Automatizácia a správa PKI v cloude

Potrebujete zabezpečiť poštu všetkých zamestnancov? Ste výrobca softvéru či IoT? Potrebujete pre vašu spoločnosť alebo korporáciu centralizovaný manažment PKI? U nás ste na správnej adrese. Pomôžeme vám nájsť ideálne riešenie pre vaše potreby.

Automatizácia a sprava PKI

V spolupráci s DigiCertom, najväčšou CA na svete, vám prinášame rôzne možnosti automatizácie PKI na všetkých úrovniach. Od vydania osvedčenia až po jeho nasadenie; od osobných certifikátov až po podpisovanie kódu či vlastné CA.

Typické možnosti využitia:

  • Automatizácia podpisovanie kódu a aplikácií
  • Automatizácia S/MIME - získanie, vydanie a nasadenie na end-pointy
  • Automatické podpisovanie aplikácií (Code Signing) pomocou cloudové služby
  • Výroba IoT zariadenia - ich zabezpečenie, podpisovanie firmware
  • Podpisovanie veľkého množstva dokumentov vrátane opatrení časovou pečiatkou

S nami môžete ľahko dosiahnuť:

  • Centrálne manažment všetkých certifikátov a kľúčov, vrátane S/MIME a Code Signing
  • Integrácia s Active Directory, Azure AD či LDAP pre zistenie identity užívateľov
  • Dosiahnutie complancie s najprísnejšími štandardmi
  • Vyššia bezpečnosť použitia vďaka vzdialenéhmu prístupu do cloudu CA

Kompletná správa PKI v cloude či on-premise

Pomocou unikátnych riešení vyvinutých DigiCertem môžete zabezpečiť všetky vaše činnosti. Od podpisovania e-mailov, dokumentov až po zabezpečenie IoT zariadení. Žiadna spoločnosť nie je príliš veľká a žiadna požiadavka prehnaná; robustná platforma dokáže spravovať milióny vašich certifikátov v cloude či on-premise.

Pomôžeme vám získať prístup a používať moderné platformy pre správu PKI a automatizáciu. Pre využitie PKI v cloude môžu veľké korporácie využiť unikátnu platformu DigiCert ONE. Do nej DigiCert integruje všetky moduly svoje PKI - od správy certifikátov a kľúčov až po zabezpečení IoT.

DigiCert ONE

Budúcnosť podpisovania aplikácií je na dosah

Podpisovanie aplikácií a software nebolo nikdy jednoduchšie! Už si nemusíte v rámci celej firmy požičiavať certifikát či token s Code Signing EV certifikátom. Celý proces je možné automatizovať a privátny kľúč je spolu s vašim certifikátom bezpečne uložený cloude certifikačnej autority DigiCert.

Môžete tiež využiť moderné Hash-based signature; teda princípov post-quantum Cryptography. PKI platforma DigiCertu je dostatočne robustná a pripravená na budúcnosť už dnes. Samozrejmosťou je podpora všetkých hlavných platforiem a operačných systémov.

Automatizácia získanie a nasadenie S/MIME certifikátov

Fandíte elektronickému podpisu a radi by ste ho využili v celej firme, ale odrádza vás enormné množstvo práce súvisiace s inštaláciou certifikátov a ich obnovou? To je už minulosť. Sme vám schopní zabezpečiť plnú automatizáciu vydanie osobných S/MIME certifikátov a ich nasadenie na jednotlivé uživatelské endpointy. To všetko za pomoci dôveryhodných certifikátov od DigiCertu a s našou bezkonkurenčnou podporou.

Osobné certifikáty nie sú jediným typom certifikátov, ktorý môžete využiť. Podobne môžete zautomatizovať aj vydanie a nasadenie TLS certifikátov či iných typov X.509 certifikátov.

Chcete vedieť viac o možnostiach automatizácie získanie a nasadenie S/MIME a TLS certifikátov? Viac informácií nájdete v detaile služby KeyTalk Secure Email Service , alebo nám napíšte a radi vám poradíme ako na to!

Povedzte nám viac o vás

Obráťte sa na nás a pomôžeme vám nájsť ideálne riešenie na mieru. Sme tu pre vás a radi sa zoznámime s vašimi požiadavkami a spoznáme spôsob, akým PKI využívate. Po nezáväznej a bezplatnej konzultácii vám iste budeme schopní pomôcť s automatizáciou PKI, ktorá prináša nielen vyššiu efektivitu a úspory, ale aj vyššiu bezpečnosť použitia certifikátov.