Kontakty

Pretože problematika zabezpečenia webových stránok a SSL certifikátov nie je úplne triviálna a vzhľadom k šírke našej ponuky môže byť zložité zvoliť ten najlepší SSL certifikát pre zabezpečenie projektu, naši školení pracovníci sú vám vždy pripravení ponúknuť profesionálnu pomoc a podporu pri riešení akýchkoľvek problémov.

Zákaznícka podpora

Školení pracovníci s certifikáciou Symantec Web Security Sales Expert Plus sú k dispozícii každý všedný deň a v bežnú pracovnú dobu.

Pevná linka 24/7: +421 2 682 659 86
E-mail: admin@zoner.sk
Rýchla otázka: formulár

Zákaznícka podpora 24/7 je k dispozícii našim zákazníkom nonstop, poskytuje základné informácie, monitoruje bezproblémový chod služieb, prípadne rieši vzniknuté situácie podľa interných pravidiel spoločnosti ZONER.

Najdete nás na Facebooku, Twitteri a Google+

Nájdite nás na sociálnych sieťach. Prinášame novinky zo sveta internetovej bezpečnosti a pomáhame vám chrániť sa pred aktuálnymi bezpečnostnými hrozbami.Magazín o internetovej bezpečnosti

Už od roku 2012 vás v Magazínu o SSL certifikátoch a bezpečnosti pravidelne informujeme o aktuálnom dianí v internetovej bezpečnosti a radíme, ako si poradiť so zraniteľnosťami a rizikami, ktoré hrozia vaším serverom.
V magazíne nájdete aj informácie o certifikačných autoritách, informácie a zaujímavosti o SSL certifikátoch a mnoho návodov (nielen) pre webové servery.

O spoločnosti ZONER s.r.o.

Poštová adresa: ZONER, s.r.o., Jaskový rad 5, 83101 Bratislava 37
IČO: 35770929
DIČ: SK2020212590

Sme Symantec Website Security Platinum Partner . Tento najvyšší stupeň partnerstva s rodinou certifikačných autorít Symantec preukazuje našu kompetenciu v oblasti zabezpečenia SSL certifikáty a schopnosť nielen certifikáty predávať, ale tiež priniesť zákazníkom pridanú hodnotu a pomôcť im s kompletným zabezpečením ich serverov.

DigiCert Website Security Platinum Elite partner