SSL certifikáty Symantec

Symantec (predtým spoločnosť VeriSign) patrí k svetovej špičke v poskytovaní bezpečnostných riešení. Certifikačná autorita Symantec je najznámejšia, najväčšia a najuznávanejšia na svete. Certifikáty spoločnosti Symantec používa väčšina významných svetových spoločností, v bankovom sektore sú certifikáty Symantec samozrejmosťou. Získaním certifikátu Symantec Vaša spoločnosť deklaruje najvyššiu úroveň kvality služieb a zabezpečenia.

Certifikačná autorita Symantec

Spoločnosť Symantec bola založená v roku 1982 a od svojho začiatku sa zameriava na poskytovanie produktov, spojených so zabezpečením informácií a dát. V roku 2010 spoločnosť Symantec odkúpila certifikačnú autoritu VeriSign a pod svojou značkou ponúka certifikáty najvyššej úrovne kvality a zabezpečenia. Certifikačná autorita Symantec je aktívnym členom CA/B fóra a sama dodržuje navrhnuté štandardy pre vydávanie SSL certifikátov.
Všetky SSL certifikáty Symantec ponúkajú zobrazenie pečate Norton Secured Seal - najdôveryhodnejšiu značku na internete. Ďalšou veľkou výhodou SSL certifikátov Symantec sú ponúkané služby zadarmo Seal-in-Search, Web Site Malware ScanVulnerability Assessment, ktoré aktívne pomáhajú zabezpečiť webové stránky.

Prehľad ponúkaných SSL certifikátov od certifikačnej autority Symantec (predtým VeriSign)

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena Symantec Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
Secure Site 299,97 € 450 € OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Secure Site certifikát

Základný SSL certifikát z ponuky certifikačnej autority Symantec. V procese overenia a vystavenia Secure Site certifikátu dochádza ku kompletnej identifikácii spoločnosti, pre ktorú je SSL certifikát vystavený.
SSL certifikát sa využíva v bankovom a finančnom sektore, alebo iných verejných projektoch ako sú e-shopy, rezervačné systémy, atď., kde sa odporúča zabezpečenie od svetovo najuznávanejšej certifikačnej autority.

Secure Site Pro 716,63 € 1050 € OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Secure Site Pro certifikát

SSL certifikát zabezpečujúci najvyššie možné šifrovanie s minimálnou 128-bitovou hĺbkou aj v starších webových prehliadačoch a operačných systémoch. V procese overenia a vystavenia Secure Site Pro certifikátu dochádza ku kompletnej identifikácii spoločnosti, pre ktorú je SSL certifikát vystavený.
SSL certifikát odorúčame využívať v prípade požiadavky na najvyšší stupeň zabezpečenia, kde sa predpokladá aj používanie starších webových prehliadačov.

Secure Site EV 730,95 € 1050 € EV 1-250 5 dní 1-2 KúpiťDetail

Secure Site EV certifikát

Jeden z najprestížnejších SSL certifikátov s rozšíreným overením (Extended Validation) na trhu. Zabezpečené webové stránky sú v prehliadačoch identifikované výraznou zelenou farbou adresného riadka s informáciami o spoločnosti a certifikačnej autorite. Použitím SSL certifikátu Secure Site EV každá spoločnosť deklaruje, že jej záleží na internetovej bezpečnosti a že chce patriť medzi top spoločnosti, využívajúce tieto certifikáty.
Certifikáty Symantec nachádzajú využitie predovšetkým v bankovom a finančnom sektore, ale uplatnia sa aj v mnohých webových projektoch s dôrazom na kvalitu a značku.

Secure Site Pro EV 1104,95 € 1499 € EV 1-250 5 dní 1-2 KúpiťDetail

Secure Site Pro EV certifikát

SSL certifikát, ponúkajúci v súčasnosti najvyššie možné zabezpečenie dátového prenosu. Minimálna 128-bitová hĺbka šifrovania aj pri starších webových prehliadačoch a operačných systémoch, s rozšírenou validáciou (EV), ponúka ďaleko vyšší stupeň zabezpečenia než bežné SSL certifikáty.
SSL certifikát nachádza využitie v projektoch, kde je vyžadovaná garancia min. 128 bitového šifrovania vo všetkých typoch prehliadačov. Súčasne ponúka používateľskú prístupnosť vo forme EV certifikátu (Extended Validation). Typickou oblasťou je bankový a finančný sektor.

Secure Site Wildcard 1 730 € $2199 OV NIE 2 dní 1-2 Kúpiť Detail

Secure Site Wildcard certifikát

SSL certifikát nachádza svoje využitie v prípade potreby zabezpečiť viac subdomén na viacerých serveroch pomocou iba jedného SSL certifikátu. Ideálne použitie ponúka pre prestížne alebo špecializované webové projekty, napríklad na serveri s viacerými dôležitými službami alebo pre poskytovateľov finančných produktov a služieb, pre ktoré je certifikačná autorita Symantec štandardom.

Secure Site Pro Wildcard 3 333 € $4975 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Secure Site Pro Wildcard certifikát

Jedná sa o vylepšenú verziu hviezdičkového SSL certifikátu Secure Site Wildcard. Zabezpečuje neobmedzený počet subdomén určitej úrovne (Wildcard) a prináša výhody Pro verzie, ktorou je napríklad použitie moderného ECC šifrovanie a DSA šifry.
Spolu s Pro verziou certifikátu môžete tiež využiť funkciu Vulnerability assessment, ktorá upozorňuje na zraniteľnosti vášho servera a software.

Code Signing 316,65 € 499 € OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Code Signing certifikát

Certifikát, ktorý umožňuje vývojárom a softvérovým firmám pridať k aplikácii, distribuovanej cez internet, digitálny podpis. Akákoľvek zmena kódu pri distribúcii k zákazníkovi je vďaka podpísaniu zistená a aplikácia bude označená za nedôveryhodnú.
Certifikát nachádza svoje využitie predovšetkým u vývojárov a softvérových firiem, ktoré vyžadujú mať svoje aplikácie, distribuované cez internet, digitálne podpísané a zabezpečené od svetovo najuznávanejšej certifikačnej autority.

Code Signing EV 450 € $795 EV NIE 14+ dní 1-2 KúpiťDetail

Code Signing EV certifikát

Dôveryhodnejšia verzia certifikátu pre podpis kódu prináša vyššiu bezpečnosť vďaka HW tokenu, na ktorom je uložený certifikát. Tiež rieši problém blokovanie aplikácií SmartScreen filtrom vo Windows.
EV Code Signing certifikát je vhodný pre malych aj veľkých softvérových ​​vývojárov. Malým vývojárom a firmám vyrieši problém s nedôveryhodnosťou aplikácie pre SmartScreen filter vo Windows, veľkým softvérovým ​​firmám zabezpečí podpisový certifikát proti krádeži a zneužitiu..