Code Signing EV certifikáty

Code Signing certifikáty sú špecializované certifikáty určené na podpisovanie aplikácií. Sú nevyhnutné pre vydávateľa aj používateľov aplikácie samotnej, pretože garantujú pôvod aplikácie, nemennosť a identitu vydávateľa. EV certifikáty sú navyše ešte dôveryhodnejšie a sú uložené výhradne na tokene , ktorý ich chráni proti krádeži a zneužitiu.

Code Signing EV certifikáty

Na čo je potrebný podpis aplikácií Code Signing certifikátom?

Podpis aplikácií chráni používateľa proti zmene kódu; zmena podpísanej aplikácie spôsobí jej nedôveryhodnosť. Podpísaním aplikácie pomocou Code Signing certifikátu budú mať používatelia istotu , že získaný softvér pochádza jednoznačne od spoločnosti, ktorá ho vytvorila a že môžu softvéru dôverovať. Podpis aplikácií je vyžadovaný tiež pre ich distribúciu (Apple store, Google Play, Microsoft store, atď.).

Pri spustení podpísaných aplikácií používateľ vidí názov vydávateľa a po kliknutí na tento názov uvidia detaily Code Signing certifikátu. Akákoľvek zmena kódu znehodnotí podpis. Tým môže používateľ autentizovať vydávateľa a je chránený proti zmene kódu aplikácie.

Podpis EV certifikátom je dôveryhodnejší

Podpis Code Signing EV certifikátom zaručuje 100% dôveryhodnosť aplikácie aj pre SmartScreen filter vo Windows. Môžete si byť istý, že systém Windows vašu aplikáciu nezablokuje. Uloženie certifikátu na token chráni privátny kľúč aj certifikát proti krádeží a zneužitiu. Certifikát spolu s privátnym kľúčom nie je možné exportovať a pre použitie je potrebné zadať heslo. Zneužitie je tak prakticky nemožné .


aplikácie podpísané Code Signing certifikátom ochraňuje užívateľa

Najbezpečnejší Code Signing EV certifikát

Nová generácia Code Signing EV certifikátov lepšie zabezpečuje podpis kódu vďaka využitiu tokenu od certifikačnej autority a vďaka tomu je zneužitie certifikátu prakticky nemožné. Pomáha dosiahnuť vyššiu dôveryhodnosť vašej aplikácie a zabraňuje zablokovaniu programu vo Windows Smartsreen Filter. Certifikát tiež potrebujete pre podpis ovládačov pre Windows.
Už od 630 € Objednať

Prehľad ponúkaných Code Signing certifikátov

Code Signing certifikát Cena od
SSLmarket
Bežná cena Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(počas)
Platnosť
(roky)
Objednať
Ceny uvedené bez DPH.
DigiCert Code Signing Od 250 € $539 OV nemožno 1 deň 1-3 Kúpiť
DigiCert Code Signing EV Od 630 € $755 EV nemožno 3-5 dní 1-3 Kúpiť