Thawte Web Server EV objednať    

Najdôveryhodnejší SSL certifikát spoločnosti Thawte , ktorý sa v internetových prehliadačoch zobrazuje výrazným zeleným pruhom s názvom organizácie, vďaka rozšírenému overenie EV (Extended Validation). Zabezpečenie projektov EV certifikátom Thawte zvyšuje dôveryhodnosť a prestíž prevádzkovateľa. Návštevníkovi umožňuje pomocou zeleného názvu spoločnosti jednoduchú autentizáciu servera, ktorý navštívil.

EV - rozšírené overenie
Thawte site seal
1-250 podpora SANov
4d doba vystavenia
100% dôveryhodnosť
 • Cena od 298 €
 • Platnosť 1 rok
 • Zabezpečenie doména vrátane www
 • Dôveryhodnosť všetky počítače a mobily
 • Algoritmus verejného kľúča RSA i ECC
 • Symetrické šifrovanie 256 bitov
 • Dĺžka verejného kľúča 2.048 (3.072/4.096) bitov
 • Koreňová CA DigiCert Global Root
 • Garancia vrátenia peňazí 30 dní
 • pregenerovanie certifikátu zadarmo
 • Možnosť pridania viac domén ÁNO
 • Peňažný záruka $ 1.500.000

Odporúčané použitie certifikátu

SSL certifikát s rozšíreným overením (Extended Validation) nachádza využitie u projektov s požiadavkou na najvyšší stupeň dôveryhodnosti, typicky v bankovom a finančnom sektore a vo webových projektoch, kde je kladená požiadavka na najvyšší stupeň overenia a zabezpečenia. Využitím Thawte Web Server EV certifikátu prevádzkovateľ deklaruje najvyšší stupeň dôveryhodnosti a kvality služieb.

Cenník Thawte Web Server EV certifikátu

Thawte Web Server EV certifikát je možné kedykoľvek (aj po vydaní) rozšíriť o ďalšie domény (SAN). Pred samotným zakúpením je možné si na 21 dní ZADARMO vyskúšať plne funkčný SSL certifikát Thawte, všetky jeho vlastnosti, funkčnosť a nastavenie SSL certifikátu.

Jednoročný

320,00 €
Bežná cena: 413 €
 • Pri kúpe od nás ušetríte

Rozšírenie

+ 1x doména (FQDN): 220,00 €

+ 1x Wildcard: nemožno

objednať

Objednávka na viac rokov

Pri objednaní na viac rokov ušetríte! Certifikát môžete objednať až na 3 roky. Každý rok dostanete nadväzujúce jednoročný certifikát.

 • Ušetríte čas. Jedna objednávka a platba = menej administratívy.
 • Čím dlhšia platnosť objednávky, tým vyššia úspora vďaka znižujúce sa ročné cene.
 • Nadväzujúci jednoročný certifikát dostanete automaticky a včas, len ho vymeníte.
zistiť viac

Ceny uvedené bez DPH.

Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Všetky ponúkané SSL certifikáty sú plne dôveryhodné a návštevníci webových stránok nie sú obťažovaní akýmkoľvek hlásením o nedôveryhodnosti.

V internetovom prehliadači je informácia o zabezpečenej komunikácii pomocou EV SSL certifikátu zobrazená v adresnom riadku výraznou zelenou farbou , ďalej ikonkou zámočku a písmenkom "s" u protokolu http.

V adresnom riadku prehliadača vidíte prevádzkovateľa stránok a po rozkliknutí aj vydavateľa certifikátu. Viac informácií o zobrazení certifikátu v prehliadači .

Zobrazenie certifikátu Thawte Web Server EV v adresnom riadku prehliadača

FAQ - najčastejšie otázky

Pre výber správneho SSL/TLS certifikátu môžete použiť nášho sprievodca výberom certifikátu . Ak si napriek tomu nebudete vedieť rady s výberom vhodného certifikátu, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu , ktorá vám s výberom správneho certifikátu poradí.
Kontaktovať nás môžete aj priamo z vášho zákazníckeho účtu zaslaním požiadavky z menu Autorizovaná požiadavka .
Po zadaní objednávky certifikátu je zaslaná výzva k úhrade na zvolený fakturačný e-mail. Akonáhle nám dorazí platba, bude následne daňový doklad zaslaný tiež na túto fakturačnú e-mailovú adresu.
Objednávku môžete zaplatiť prevodom, alebo platobnou kartou či PayPalom online. Viac informácií nájdete v inštrukcie pre zákaznícky účet . Ak vám nedorazila výzva na úhradu alebo máte iný problém, neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu .
Dôveryhodnosť certifikátu je zaistená jeho napojením na Intermediate certifikáty autority v tzv. reťaze dôvery. Častou chybou dôveryhodnosti sú chýbajúce Intermediate certifikáty na serveri, v dôsledku čoho je v prehliadači návštevníka zobrazené varovanie o neznámom vystaviteľovi SSL/TLS certifikátu. Po doplnení Intermediate certifikátov na server je problém odstránený.
Ak sa v prehliadači nezobrazuje zámok čoby symbol zabezpečenia, bude niektorá z častí webu načítaná cez nezabezpečený protokol. Pre kompletné zabezpečenie webu a zobrazenie symbolu je nutné, aby všetky prvky stránky boli načítané cez protokol HTTPS. Pokiaľ bude na stránke načítaný napríklad javascript (Google Analytics) alebo obrázok cez nezabezpečený protokol HTTP, nebude zabezpečenie kompletná a symbol zámku sa nezobrazí.