SSL certifikáty GeoTrust

GeoTrust patrí medzi najväčšie certifikačné autority na svete. Získaním certifikátu GeoTrust máte istotu, že Vaši klienti pri prístupe na Vaše zabezpečené stránky z rôznych prehliadačov nebudú obťažovaní akýmkoľvek hlásením o "nedôveryhodnosti" certifikátu, ktoré sa zobrazuje prevažne u certifikátov neznámych autorít.

Certifikačná autorita GeoTrust

Spoločnosť GeoTrust bola založená v roku 2001 a svetovo ide o druhú najväčšiu certifikačnú autoritu, ktorá má vo viac ako 150 krajinách sveta už cez 100.000 zákazníkov. V roku 2006 bol GeoTrust odkúpený spoločnosťou VeriSign a dnes tak patrí do portfólia produktov spoločnosti Symantec. Certifikačná autorita GeoTrust ponúka rýchle vystavenie SSL certifikátov, navyše v cenovo dostupných reláciách. Každý SSL certifikát umožňuje zobraziť GeoTrust True Site pečať, ktorá dynamicky informuje o zabezpečených webových stránkach.
Okrem dôveryhodnosti a kvality vydávaných SSL certifikátov môže voľbu kúpy certifikátu od spoločnosti GeoTrust zvýhodniť aj automatické pridávanie druhej domény bez www ku každej objednávke SSL certifikátu (platí iba pre objednávky v tvare www.nazov-domeny.sk).

Prehľad ponúkaných SSL certifikátov od certifikačnej autority GeoTrust

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena GeoTrust Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
QuickSSL Premium 54,30 € $149 DV 4 10 minút 1-2 KúpiťDetail

QuickSSL Premium certifikát

Cenovo najdostupnejší SSL certifikát certifikačnej autority GeoTrust ponúka vďaka doménovému overeniu možnosť veľmi rýchleho vystavenia a nasadenia na servery. Jedná sa o tzv "Low authenticated" certifikát, obsahujúci informácie len o doméne, bez akýchkoľvek ďalších údajov.
SSL certifikát odporúčame používať pri projektoch, kde je kladený dôraz na rýchlosť získania certifikátu. Nachádza svoje využitie predovšetkým v intranetovom použití, interných systémoch alebo na menších webových projektoch, kde sa nevyžaduje overenie spoločnosti, pre ktorú bol SSL certifikát vystavený.

QuickSSL Premium Wildcard 233 € $479 DV Ne 10 minút 1-2 KúpiťDetail

QuickSSL Premium Wildcard certifikát

Najlacnejšie hviezdičkový SSL certifikát GeoTrust zabezpečuje neobmedzený počet subdomén a je vďaka doménovému overeniu bleskovo vystavený.
Tento hviezdičkový SSL certifikát sa hodí na projekty vyžadujúce viac subdomén hlavnej domény. Okrem subdomén zabezpečuje aj spoločnú doménu.

True BusinessID 116,63 € $199 OV 4-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail

True BusinessID certifikát

Najpredávanejší SSL certifikát od spoločnosti GeoTrust ponúka podporu SAN/UC so zabezpečením až 100 domén, kompletné overenie spoločnosti, pre ktorú je certifikát vystavený a je možné ho vďaka licencii využiť na neobmedzenom počte serverov.
GeoTrust True BusinessID certifikát nachádza svoje uplatnovanie prakticky vo všetkých oblastiach vyžadujúcich SSL komunikáciu - komerčné, firemné alebo verejné webové projekty. Súčasne je tento certifikát odporúčaný pre použitie na poštovom servere Microsoft Exchange.

True BusinessID EV 149,95 € $299 EV 4-250 7 dní 1-2 KúpiťDetail

True BusinessID EV certifikát

Najdôveryhodnejší SSL certifikát od spoločnosti GeoTrust s rozšíreným overením (EV). Internetové prehliadače používateľa informujú o zabezpečení výraznou zelenou farbou adresného riadka s informáciami o spoločnosti, pre ktorú je SSL certifikát vystavený. Vďaka zabezpečeniu projektov EV certifikátom GeoTrust sa zvyšuje dôveryhodnosť a prestíž prevádzkovateľa.
EV SSL certifikát je možné odporučiť pre všetky dôležité webové projekty. Svoje miesto nachádza samozrejme v bankovom a finančnom sektore, ale aj v komerčných webových projektoch, kde je kladená požiadavka na najvyšší stupeň overenia a zabezpečenia. Dôležitá je tiež podpora servera Microsoft Exchange.
Je možné ho zároveň využiť na zabezpečenie až 100 domén na rôznych serveroch.

True BusinessID Wildcard 308,63 € $499 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail

True BusinessID Wildcard certifikát

SSL Wildcard je zástupcom tzv. hviezdičkového certifikátu. Jedná sa o univerzálny typ SSL certifikátu, ktorý umožňuje zabezpečiť všetky subdomény pod jednou hlavnou doménou. True BusinessID Wildcard certifikát šetrí finančné náklady na nákup jednotlivých SSL certifikátov a v neposlednom rade aj čas potrebný na ich inštaláciu a správu. Certifikát môžete vďaka jeho licencii využíť na neobmedzenom počte serverov.
SSL certifikát nachádza využitie v prípade potreby zabezpečiť viacero subdomén na viacerých serveroch pomocou jedného SSL certifikátu. Ideálne použitie ponúka pre špecializované webové projekty, napríklad na servery s viacerými službami, u webhosterov, alebo pri službách s množstvom subdomén.