SSL/TLS certifikáty DigiCert Logo certifikačnej autority DigiCert

Certifikačná autorita DigiCert je v oblasti šifrovania číslom jedna a ponúka komplexné bezpečnostné riešenia. Jej ponuka zahŕňa všetky druhy serverových SSL/TLS certifikátov čo do typu overenia aj technických funkcií. Okrem SSL/TLS certifikátov pre zabezpečenie serverov či webových stránok nájdete v portfóliu CA DigiCert tiež certifikáty pre podpis (S/MIME), code signing certifikáty a ďalšie špeciálne typy certifikátov.

Certifikačná autorita DigiCert bola založená v roku 2003 v USA. Na konci roka 2017 pojala CA DigiCert časť spoločnosti Symantec, zaoberajúcu sa PKI. V súčasnosti sú všetky certifikáty CA Symantec (vrátane Thawte, GeoTrust a RapidSSL) vystavované v PKI CA DigiCert.

CA DigiCert ide v inováciách príkladom a zameriava sa na automatizáciu overenia a vydávania certifikátov. Vďaka tomu môžete získať všetky SSL/TLS certifikáty v najkratšom možnom čase. Aj pri expresnom spracovaní objednávok sú pri vystavovaní certifikátov dodržiavané nadštandardné bezpečnostné postupy. CA DigiCert je technicky najvyspelejšou a najprogresívnejšou autoritou na trhu.

Kompletný prehľad SSL/TLS certifikátov DigiCert v našej ponuke

SSL/TLS certifikát Cena od SSLmarket Bežná cena Overenie podpora SAN/UC Vystavenie (počas) Platnosť (roky) Objednať
Ceny uvedené bez DPH.
Standard SSL Od 223 € $278 OV 1-250 1 deň 1 Detail
wildcard SSL Od 790 € $848 OV 1-250 1 deň 1 kúpiť
Extended Validation SSL Od 347 € $398 EV 1-250 2-3 dni 1 Detail
Code Signing Od 250 € $539 OV nemožno 1 deň 1-3 kúpiť
Code Signing EV Od 630 € $755 EV nemožno 3-5 dní 1-3 kúpiť