DigiCert ONE – ucelená PKI platforma Logo digiCert ONE

Predstavujeme vám najmodernejšiu a najvšestrannejšiu PKI platformu na svete – DigiCert ONE. Skladá sa z piatich komponentov, ktoré pokrývajú všetky mysliteľné potreby. Jednotná platforma, moderná architektúra a flexibilné možnosti nasadenia. To je DigiCert ONE a teraz ho môžete využiť aj vy.

DigiCert ONE sa skladá z týchto piatich komponentov: DigiCert ONE

 • DigiCert® Trust Lifecycle Manager
 • DigiCert® Software Trust Manager
 • DigiCert® Document Trust Manager
 • DigiCert CertCentral® TLS Manager
 • DigiCert® IoT Trust Manager

Jednotlivé súčasti DigiCert ONE môžete používať spoločne, ako v jednej ucelenej platforme, tak samostatne.

DigiCert® Trust Lifecycle Manager

Ako názov napovedá, tento správca riadi celý životný cyklus certifikátov. Je to nástroj na správu certifikátov a PKI, ktorý do vašej organizácie prináša prehľadnosť a kontrolu. S jeho pomocou môžete automatizovať získanie, predlžovanie aj inštaláciu certifikátov, o ktoré sa potom nebudete musieť starať. Nedovolí žiadnemu certifikátu expirovať bez upozornenia a spôsobiť tak problémy či bezpečnostné riziko.

DigiCert® Trust Lifecycle Manager Trust Lifecycle Manager vám umožňuje vo vašej organizácii aplikovať najčastejšie spôsoby použitia PKI ako napríklad:

 • TLS/SSL certifikáty
 • Autentizácia používateľa a koncových bodov
 • Autentizácia serverov
 • Bezpečný e-mail
 • Intermediate certifikáty (ICAs)
 • a ďalšie...

Automatizáciu životného cyklu certifikátov, umožnenú týmto komponentom DigiCertONE, môžete využiť pomocou protokolov ACME, Intune SCEP, EST a CMP.

Viac informácií o Trust Lifecycle Manager nájdete na produktovej stránke Trust Lifecycle Manager, alebo v Datasheetu.

DigiCert® Softvér Trust Manager

Pomocou Software Trust Manager môžete automatizovať podpisovanie kódu vyvíjaného vo vašej firme s istotou, že bude pre celý svet dôveryhodný a bezpečný. Dnes už je štandardom všetky aplikácie podpisovať a v tomto vám dokáže Software Trust Manager perfektne pomôcť.

Podpisový certifikát môžete mať uložený v cloude DigiCertu, teda ekvivalente HSM. Nielen, že si zákazník nemusí kupovať vlastný HSM; zároveň sa jedná o najbezpečnejší spôsob podpisovania. So Software Trust Manager navyše môžete podpisovať metódou hash signing, čo je nielen bezpečné, ale aj mimoriadne rýchle.

Môžete si bezpečne prepínať medzi online/offline stavom kľúčov a naplánovať ich použitie, napríklad len na release nového buildu. Prístup ku kľúčom tiež môžete povoliť len určitým osobám. K dispozícii tak máte novú úroveň bezpečnosti podpisovania!

Toto moderné a bezpečné podpisovanie môžete bez obáv začleniť do vášho súčasného CI/CD. Softvér Trust Manager podporuje integráciu so všetkými mysliteľnými platformami a pomocou PKCS11/KSP ponúka integráciu s populárnymi nástrojmi Jenkins, Azure Pipelines, Gradle a ďalšími.

Viac informácií nájdete na produktovej stránke Softvér Trust Manager, alebo v Datasheetu.

SSLMARKET JE TU PRE VÁS

DigiCert® Document Trust Manager

Výmena dokumentov cez internet sa nezaobíde bez elektronického podpisu, ktorý zaisťuje nielen vašu identifikáciu, ale aj integritu dokumentu a jeho nemennosť.

