžia ocenenie. Jedným z víťazov v kategórii Mimoriadne predajné výkony na tento rok je Zoner.

Dane Greyvenstein, Senior Vice President, DigiCert


DigiCert Partner of the year 2019

Partner roku 2019

Jedná sa o najvyššie ocenenie, ktorého je možné dosiahnuť v ťažkej konkurencii ostatných partnerov. SSLmarket ho získal prvý krát za mimoriadne výkony a spoluprácu pri uvádzaní nových produktov na trh.

Zoner si ocenenie Partner roka 2019 plne zaslúži. Za viac ako 10 rokov spoločnej spolupráce so Zoner, ktorá začala v roku 2007, Zoner naďalej prekonáva naše očakávania v oblasti rastu predajov, marketingu, spokojnosti zákazníkov a celkovej odhodlanosti v našej spolupráci. So Zoner spoločne pracujeme na zvýšenie bezpečnosti naprieč Internetom. Sme vďační, že ho máme ako Platinum Elite partnera.

Robert Hoblit, Chief Revenue Officer, DigiCert

DigiCert Cooperation award 2019

Cena za spoluprácu 2019

Ocenenie za spoluprácu sa každý rok udeľuje jednému partnerovi, ktorý DigiCertu výnimočným spôsobom pomohol v oblasti obchodu, marketingu a vývoja. Cena potvrdzuje výnimočnú mieru vzájomnej spolupráce ZONERu a CA DigiCert.

"Zoner, ako jeden z našich Platinium Elite partnerov, hral kľúčovú úlohu pri hľadaní našich spoločných obchodných príležitostí. Blahoželáme mu k získaniu tohto ocenenia Digicert Collaboration Warad 2019."

Robert Hoblit, Chief Revenue Officer, DigiCert


DigiCert Million dollars club 2018, 2019

Outstanding Sales Performance award 2018, 2019, 2020, 2021, 2022

Ocenenie Outstanding Sales Performance award (predtymMillion dollar club) je udelované len niekoľkým najväčším partnerom certifikačnej autority, ktorí sa vyznamenali významnou úrovňou predaja ich služieb. SSLmarketu náleží toto ocenenie každoročne od roku 2018. Tohoto úspechu sme dosiahli len vďaka našim zákazníkom, ktorí oceňujú kvalitu našich služieb.


Symantec EMEA Sales Growth Partner of the year 2016

Oceněnie za najvyšší rast predaja v regióne EMEA za rok 2016

Ocenění Symantec EMEA Sales Growth Partner of the year 2016 je každý rok udeľované partnerovi, ktorý preukáže najväčší nárast v predaji zo všetkých. Po tomto úspechu sme rozšírili svoju pôsobnosť do ďalších zemí vrátane Nemecka, Francúzska, Veľkej Británie a Španielska.