Rozšírené overenie (Extended Validation)

EV SSL certifikáty ponúkajú používateľsky najbezpečnejšiu formu komunikácie, pretože zabezpečené webové stránky sú v prehliadačoch jednoznačne identifikované výraznou zelenou farbou adresného riadka s informáciami o spoločnosti a certifikačnej autorite. Získaním EV SSL certifikátu každý prevádzkovateľ webového projektu deklaruje, že mu záleží na internetovej bezpečnosti a že chce patriť medzi top spoločnosti, využívajúce tieto certifikáty.

EV SSL certifikáty nachádzajú využitie pri projektoch s požiadavkou na najvyšší stupeň dôveryhodnosti a kde je kladený veľký dôraz na zabezpečenie. Získaním Extended Validation certifikátu každá spoločnosť deklaruje, že jej záleží na internetovej bezpečnosti a že chce patriť medzi top spoločnosti, využívajúce tieto certifikáty. Koncový používateľ je o zabezpečení a prítomnosti SSL certifikátu v prehliadači informovaný ikonou zámku a predovšetkým výraznou zelenou farbou adresného riadku s informáciami o organizácii, pre ktorú bol SSL certifikát vystavený.

Zobrazenie certifikátu

Najpredávanejší EV certifikát - GeoTrust True BusinessID EV

Najlacnejší "zelený" EV SSL certifikát z našej ponuky, ktorý webovým projektom dodá prestíž, najvyššiu možnú dôveryhodnosť a samozrejme tiež vysoké zabezpečenie prenášaných dát.

Prehľad ponúkaných EV SSL certifikátov

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
Thawte Web Server EV 225 € $299 EV 1-250 7 dní 1-2 KúpiťDetail

Thawte Web Server EV certifikát

Najdôveryhodnejší SSL certifikát spoločnosti Thawte, ktorý sa v internetových prehliadačoch zobrazuje výrazným zeleným pruhom s názvom organizácie, vďaka rozšírenému overeniu EV (Extended Validation).
Zabezpečenie projektov EV certifikátom Thawte zvyšuje dôveryhodnosť a prestíž prevádzkovateľa, ktorý je overený podľa najprísnejších štandardov.

Symantec Secure Site EV 730,95 € 1050 € EV 1-250 5 dní 1-2 KúpiťDetail

Symantec Secure Site EV certifikát

Jeden z nejprestížnejších SSL certifikátov s rozšíreným overením (Extended Validation) na trhu. Použitím EV SSL certifikátu od certifikačnej autority Symantec každá spoločnosť deklaruje, že jej záleží na internetovej bezpečnosti a že chce patriť medzi top spoločnosti, využívajúce tieto certifikáty.
Certifikáty Symantec nachádzajú využitie predovšetkým v bankovom a finančnom sektore, ale uplatnia sa aj na mnohých webových projektoch s dôrazom na kvalitu a značku.

Symantec Secure Site Pro EV 1104,95 € 1499 € EV 1-250 5 dní 1-2 KúpiťDetail

Symantec Secure Site Pro EV certifikát

SSL certifikát, poskytujúci v súčasnosti najvyššie možné zabezpečenie dátového prenosu od spoločnosti Symantec. Minimálne 128-bitová hĺbka šifrovania aj pri starších webových prehliadačoch a operačných systémoch, s rozšírenou validáciou (EV), poskytuje podstatne vyšší stupeň zabezpečenia ako bežné SSL certifikáty.

GeoTrust True BusinessID EV 149,95 € $299 EV 4-250 7 dní 1-2 KúpiťDetail

GeoTrust True BusinessID EV certifikát

Najdôveryhodnejší SSL certifikát od spoločnosti GeoTrust s rozšíreným overením (EV). Vďaka zabezpečeniu projektov EV certifikátom GeoTrust sa zvyšuje dôveryhodnosť a prestíž prevádzkovateľa.
EV SSL certifikát je možné odporučiť pre všetky dôležité webové projekty. Svoje miesto nachádza samozrejme v bankovom a finančnom sektore, ale aj v komerčných webových projektoch, kde je kladená požiadavka na najvyšší stupeň overenia a zabezpečenia. Dôležitá je tiež podpora servera Microsoft Exchange.