Kontakty

Zavolajte nám

+421-2-682 65 986

ZONER s.r.o.

Jaskový rad 5, 831 01 Bratislava
IČ: 35770929 ~ DIČ: SK2020212590

Keďže problematika zabezpečenia webových stránok a SSL/TLS certifikátov nie je úplne triviálna a vzhľadom k šírke našej ponuky, môže byť zložité zvoliť ten najlepší SSL/TLS certifikát pre zabezpečenie vášho projektu. Naši školení pracovníci sú vám vždy pripravení ponúknuť profesionálnu pomoc a podporu pri riešení akýchkoľvek problémov.

DigiCert TLS/SSL Professional Školení pracovníci s certifikáciou Web Security Sales Expert Plus sú k dispozícii každý všedný deň v bežnú pracovnú dobu. Zákaznícka podpora 24/7 internetových služieb SlovakNET.sk je našim zákazníkom k dispozícii nonstop.

Sme DigiCert Certified Partner Platinum Elite . Tento najvyšší stupeň partnerstva s rodinou certifikačných autorít DigiCert preukazuje našu kompetenciu v oblasti zabezpečenia SSL/TLS certifikáty a schopnosť nielen certifikáty predávať, ale tiež priniesť zákazníkom pridanú hodnotu a pomôcť im s kompletným zabezpečením ich serverov.

S nami máte istotu, že spolupracujete s najlepšími odborníkmi a môžete očakávať najvyššiu úroveň služieb. Vyriešime všetky prípadné problémy, na ktoré môžete naraziť.

DigiCert Certified Partner Platinum Elite