O SSLmarketu

Spoločnosť ZONER je svetovým lídrom v oblasti kyberbezpečnosti a poskytovateľom internetových služieb.

Poskytujeme komplexné riešenie pre zabezpečenie vašich dát

Spoločnosť ZONER s.r.o. je svetovým lídrom v oblasti kyberbezpečnosti a poskytovateľom internetových služieb. Je jedným z najväčších predajcov TLS certifikátov v Európe a úspešne zabezpečuje digitálnu komunikáciu zákazníkom po celom svete. Svoje rozsiahle skúsenosti, inovatívne technológie, vynikajúcu správu služieb a profesionálny zákaznícky servis opiera o spoluprácu s gigantmi v oblasti kybernetickej bezpečnosti, akými sú CA DigiCert, CA QuoVadis či KeyTalk BV.

Jednička v strednej Európe.

Know-how nášho úspechu

Užívateľská zrozumiteľnosť

Klient by mal rozumieť tomu, ako certifikát a šifrovanie funguje, ale nemal by byť zbytočne zahltený moc podrobnými informáciami, ktoré vlastne ani vedieť nepotrebuje.

Kvalifikovaná podpora

Všetci pracovníci SSLmarketu majú certifikáciu Sales Expert Plus. Sú plne spôsobilí vám s výberom certifikátov správne poradiť a pomôcť s ich nasadením.

Spoľahlivosť partnerských CA

Vždy sme sa zameriavali len na tie najkvalitnejšie produkty. V našej ponuke nájdete obľúbené certifikáty Thawte aj ostatné od DigiCertu - najväčší certifikačnej autority na svete.


Sme hrdým partnerom najväčšej certifikačnej autority na svete

Spoločnosť DigiCert nám udelila titul Certified Partner Platinum Elite. Toto ocenenie sme získali na základe dlhoročnej obchodnej spolupráce a zároveň vysokého štandardu u poskytovaných služieb. Pre zákazníkov je zárukou, že certifikáty nielen predávame, ale že im dodávame pridanú hodnotu a poskytujeme zákaznícku podporu na vysokej úrovni.

Sme partnerom Digicertu

Digicert nás chváli

Digicert nás chvália

"ZONER je jedným z našich špičkových partnerov, ktorý v tomto roku dosiahol obrat viac ako 1 milión dolárov. Sme radi, že ich môžeme menovať ako jedného z našich víťazov Million Dollar Club Awards."

Philip Antoniadis, viceprezident pre celosvetový predaj spoločnosti DigiCert


Sme držiteľom významných ocenení

Potvrdením našej dobre odvádzanej práce sme pre ZONER získali už niekoľko významných ocenení. Medzi tie najdôležitejšie patrí ocenenie za najväčší rast predajov v regióne EMEA od Digicertu a cena s názvom Million Dollar Award , ktorú sme získali na základe nášho obratu.

Sme držiteľom významných ocenení

Naši zákazníci

Naši zákazníci

Spoločnosť ZONER s.r.o. zaisťuje SSL certifikáty už mnoho rokov pre významné slovenské spoločnosti, banky, verejnú správu, e-shopy.

Staňte sa ďalším spokojným klientom!


Potrebujete poradiť s výberom?

Využite nášho sprievodcu výberom SSL/TLS certifikátu.

Sprievodca vám pomôže s výberom najvhodnejšieho certifikátu pre váš projekt.

V prípade potreby neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu , ktorá vám pomôže s výberom certifikátu a akýmkoľvek dotazom. Pri riešení zákazníckych požiadaviek nerozlišujeme veľkosť klienta , každý klient si zaslúži našu plnú podporu.


Za spätnú väzbu budeme radi

Váš názor nás zaujíma. Len vďaka vám môžeme inovovať a zjednodušovať proces zabezpečenia vašich internetových projektov. Budeme radi, ak nám napíšete, či už sa Vám niečo nezdá, nepáči, nie ste s niečím spokojní, alebo sme vás naopak niečím milým prekvapili. Kontaktovať nás môžete prostredníctvom našich kontaktov a sociálnych sietí.