SSL certifikáty Thawte

Spoločnosť Thawte je jednou z najznámejších certifikačných autorít na svete a zároveň jedným z priekopníkov digitálnych certifikátov. Tradícia a kvalita certifikátov Thawte je už všeobecne známa a klienti, pristupujúci na takto zabezpečené stránky, majú väčšiu dôveru k poskytovateľovi stránok.

Certifikačná autorita Thawte

Spoločnosť Thawte bola založená v roku 1995 a ako prvá certifikačná autorita začala vydávať SSL certifikáty pre verejné subjekty mimo Spojených štátov. V roku 2000 odkúpila Thawte spoločnosť VeriSign, Inc (teraz spoločnosť spadá pod Symantec) a stala sa tak významným členom tejto svetoznámej značky. V roku 2004 ako prvá certifikačná autorita na svete začala vystavovať SSL certifikáty aj pre medzinárodné IDN domény (obsahujúce znaky s diakritikou). Od svojho založenia spoločnosť Thawte vydala už cez milión SSL certifikátov a svoje produkty ponúka vo viac ako 240 krajinách sveta.

Prehľad ponúkaných SSL certifikátov od certifikačnej autority Thawte

Přeložit z jazyka: angličtina
SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena Thawte Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
SSL 123 43,30 € $149 DV NIE 10 minút 1-2 KúpiťDetail

SSL 123 certifikát

Cenovo najdostupnejší SSL certifikát . Vystavenie je založené na doménové validáciu (DV), ktorá umožňuje vystaviť tento SSL certifikát v priebehu niekoľkých minút.
SSL certifikát je vhodné používať pri projektoch, kde je kladený dôraz na rýchlosť získanie certifikátu, účelnosť zabezpečenia a výhodnú cenu. Jeho uplatnenie je prakticky vo všetkých oblastiach vyžadujúce SSL komunikáciu, prevažne však u intranetových riešení, zabezpečenie mailových serverov alebo jednoduchých webových aplikácií/stránok.

SSL 123 Wildcard 216,67 € $745 DV NIE 10 minút 1-2 KúpiťDetail

SSL 123 Wildcard certifikát

Cenovo najdostupnejšie Wildcard SSL certifikát od Thawte . Vystavenie je založené na doménové validáciu (DV), ktorá umožňuje vystaviť tento SSL certifikát v priebehu niekoľkých minút.
Hviezdičkový SSL certifikát sa hodí pre prípady, keď potrebujete zabezpečiť všetky subdomény jednej domény "hlavné". Tá je v certifikáte tiež zahrnutá.

Web Server 97,63 € $199 OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Web Server certifikát

Najpopulárnejší SSL certifikát, ktorý ponúka kompletnú identifikáciu a overenie spoločnosti, pre ktorú je SSL certifikát vystavený. Na zdôraznenie dôveryhodnosti a bezpečnosti je certifikát Thawte Web Server správnou voľbou pre akýkoľvek webový projekt alebo aplikáciu.
Svoje využitie nachádza v komerčných webových projektoch, ako sú napríklad e-shopy alebo rezervačné systémy, ďalej vo firemných weboch alebo vo verejných projektoch, kde je vďaka vyššiemu stupňu overenia SSL certifikátu deklarovaný prevádzkovateľ stránok.

Web Server EV 225 € $299 EV 1-250 7 dní 1-2 KúpiťDetail

Web Server EV certifikát

Najdôveryhodnejší SSL certifikát, ktorý sa v internetových prehliadačoch zobrazuje výrazným zeleným pruhom s názvom organizácie, vďaka rozšírenému overeniu EV (Extended Validation). Zabezpečenie projektov EV certifikátom zvyšuje dôveryhodnosť a prestíž prevádzkovateľa, ktorý je overený podľa najprísnejších štandardov.
SSL certifikát nachádza využitie v projektoch s požiadavkou na najvyšší stupeň dôveryhodnosti, typicky v bankovom a finančnom sektore a vo webových projektoch, kde je kladená požiadavka na najvyšší stupeň overenia a zabezpečenia.

Web Server Wildcard 314,45 € $599 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Web Server Wildcard certifikát

Hviezdičkový certifikát, ktorý umožňuje zabezpečiť všetky subdomény pod jednou hlavnou doménou. Certifikát šetrí finančné náklady na nákup jednotlivých SSL certifikátov a nachádza svoje využitie v prípade potreby zabezpečenia viac subdomén na viacerých serveroch pomocou jedného SSL certifikátu.
Ideálne použitie ponúka pre špecializované webové projekty, napríklad na servery s viac službami, u webhosterov, alebo pri službách s množstvom subdomén, ako sú napríklad štruktúrované e-shopy či porovnávače produktov a cien.

Code Signing 152,95 € $299 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Code Signing certifikát

Špecializovaný certifikát, ktorý umožňuje vývojárom a softwarovým firmám pridať k ich aplikácii, distribuovanej cez internet, digitálny podpis. Podpísaním aplikácie pomocou Thawte Code Signing certifikátu budú mať používatelia istotu, že získaný software pochádza jednoznačne od spoločnosti, ktorá ho vytvorila.