Wildcard certifikáty

SSL Wildcard certifikáty sa tiež nazývajú ako hviezdičkové certifikáty. Jedná sa o univerzálny typ SSL certifikátu, ktorý umožňuje zabezpečiť všetky subdomény pod jednou hlavnou doménou. Wildcard certifikát obsahuje pred názvom hlavnej domény hviezdičku (napr. *.sslmarket.sk) a jeho použitie šetrí finančné náklady na nákup ďalších SSL certifikátov a v neposlednom rade aj čas potrebný na ich inštaláciu a správu.

Wildcard SSL certifikáty nachádzajú uplatnenie v prípade potreby zabezpečenia viac sub-domén, aj na viacerých serveroch, prostredníctvom jedného SSL certifikátu. Zabezpečiť Wildcard certifikátom je možné neobmedzené množstvo domén vo zvolenej úrovni domény n-tej úrovne. Napríklad SSL certifikát *.nazov-domeny.sk zabezpečí domény www.nazov-domeny.sk, shop.nazov-domeny.sk, aplikacia.nazov-domeny.sk. Uvedený príklad už ale nezabezpečí doménu akcie.shop.nazov-domeny.sk (doména 4. úrovne) a prehliadač bude hlásiť nedôveryhodný certifikát.

Prehľad ponúkaných SSL Wildcard certifikátov

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
RapidSSL Wildcard 96,63 € $249 DV NIE 2 minút 1-2 KúpiťDetail

RapidSSL Wildcard certifikát

Cenovo najdostupnejší hviezdičkový SSL certifikát, ktorý zabezpečuje nielen hlavnú doménu, ale predovšetkým všetky jej subdomény od spoločnosti RapidSSL. Veľkou výhodou je jeho rýchle vystavenie, ktoré môže byť vykonané v priebehu niekoľkých minút.
SSL certifikát nachádza využitie pri zabezpečení mnohých subdomén na jednom alebo viacerých serveroch v prípade, keď nie je kladená požiadavka na vyššiu dôveryhodnosť vďaka jednoduchej doménovej validácii.

Thawte SSL 123 Wildcard 216,67 € $745 DV NIE 10 minút 1-2 KúpiťDetail

Thawte SSL 123 Wildcard certifikát

Cenovo najdostupnejší Wildcard SSL certifikát od Thawte . Vystavenie je založené na doménovej validácii (DV), ktorá umožňuje vystaviť tento SSL certifikát v priebehu niekoľkých minút.
Hviezdičkový SSL certifikát sa hodí pre prípady, keď potrebujete zabezpečiť všetky subdomény jednej "hlavnej" domény. Tá je na certifikáte tiež zahrnutá.

GeoTrust QuickSSL Wildcard 233 € $479 DV Ne 10 minút 1-2 KúpiťDetail

GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard certifikát

Najlacnejšií hviezdičkový SSL certifikát GeoTrust zabezpečuje neobmedzený počet subdomén a je vďaka doménovému overeniu bleskovo vystavený.
Tento hviezdičkový SSL certifikát sa hodí na projekty vyžadujúce viac subdomén hlavnej domény. Okrem subdomén zabezpečuje aj spoločnú doménu.

Geotrust True BusinessID Wildcard 308,63 € $499 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Geotrust True BusinessID Wildcard certifikát

SSL Wildcard je zástupcom tzv hviezdičkového certifikátu. Jedná sa o univerzálny typ SSL certifikátu, ktorý umožňuje zabezpečiť všetky subdomény pod jednou hlavnou doménou.
GeoTrust True BusinessID Wildcard certifikát nachádza svoje využitie v prípade potreby zabezpečiť viac subdomén na viacerých serveroch pomocou jedného SSL certifikátu. Ideálne použitie ponúka pre špecializované webové projekty, napríklad na servery s viacerými službami, u webhosterov, alebo pri službách s množstvom subdomén (napr. e-shopy).

Thawte Web Server Wildcard 314,45 € $599 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Thawte Web Server Wildcard certifikát

SSL Wildcard je zástupcom tzv. hviezdičkového certifikátu. Jedná sa o univerzálny typ SSL certifikátu, ktorý umožňuje zabezpečiť všetky subdomény pod jednou hlavnou doménou.
Thawte Web Server Wildcard nachádza svoje využitie v prípade potreby zabezpečiť viac subdomén na viac serveroch pomocou iba jedného SSL certifikátu. Ideálne použitie ponúka pre špecializované webové projekty, napríklad na servery s viacerými službami, u webhosterov, alebo pri službách s množstvom subdomén (napr. e-shopy).

Symantec Secure Site Wildcard 1 730 € $2199 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Symantec Secure Site Wildcard certifikát

SSL certifikát nachádza svoje využitie v prípade potreby zabezpečiť viac subdomén na viacerých serveroch pomocou jedného SSL certifikátu. Ideálne použitie ponúka pre prestížne či špecializované webové projekty, napríklad na serveri s viacerými dôležitými službami alebo pre poskytovateľov finančných produktov a služieb, pre ktoré je certifikačná autorita Symantec štandardom.

Symantec Secure Site Pro Wildcard 3 333 € $4975 OV NIE 2 dní 1-2 Kúpiť Detail

Symantec Secure Site Pro Wildcard certifikát

Jedná sa o vylepšenú verziu hviezdičkového SSL certifikátu Secure Site Wildcard. Zabezpečuje neobmedzený počet subdomén určitej úrovne (Wildcard) a prináša výhody PRO verzie, ktorými sú napríklad použitie moderného ECC šifrovania a DSA šifry.
Spolu s PRO verziou certifikátu môžete tiež využiť funkciu Vulnerability assessment , ktorá upozorňuje na zraniteľnosti vášho servera a software.