Thawte Web Server certifikát objednať    

Najpopulárnejší SSL certifikát od certifikačnej autority Thawte v našej ponuke. Ponúka kompletnú identifikáciu a overenie spoločnosti, pre ktorú je SSL certifikát vystavený. Na zdôraznenie dôveryhodnosti a bezpečnosti je certifikát Thawte Web Server správnou voľbou pre akýkoľvek webový projekt alebo webovú aplikáciu.

OV - overenie spoločnosti
Thawte site seal
1-250 podpora SANU
2d doba vystavenia
100% dôveryhodnosť
 • Cena od 133 €
 • Platnosť 1 rok
 • Zabezpečenie doména vrátane www
 • Dôveryhodnosť vsetky počítače a mobily
 • Algoritmus verejného kľúča RSA aj ECC
 • Symetrické šifrovanie 256 bitov
 • Dĺžka verejného kľúča 2.048 (3.072/4.096) bitov
 • Koreňová CA DigiCert Global Root
 • Garancia vrátenia peňazí 30 dní
 • pregenerovanie certifikátu zadarmo
 • Možnosť pridania viac domén ÁNO
 • peňažná záruka $ 1.250.000

Odporúčané použitie certifikátu

Thawte Web Server certifikát nachádza svoje využitie v komerčných webových projektoch, ako sú napríklad e-shopy alebo rezervačné systémy, ďalej vo firemných weboch alebo vo verejných projektoch, kde je vďaka vyššiemu stupňu overenie SSL certifikátu deklarovaný prevádzkovateľ stránok.
Certifikát patrí do skupiny OV certifikátov (Organization Validation). Ak je kladený najvyššou dôraz na používateľskú prístupnosť a prestížne produkty, odporúčame využiť niektorý z EV certifikátov (Extended Validation) .

Cenník Thawte Web Server certifikátu

Thawte Web Server certifikát je možné kedykoľvek (aj po vydaní) rozšíriť o ďalšie domény (SAN). Pred samotným zakúpením je možné si na 21 dní ZADARMO vyskúša plne funkčný SSL certifikát Thawte, všetky jeho vlastnosti, funkčnosť a nastavenie SSL certifikátu.

Jednoročný

140,00 €
 • Cena pri kúpe od CA: $268
 • Ušetríte desiatky percent z ceny

Rozšírenie

+ 1x doména (FQDN): 70,00 €

+ 1x Wildcard: 520,00 €

objednať

Objednávka na viac rokov

Pri objednaní na viac rokov ušetríte! Certifikát môžete objednať až na 6 rokov. Každý rok dostanete nadväzujúce jednoročný certifikát.

 • Ušetríte čas. Jedna objednávka a platba = menej administratívy.
 • Čím dlhšia platnosť objednávky, tým vyššia úspora vďaka znižujúce sa ročné cene.
 • Nadväzujúci jednoročný certifikát dostanete automaticky a včas, len ho vymeníte.
zistiť viac

Ceny uvedené bez DPH.

Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Všetky ponúkané SSL certifikáty sú plne dôveryhodné a návštevníci webových stránok nie sú obťažovaný akýmkoľvek hlásením o nedôveryhodnosti.

V internetovom prehliadači je informácia o zabezpečené komunikácii zobrazená v adresnom riadku pomocou ikonky zámočku a písmenká "s" u protokolu http.

rozkliknutím zámočku si mozeme overiť prevádzkovateľa stránok a vydavateľa certifikátu. Viac informácií o zobrazení certifikátu v prehliadači .

Zobrazenie certifikátu Thawte Web Server v adresnom riadku prehliadača

FAQ - najčastejšie otázky

Pre výber správneho SSL/TLS certifikátu môžete využiť nášho sprievodcu výberom certifikátu . Ak si napriek tomu nebudete vedieť rady s výberom vhodného certifikátu, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu , ktorá vám s výberom správneho certifikátu poradí.
Kontaktovať nás môžete aj priamo z vášho zákazníckeho účtu zaslaním požiadavky z menu Autorizovaná požiadavka .
Po zadaní objednávky certifikátu je zaslaná výzva k úhrade na zvolený fakturačný e-mail. Akonáhle nám dorazí platba, bude následne daňový doklad zaslaný tiež na túto fakturačnú e-mailovú adresu.
Objednávku môľete zaplatiť prevodom, alebo platobnou kartou či PayPalom online. Viac informácií nájdete v inštrukcie pre zákaznícky účet . Ak vám nedorazila výzva na úhradu alebo máte iný problém, neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu .
Dôveryhodnosť certifikátu je zaistená jeho napojením na Intermediate certifikáty autority v tzv. reťaze dôvery. Častou chybou dôveryhodnosti sú chýbajúce Intermediate certifikáty na serveri, v dôsledku čoho je v prehliadači návštevníka zobrazené varovanie o neznámom vystaviteľovi SSL/TLS certifikátu. Po doplnení Intermediate certifikátov na server je problém odstránený.
Ak sa v prehliadači nezobrazuje zámok čoby symbol zabezpečenia, bude niektorá z častí webu načítaná cez nezabezpečený protokol. Pre kompletné zabezpečenie webu a zobrazenie symbolu je nutné, aby všetky prvky stránky boli načítané cez protokol HTTPS. Pokiaľ bude na stránke načítaný napríklad javascript (Google Analytics) alebo obrázok cez nezabezpečený protokol HTTP, nebude zabezpečenie kompletná a symbol zámku sa nezobrazí.