Rozšírené overenie (Extended Validation)

EV SSL certifikáty ponúkajú užívateľsky najbezpečnejšiu formu komunikácie, pretože zabezpečené webové stránky sú v prehliadačoch jednoznačne identifikované výraznou zelenou farbou adresného riadku s informáciami o spoločnosti a certifikačnej autorite. Získaním EV SSL certifikátu každý prevádzkovateľ webového projektu deklaruje, že mu záleží na internetovej bezpečnosti a že chce patriť medzi top spoločnosti využívajúce tieto certifikáty.

Zobrazenie EV certifikátu v prehliadači

EV SSL certifikáty nachádzajú využitie u projektov s požiadavkou na najvyšší stupeň dôveryhodnosti a kde sú kladené vysoké požiadavky na zabezpečenie. Získaním Extended Validation certifikátu každá spoločnosť deklaruje, že jej záleží na internetovej bezpečnosti a že chce patriť medzi top spoločnosti využívajúce tieto certifikáty. Koncový užívateľ je o zabezpečení a prítomnosti SSL certifikátu v prehliadači informovaný ikonou zámku a predovšetkým výraznou zelenou farbou adresného riadku s informáciou o organizácii, pre ktorú bol SSL certifikát vystavený.


SSLmarket odporúča EV certifikát so zeleným pruhom

Odporúčame: EV certifikát GeoTrust

Certifikát True BusinessID EV je vhodný pre každý web ktorý chce byť dôveryhodný. Najpredávanejší EV SSL certifikát z našej ponuky so zeleným pruhom s názov vašej organizácie . Môžete ním zabezpečiť až 250 domén (príplatkové SANy).
Už od 220 € Objednať

Prehľad ponúkaných EV SSL certifikátov

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
Ceny uvedené bez DPH.
GeoTrust True BusinessID EV Od 220 € $344 EV 1-250 7 dní 1 Kúpiť
Thawte Web Server EV Od 247 € $344 EV 1-250 4 dni 1 Kúpiť
Symantec Secure Site EV Od 683 € $995 EV 1-250 5 dní 1 Kúpiť
Symantec Secure Site Pro EV Od 1 083 € $1499 EV 1-250 5 dni 1 Kúpiť
DigiCert Extended Validation SSL Od 311 € $344 EV 1-250 2-3 dni 1 kúpiť