DigiCert Extended Validation SSL Objednať      

DigiCert Extended Validation SSL je SSL/TLS certifikát s rozšíreným overením organizácie (Extended Validation) a zeleným pruhom od CA DigiCert. Zabezpečí vášmu webu či e-shopu najvyššiu dôveru návštevníkov.

EV - rozšírené overenie
1 počet domén
1-250 podpora SANov
1d čas vystavenia
100% dôveryhodnosť
 • Cena od 347 €
 • Platnosť 1 rok
 • Zabezpečenie doména vrátane www
 • Dôveryhodnosť všetky počítače a mobily
 • Algoritmus verejného kľúča RSA aj ECC
 • Symetrické šifrovanie 256 bitov
 • Dĺžka verejného kľúča 2.048 (3.072/4.096) bitov
 • Koreňová CA DigiCert Global Root
 • Garancia vrátenia peňazí 30 dní
 • Pregenerovanie certifikátu zadarmo
 • Možnosť pridania viacerých domén ÁNO
 • Peňažná záruka $1 500 000

Odporúčané použitie certifikátu

Certifikát s rozšíreným overením (Extended Validation) je vhodný pre e-shopy, bankové stránky a aplikácie a všeobecne pre weby, ktoré potrebujú získať dôveru návštevníka či zákazníka. Kúpou DigiCert Extended Validation SSL/TLS certifikátu získate najvyšší stupeň overenia a zabezpečenia v najkratšom možnom čase .

Overený názov organizácie je uvedený v certifikáte a zobrazuje sa priamo v prehliadači pri adrese webu (URL). Je kompatibilný s PC aj s mobilnými zariadeniami a všade ukazuje neprehliadnuteľný názov organizácie pre okamžitú autentizáciu prevádzkovateľa servera.

Cenník DigiCert Extended Validation SSL certifikát

Certifikát DigiCert Extended Validation SSL podporuje až 250 FQDN SANU (DNS mená), ale ak je vystavený bez nich, tak následné rozšírenie nie je možné. Odporúčame zakúpiť SANy už pri objednaní certifikátu.

Jednoročný

370,00 €
 • Cena pri kúpe od CA: $398
 • Ušetríte oproti nákupu od CA

Do certifikátu nie je možné pridať SAN

objednať

Objednávka na viac rokov

Pri objednaní na viac rokov ušetríte! Certifikát môžete objednať až na 6 rokov. Každý rok dostanete nadväzujúce jednoročný certifikát.

 • Ušetríte čas. Jedna objednávka a platba = menej administratívy.
 • Čím dlhšia platnosť objednávky, tým vyššia úspora vďaka znižujúce sa ročné cene.
 • Nadväzujúci jednoročný certifikát dostanete automaticky a včas, len ho vymeníte.
zistiť viac

Ceny uvedené bez DPH.

Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Všetky ponúkané SSL/TLS certifikáty sú plne dôveryhodné a návštevníci webových stránok nie sú obťažovaní akýmkoľvek hlásením o nedôveryhodnosti.

V internetovom prehliadači je informácia o zabezpečenej komunikácii pomocou EV SSL certifikátu zobrazená v adresnom riadku výraznou zelenou farbou , ďalej ikonkou zámočku a písmenkom" s " pri protokole http.

rozkliknutím zámočku si môžeme overiť prevádzkovateľa stránok a vydávateľa certifikátu. Viac informácií o zobrazenie certifikátu v prehliadači .

Zobrazenie certifikátu DigiCert Extended Validation SSL v adresnom riadku prehliadača

FAQ - najčastejšie otázky

Pre výber správneho SSL/TLS certifikátu môžete použiť nášho sprievodcu výberom certifikátu . Ak si nebudete napriek tomu vedieť poradiť s výberom vhodného certifikátu, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu , ktorá vám s výberom správneho certifikátu poradí.
Kontaktovať nás môžete aj priamo z vášho zákazníckeho účtu zaslaním požiadavky z menu Autorizovaná požiadavka .
Po zadaní objednávky certifikátu je zaslaná výzva na úhradu na zvolený fakturačný e-mail. Akonáhle nám dorazí platba, bude následne daňový doklad zaslaný tiež na túto fakturačnú e-mailovú adresu.
Objednávku môžete zaplatiť prevodom, alebo platobnou kartou či PayPalom online. Viac informácií nájdete v inštrukcie pre zákaznícky účet . Ak vám nedorazila výzva na úhradu alebo máte iný problém, neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu .
Dôveryhodnosť certifikátu je zabezpečená jeho napojením na Intermediate certifikáty autority v tzv. reťazce dôvery. Častou chybou dôveryhodnosti sú chýbajúce Intermediate certifikáty na serveri, v dôsledku čoho je v prehliadači návštevníka zobrazené varovanie o neznámom vydávateľovi SSL/TLS certifikátu. Po doplnení Intermediate certifikátov na server je problém odstránený.
Ak sa v prehliadači nezobrazuje zámok ako symbol zabezpečenia, bude niektorá z častí webu načítaná cez nezabezpečený protokol. Pre kompletné zabezpečenie webu a zobrazenie symbolu je nutné, aby všetky prvky stránky boli načítané cez protokol HTTPS. Pokiaľ bude na stránke načítaný napríklad javascript (Google Analytics) alebo obrázok cez nezabezpečený protokol HTTP, nebude zabezpečenie kompletná a symbol zámku sa nezobrazí.