Kompletné riešenie pre správu digitálnych certifikátov a značiek pre podpisovanie dokumentov v cloude prináša DigiCert® Document Trust Manager. Ten je možné pomocou Cloud Signature Consortium (CSC) API integrovať aj s inými podpisovými riešeniami.

Tento správca podporuje AATL, eIDAS aj ZertES certifikáty, ktoré môžete využiť priamo v cloude DigiCertu a nemusíte zložito podpisovať dokumenty offline pomocou certifikátu na tokene. Certifikáty tejto úrovne overenia môžu slúžiť ako náhrada vlastnoručného podpisu. Na podpisovaní a schvaľovaní dokumentov môžete vďaka DigiCert® Document Trust Manager tiež spolupracovať s viacerými kolegami.

Súčasťou ekosystému Document Trust Manager je aj správa držiteľov certifikátov, ich identít a overenie, ktoré prebieha automaticky a kompletne vzdialene. Na získanie podpisových certifikátov už nemusíte chodiť k notárovi!

Viac informácií nájdete na produktovej stránke Document Trust Manager, alebo v Datasheetu.

DigiCert CertCentral® TLS Manager

CertCentral® TLS Manager je správca certifikátov a ich životného cyklu. S jeho pomocou certifikáty nielen získate, ale aj predĺžite. Pomocou pokročilej automatizácie môžete certifikáty žiadať priamo zo svojich serverov pomocou ACME alebo automatizačných agentov (API).

Zákazníci SSLmarketu však CertCentral nepotrebujú, pretože majú rovnaké (aj lepšie) funkcie dostupné vo svojom účte v SSLmarkete; riešenie DigiCertu im neponúka príliš naviac (napríklad okrem funkcie inšpekcie certifikátov v sieti).

Viac informácií nájdete na produktovej stránke DigiCert CertCentral® TLS Manager, alebo v Datasheet.

DigiCert® IoT Trust Manager

DigiCert® IoT Trust Manager Vyrábate alebo kompletujete hardvér? Spravujte identitu zariadenia vo veľkom meradle, v každej fáze ich životného cyklu, s DigiCert IoT Trust Manager. Ide o riešenie pre správu PKI, ktoré identitu do zariadenia vkladá a spravuje. Podporuje rôzne typy certifikátov a spôsobu ich získania – všetky dnes používané typy certifikátov a kľúčov (RSA, ECDSA, Edwards), širokú škálu protokolov na získanie certifikátu (EST, CMPv2, SCEP, ACME, REST API) a niekoľko možností autentizácie ich vydávania. Certifikáty autentizuje a vydáva v spolupráci s ostatnými DC1 komponentmi.

Hodí sa tak pre výrobcov elektroniky, chipsetov a podobných komponentov, ako aj pre výrobcov zariadení, ktorí ich kompletizujú.

Viac informácií nájdete na produktovej stránke IoT Trust Manager, alebo v Datasheetu .

Integrácia s DC1

Všetky komponenty DC1 ponúkajú samostatné API, takže s napojením nemusíte mať obavy. API umožňuje integráciu s akýmkoľvek vašim systémom.

DigiCert silne podporuje vývojárov a softvérový vývoj, kde je podpisovanie kódu nutnosťou. Ponúka knižnice pre všetky operačné systémy a vývojárske platformy. S moderným hash signing tak môžete podpisovať s využitím KSP na Windows, s CryptoTokenKit (CTK) na Apple platforme; vďaka PKCS11 podporuje hash signing Java, Android, Linux, Docker, OpenSSL, GPG, XML a ďalšie.

Ako vidíte, tak integrácia s existujúcimi technologickými platformami nie je problém. DigiCert ONE je určený pre moderné firmy, ktoré vyvíja agilne s využitím DevOps. Výrazne vám pomôže pri zabezpečení CI/CD.

Ako získať DC1?

Ak máte záujem o viac informácií, predvedenie či nezávislé nacenenie, neváhajte nám dať vedieť a potrebné informácie vám dodáme. Radi vám jednotlivé komponenty DigiCert ONE predvedieme naživo.