RapidSSL Wildcard

Cenovo najdostupnejší hviezdičkový SSL certifikát, ktorý zabezpečuje nie len hlavnú doménu, ale predovšetkým všetky jej subdomény od spoločnosti RapidSSL. Veľkou výhodou je jeho rýchle vystavenie, ktoré môže býť vykonané v priebehu 2 minút.

 • Vystavenie v priebehu 2 minút
 • Zabezpečuje všetky subdomény
 • Zabezpečuje aj hlavnú doménu
 • Dôveryhodný pre 99,9% prehliadačov
 • Bezplatné pregenerovanie certifikátu
 • Hĺbka šifrovania 40-256 bitov
 • Platnosť 1-3 roky
 • Hĺbka root certifikátu 2.048 bitov
 • RapidSSL Site Seal pečať
 • Peňažná záruka $10.000
 • Zákaznícka podpora v češtine
Objednať

Odporúčané použitie certifikátu

SSL certifikát odporúčame používať na zabezpečenie mnohých subdomén na jednom či viacerých serveroch v prípadoch, keď nie je kladená požiadavka na vyššiu dôveryhodnosť vďaka jednoduchej doménovej validácii.

Cenník RapidSSL Wildcard certifikátu

1 rok 2 roky Objednať
NOVÝ (NEW)
Cena rok / CA / ušetríte
119,90 €
119,90 € / $199 / 47%
199,90 €
99,45 € / $348 / 34%
OBNOVA (RENEW)
Cena rok / CA / ušetríte
119,90 €
119,90 € / $199 / 47%
199,90 €
99,45 € / $348 / 34%

Ceny sú uvedené bez DPH.

 • Detail certifikátu
 • Podpora viacerých domén (SAN/UC)
 • Overenie a čas vystavenia
 • Platnosť a obnova

Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Všetky ponúkané SSL certifikáty sú plne dôveryhodné a návštevníci webových stránok nie sú obťažovaní akýmkoľvek hlásením o nedôveryhodnosti. V internetovom prehliadači je informácia o zabezpečenej komunikácii zobrazená v adresnom riadku ikonou zámku a písmenom "s" pri protokole http. Rozkliknutím zámku si môžeme overiť prevádzkovateľa stránok a vydávateľa certifikátu. Viac informácií o zobrazení certifikátu v prehliadači.

Zobrazenie certifikátu v prehliadači
Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Počet zabezpečených domén

SSL certifikát zabezpečuje všetky subdomény hlavnej domény, uvedenej v certifikáte. Hlavnú doménu nemožno v priebehu platnosti zmeniť a v certifikáte je doména uvedená v hviezdičkovom tvare *.nazov-domeny.sk.
Nejedná sa teda o technológiu SAN/UC (Subject Alternative Name/Unified Communications), ktorá umožňuje chrániť jedným SSL certifikátom viacero domén (subjektov).

Potrebujete SAN/UC certifikát pre server MS Exchange?

Využívate vo firme MS Exchange 2010 alebo Office Communications Server? Ideálnym riešením zabezpečenia je SSL certifikát, podporujúci viacero doménových mien.

Už od 124,90

Viac info...

Spôsob overenia certifikátu

Proces vystavenia SSL SSL certifikátu spočíva v zaslaní e-mailovej správy na vopred vybraný e-mail domény zo žiadosti o SSL certifikát (admin, administrator, hostmaster, webmaster, postmaster). V obdržanej e-mailovej správe stačí len odsúhlasiť všetky údaje o žiadanom SSL certifikáte a proces overenia je dokončený s následným vystavením SSL certifikátu, ktorý je zaslaný na technický kontakt žiadateľa.

Čas vystavenia certifikátu

Pri vložení správneho CSR súboru do objednávky a vykonaní platby je proces overenia a vystavenia SSL certifikátu bežne dokončený počas niekoľkých minút.

Platnosť certifikátu

SSL certifikát je platný od dátumu, kedy je dokončené jeho overenie a certifikát je vystavený. Od tohoto dátumu sa počíta platnosť na daný počet rokov, ktorý bol zvolený v objednávke SSL certifikátu.

Pregenerovanie certifikátu (tzv. reissue)

Podľa potreby je možné si nechať certifikát kedykoľvek ZADARMO pregenerovať (napr. z dôvodu zmazania privátneho kľúča). Pre úspešné pregenerovanie je nutné dodať nový CSR súbor, ktorý obsahuje totožné údaje, ako v pôvodnej objednávke.

Obnova certifikátu (RENEW)

Obnovu SSL certifikátu je možné zahájiť 90 dní pred koncom jeho platnosti. Nie je nutné sa obávať straty zostávajúceho obdobia platnosti. Obnovenému certifikátu bude toto obdobie pripočítané, navyše sa nevyužité dni zaokrúhľujú na celé mesiace nahor. Pripočítanie zostávajúceho obdobia je možné len pri objednaní obnovy SSL certifikátu a uhradení min. 17 dní pred expiráciou.

Zobrazenie pečate certifikátu

Informácie o bezpečnosti na www stránkach je možné podporiť zobrazením pečate, ktorá je generovaná certifikačnou autoritou RapidSSL. Jedná sa o dynamický obrázok, podľa ktorého používateľ ihneď vie, že stránky sú zabezpečené SSL certifikátom. Kliknutím na pečať je možné overiť všetky informácie o certifikačnej autorite a platnosti daného SSL certifikátu. Je možné si vybrať jeden z troch grafických variantov pečate. Využitie pečate na webových stránkach veľmi odporúčame!

Zobrazenie pečate certifikátu

Kompletný prehľad SSL certifikátov RapidSSL v našej ponuke

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena RapidSSL Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
RapidSSL 11,66 € $59 DV NIE 2 minút 1-2 KúpiťDetail
RapidSSL Wildcard 96,63 € $249 DV NIE 2 minút 1-2 KúpiťDetail