DigiCert Standard SSL Objednať

DigiCert Standard SSL je SSL/TLS certifikát s overením organizácie od CA DigiCert. Jeho výhodou je mimoriadne rýchle vystavenie do niekoľkých hodín. Podporuje okrem RSA aj ECC kľúče a môžete ním zabezpečiť až 250 domén (príplatkové SANy).

OV - overenie spoločnosti
DigiCert site seal
1-250 podpora SANov
1d doba vystavenia
100% dôveryhodnosť
 • Cena od 223 €
 • Platnosť 1 rok
 • zabezpečenie domény vrátane www
 • Dôveryhodnosť všetky počítače a mobily
 • Algoritmus verejného kľúča RSA aj ECC
 • Symetrické šifrovanie 256 bitov
 • Dĺžka verejného kľúča 2.048 (3.072/4.096) bitov
 • Koreňová CA DigiCert Global Root
 • Garancia vrátenia peňazí 30 dní
 • Pregenerovanie certifikátu zadarmo
 • Možnosť pridaniam viacerých domén ÁNO
 • Peňažná záruka $1 250 000

Odporúčané použitie certifikátu

Certifikát DigiCert Standard SSL je vhodný na zabezpečenie dôležitých projektov, ktore vyžadujú autentizáciu servera. Vďaka uvedeniu názvu spoločnosti v detaile certifikátu si môže návštevník overiť s kým komunikuje. DigiCert Standard SSL odporúčame pre menšie e-shopy, hotely či rezervačné systémy, kde sa pracuje s osobnými údajmi zákazníkov. Je tiež vhodný pre firemné weby.

Certifikát patrí do skupiny OV certifikátov (Organization Validation). Ak je kladený najvyšší dôraz na dôveru používateľov a prestížne produkty, odporúčame využiť niektorý z EV certifikátov (Extended Validation).

Cenník DigiCert Standard SSL certifikátu

Certifikát DigiCert Standard SSL podporuje až 250 FQDN SAN (DNS mená), ale ak je vystavený bez nich, tak následné rozšírenie nie je možné. Odporúčame zakúpiť SANy hneď pri objednaní certifikátu.

Jednoročný

245,00 €
 • Cena pri kúpe od CA: $278
 • Ušetríte oproti nákupu od CA

Rozšíreníe

+ 1x doména (FQDN): 160,00 €

+ 1x Wildcard: 760,00 €

Objednať

Objednávka na viac rokov

Pri objednaní na viac rokov ušetríte! Certifikát môžete objednať až na 6 rokov. Každý rok dostanete nadväzujúce jednoročný certifikát.

 • Ušetríte čas. Jedna objednávka a platba = menej administratívy.
 • Čím dlhšia platnosť objednávky, tým vyššia úspora vďaka znižujúce sa ročné cene.
 • Nadväzujúci jednoročný certifikát dostanete automaticky a včas, len ho vymeníte.
zistiť viac

Ceny uvedené bez DPH.

Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Všetky ponúkane SSL certifikáty sú plne dôveryhodné a návštevníci webových stránok nie su obťažovaní akýmkoľvek hlásením o nedôveryhodnosti.

V internetovom prehliadači je informácia o zabezpečenej komunikácii zobrazená v adresnom riadku pomocou ikonky zámku a písmenká" s "pri protokole http.

Rozkliknutím zámku si môzeme overiť prevádzkovateľa stránok a vydavateľa certifikátu. Viac informácií o zobrazenie certifikátu v prehliadači .

Zobrazenie certifikátu DigiCert Standard SSL v adresnom riadku prehliadača

FAQ - najčastejšie otázky

Pre výber správneho SSL/TLS certifikátu môžete použiť nášho sprievodcu výberom certifikátu . Ak si napriek tomu nebudete vediet poradiť s výberom vhodného certifikátu, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu , ktora vám s výberom správneho certifikátu poradí.
Kontaktovať nás môžete aj priamo z Vášho zákazníckeho účtu zaslaním požiadavky z menu Autorizovaná požiadavka .
Po zadaní objednávky certifikátu je zaslaná výzva na úhradu na zvolený fakturačný e-mail. Akonáhle nám dorazí platba, bude následne daňový doklad zaslaný tiez na túto fakturačnú e-mailovú adresu.
Objednávku môžete zaplatiť prevodom, alebo platobnou kartou online. Viac informácií nájdete na nápovede pre zákaznícky účet . Ak vám nedorazila výzva na úhradu, alebo máte iný problém, neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu .
Dôveryhodnosť certifikátu je zabezpečená jeho napojením na Intermediate certifikáty autority v tzv. reťazci dôvery. Častou chybou dôveryhodnosti sú chýbajúce Intermediate certifikáty na serveroch, v dôsledky čoho je v prehliadači návštevníka zobrazené varovanie o neznámom vydavateľovi SSL/TLS certifikátu. Po doplnení Intermediate certifikátu na server je problém odstránený.
Ak sa v prehliadači nezobrazuje zámok ako symbol zabezpečenia, budú niektoré z častí webu načítané cez nezabezpečený protokol. Pre kompletné zabezpečením webu so zobrazením symbolu je nutné, aby všetky prvky stránky boli načítané cez protokol HTTPS. Ak bude na stránke načítaný napríklad javascript (Google Analytics), alebo obrázok cez nezabezpečený protokol HTTP, nebude zabezpečenie kompletné a symbol zámku sa nezobrazí.