Symantec Secure Site Pro Wildcard Objednať    

Secure Site Pro Wildcard je prestížny hviezdičkový certifikát s podporou ECC šifrovania. Šetrí náklady na nákup jednotlivých SSL certifikátov aj čas na inštaláciu a správu. Do tohoto certifikátu môžete pridať aj ďalšie domény ako SANy. Certifikát Vám prináša všetky prémiové funkcie Secure Site Pro certifikátov.

OV - overenie spoločnosti
DigiCert Smart seal
1-250 podpora SANov
2d doba vystavenia
100% dôveryhodnosť
 • Cenaod 3,621 €
 • Platnosť 1 rok
 • Zabezpečenie domény vrátane www
 • Dôveryhodnosť všetky počítače a mobily
 • Algoritmus verejného kľúča RSA aj ECC
 • Symetrické šifrovanie 256 bitov
 • Dĺžka verejného kľúča 2.048 (3.072/4.096) bitov
 • Koreňová CA DigiCert Global Root
 • Garancia vrátenia peňazí 30 dní
 • Pregenerovanie certifikátu zadarmo
 • Možnosť pridania viac domén ÁNO
 • Peňažná záruka $ 2.000.000

Odporúčané použitie certifikátu

SSL/TLS certifikát odporúčame využívať v prípade požiadavku na najvyšší stupeň zabezpečenia, kedy nestačia bežne využívané prostriedky a bežné algoritmy. S týmto certifikátom môžete využiť postkvantovú kryptografiu.
Ak potrebujete okrem vysokej úrovne zabezpečenia užívateľom poskytovať aj možnosť ľahkej autentizácie, tak odporúčame využiť skôr certifikát Secure Site EV (Extended Validation).

Prémiové funkcie Secure Site certifikátu

S certifikátom Secure Site získate najrýchlejšie overenie spoločnosti vďaka prioritnej podpore. S každým Secure Site certifikátom tiež získavate antimalwarovu kontrolu Vášho webu.

S každým Secure Site certifikátom pre svoje stránky získate pečať Norton Secured - najznámejší symbol zabezpečenia na internete. Výskum ukázal, že takmer 90 % užívateľov rozpozná, že stránka nesúca pečať Norton Secured je pre ne bezpečná. Symbol je každý deň zobrazený viac než miliardu krát a používa ho viac než 100 000 webov v 170 krajinách sveta. Pridajte sa k nim tiež. S nasadením pečate na web Vám radi pomôžeme.

Pečeť DigiCert Smart Seal
Pečeť DigiCert Smart Seal

Pro varianty Secure Site produktov Vám umožňujú využiť monitoring Certificate Transparency logov pre Vašu vyššiu bezpečnosť. Pokiaľ by niekto vydal certifikát určený pre Vašu doménu, hneď sa to dozviete. Pro verzia už teraz umožňuje využiť postkvantovú kryptografiu od DigiCertu.

Cenník Symantec Secure Site Pro Wildcard certifikátu

Secure Site Pro Wildcard certifikát podporuje okrem RSA kľúča aj ECC kľúča. Môžete tak využiť algoritmy používajúce eliptické krivky. Certifikát umožňuje využiť aj postkvantovú kryptografiu (PQC) od DigiCertu, ktorá RSA aj ECC v budúcnosti nahradí.

Jednoročný

3 950,00 €
 • Cena pri kúpe od CA: {{symantec-secure-site-pro-wildcard-ssl-new-1|CA}}
 • Ušetríte desiatky percent z ceny
 •  

Rozšírenie

+ 1x doména (FQDN): 590,00 €

+ 1x Wildcard: 3 700,00 €

objednať

Objednávka na viac rokov

Pri objednaní na viac rokov ušetríte! Certifikát môžete objednať až na 6 rokov. Každý rok dostanete nadväzujúce jednoročný certifikát.

 • Ušetríte čas. Jedna objednávka a platba = menej administratívy.
 • Čím dlhšia platnosť objednávky, tým vyššia úspora vďaka znižujúce sa ročné cene.
 • Nadväzujúci jednoročný certifikát dostanete automaticky a včas, len ho vymeníte.
zistiť viac

Ceny uvedené bez DPH.

Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Všetky ponúkané SSL/TLS certifikáty sú plne dôveryhodné a návštevníci webových stránok nie sú obťažovaní akýmkoľvek hlásením o nedôveryhodnosti.

V internetovom prehliadači je informácia o zabezpečenej komunikácii zobrazená v adresnom riadku pomocou ikonky zámočku a písmenká " s " pri protokole http.

Rozkliknutím zámočku si môžeme overiť prevádzkovateľa stránok a vydavateľa certifikátu. Viac informácií o zobrazení certifikátu v prehliadači .

Zobrazenie certifikátu Symantec Secure Site Pre Wildcard v adresnom riadku prehliadača

FAQ - najčastejšie otázky

Wildcard certifikát zabezpečí všetky subdomény na mieste hviezdičky. Typicky sa pomocou Wildcard zabezpečujú subdomény 3. rádu. Napríklad certifikát pre * .zoner.com zabezpečí subdomény mail.zoner.com, posta.zoner.com a ďalšie.
Ak je Wildcard certifikát vystavený v tvare 3L domény * .zoner.com, tak zabezpečuje zároveň aj 2L doménu zoner.com. V prípade hviezdičky na doméne nižšieho rádu to platí tiež a hlavná doména bude v certifikáte.
Pre Wildcard certifikát sa CSR tvorí pre doménu vrátane uvedenia hviezdičky, teda napríklad * .zoner.com. Hviezdička zastupuje miesto budúcich subdomén, ktorých môže byť neobmedzený počet ..
CSR môžete vytvoriť priamo v objednávke SSLmarketu, takže si môžete ušetriť prácu. CSR je vytvorené tak, aby bolo správne k danej objednávke.
Áno, do tohoto certifikátu môžete pridať ďalšie príplatkové SANy. Tie môžu mať podobu ako bežné domény (FQDN, napríklad mail.zoner.sk), tak hviezdičkový tvar (*.zoner.sk). V objednávke môžete tieto SANy ľubovolne kombinovať.

Každý Secure Site certifikát Vám umožňuje na web umiestniť pečať Norton Secured. Logicky ju môžete využiť len na webe zabezpečenom týmto certifikátom. Potrebujete k tomu vygenerovať patričný kód, ktorý potom do Vašich stránok umiestnite.

Môžete si vybrať z viac veľkostí, tmavého/svetlého pozadia a viac jazykov. Pre pomoc s nasadením neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu.

Ku každému Secure Site certifikátu získavate antimalwarovú ochranu webu zadarmo. To znamená, že si ho môžete kedykoľvek nechať zvonka skontrolovať viac než 70 antivírmi naraz. Prostriedky pre túto kontrolu získate od našej zákazníckej podpory.

Kontrola proti škodlivému kódu je veľmi dôležitá, pretože pokiaľ Vám niekto web napadne a na FTP či do zdrojového kódu umiestni víry či malware, môže ho veľmi ľahko zničiť. Napadnuté stránky totiž veľmi rýchlo zablokujú vyhľadávače aj prehliadače a znemožnia na ne prístup. Napadnutie webu tak máva vcelku fatálne dôsledky.