Základné, najlacnejšie SSL certifikáty

Všetky ponúkané základné SSL certifikáty zabezpečujú bezproblémové zabezpečenie prenosu dát medzi servermi a prehliadačom a sú dôveryhodné pre 99,9% prehliadačov. Do tejto skupiny patria podľa overenia DV i OV certifikáty, vrátane certifikátov podporujúcich zabezpečenie viacerých domén - SAN/UC.

Aj najlacnejšie SSL certifikáty bezpečne chránia informácie medzi servermi a prehliadačom. Zabezpečia osobné údaje, heslá, čísla účtov, čísla platobných kariet a ďalšie, aby boli chránené pred hackermi a ďalšími on-line podvodníkmi. Ak si nebudete vedieť poradiť, naši skúsení pracovníci radi poradia pri výbere správneho typu SSL certifikátu.

Najpredávanejší certifikát RapidSSL

Najjednoduchšie zabezpečenie webových stránok vďaka SSL certifikátu RapidSSL. Najlacnejší SSL certifikát z našej ponuky. Bleskové vystavenia od 2 minút. Objednanie 24/7. Možnosť okamžitého nasadenia.

Už od 9,99

Pokračovať...

Prehľad ponúkaných základných SSL certifikátov

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
Thawte SSL 123 43,30 € $149 DV NIE 10 minút 1-2 KúpiťDetail

Thawte SSL 123 certifikát

Cenovo najdostupnejší SSL certifikát od certifikačnej autority Thawte. Vystavenie je založené na doménovej validácii (DV), ktorá umožňuje vystaviť tento SSL certifikát počas niekoľkých minút.
SSL certifikát je vhodné používať pri projektoch, kde je kladený dôraz na rýchlosť získania certifikátu, účelnosť zabezpečenia a výhodnú cenu. Jeho uplatnenie je prakticky vo všetkých oblastiach, vyžadujúcich SSL komunikáciu, prevažne však pri intranetových riešeniach, zabezpečení mailových serverov alebo jednoduchých webových aplikácií/stránok.

Thawte Web Server 97,63 € $199 OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Thawte Web Server certifikát

Najpopulárnejší SSL certifikát spoločnosti Thawte, ktorý poskytuje kompletnú identifikáciu a overenie spoločnosti, pre ktorú je SSL certifikát vystavený. Na zdôraznenie dôveryhodnosti a bezpečnosti je certifikát Thawte Web Server správnou voľbou pre akýkoľvek webový projekt alebo aplikáciu.
Svoje využitie nachádza v komerčných webových projektoch, ako sú napríklad e-shopy alebo rezervačné systémy, ďalej vo firemných weboch alebo vo verejných projektoch, kde je vďaka vyššiemu stupňu overenia SSL certifikátu deklarovaný prevádzkovateľ stránok.

Symantec Secure Site 299,97 € 450 € OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Symantec Secure Site certifikát

Základný SSL certifikát z ponuky certifikačnej autority Symantec. V procese overenia a vystavenia Secure Site certifikátu dochádza ku kompletnej identifikácii spoločnosti, pre ktorú je SSL certifikát vystavený.
SSL certifikát sa využíva v bankovom a finančnom sektore, alebo iných verejných projektoch ako sú e-shopy, rezervačné systémy, atď., kde sa odporúča zabezpečenie od svetovo najuznávanejšej certifikačnej autority.

GeoTrust QuickSSL Premium 54,30 € $149 DV 4 10 minút 1-2 KúpiťDetail

GeoTrust QuickSSL Premium certifikát

Cenovo najdostupnejší SSL certifikát certifikačnej autority GeoTrust poskytuje vďaka doménovému overeniu možnosť veľmi rýchleho vystavenia a nasadenia na servery. Jedná sa o tzv. "Low authenticated" certifikát obsahujúci informácie len o doménovom mene, bez akýchkoľvek ďalších údajov.
SSL certifikát odporúčame používať pri projektoch, kde je kladený dôraz na rýchlosť získania certifikátu. Nachádza svoje využitie predovšetkým v intranetovom použití, interných systémoch alebo na menších webových projektoch, kde sa nevyžaduje overenie spoločnosti, pre ktorú bol SSL certifikát vystavený.

GeoTrust True BusinessID 116,63 € $199 OV 4-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail

GeoTrust True BusinessID certifikát

Najpredávanejší SSL certifikát od spoločnosti GeoTrust poskytuje podporu SAN/UC so zabezpečením až 25 domén, kompletné overenie spoločnosti, pre ktorú je certifikát vystavený a je možné ho vďaka licencii využiť na neobmedzenom počte serverov.
GeoTrust True BusinessID certifikát nachádza svoje uplatnenie prakticky vo všetkých oblastiach, vyžadujúcich SSL komunikáciu - komerčné, firemné alebo verejné webové projekty. Certifikát je tiež odporúčaný na použitie na poštovom servere Microsoft Exchange.

RapidSSL 11,66 € $59 DV NIE 2 minút 1-2 KúpiťDetail

RapidSSL certifikát

Cenovo jednoznačne najdostupnejší SSL certifikát, ktorý je validovaný iba na úrovni overenia domény pomocou zaslaného potvrdzovacieho e​​-mailu. Veľkou výhodou certifikátu od spoločnosti RapidSSL je jeho rýchle vystavenie, ktoré môže byť vykonané počas niekoľkých minút.
SSL certifikát odporúčame používať pri projektoch, kde je kladený dôraz na rýchlosť získania certifikátu, účelnosť zabezpečenia a výhodnú cenu. Jeho uplatnenie je prakticky vo všetkých oblastiach, vyžadujúcich SSL komunikáciu, prevažne však v intranetovom použití, interných systémoch alebo pri menších webových projektoch, kde sa nevyžaduje overenie spoločnosti a vyšší typ zabezpečenia.