O SSLmarket a ZONER s.r.o.

ZONER s.r.o. je priekopníkom certifikátov na slovenskom trhu

ZONER software ponúka dôveryhodné SSL certifikáty už od roku 2005 a bol jednou z prvých firiem ktoré ich ponúkali na slovenskom trhu. Na ňom sme aj sprostredkovali vydanie prvého EV (Extended Validation) SSL certifikátu v SR.

V odvetví PKI a SSL certifikátov sme zúročili skúsenosti s vlastnou certifikačnou autoritou, ktorá fungovala do roku 2011.

Ponuka SSL certifikátov od Zoner bola vždy zameraná len na tie najkvalitnejšie produkty. Na Slovensku sa najväčšej obľube teší certifikačná autorita Thawte. V našej ponuke nájdete aj ostatné certifikáty od Symantec - najväčší certifikačnej autority na svete.

Symantec Website Security Platinum partner

Partnerstvo so Symantec

Spoločnosť Symantec nám udelila titul Website Security Platinum Partner. Toto ocenenie sme získali na základe dlhoročnej obchodnej spolupráce a vysokej kvality služieb. Pre zákazníkov je zárukou, že certifikáty nielen predávame, ale že im dodávame pridanú hodnotu a poskytujeme zákaznícku podporu na vysokej úrovni.

Všetci pracovníci SSLmarketu majú certifikáciu Symantec Sales Expert Plus. Sú plne spôsobilí vám s výberom certifikátov správne poradiť a technická podpora vám pomôže s ich nasadením.

Naše ciele

Našim cieľom je dobre a jednoducho zabezpečený web. Z nasadenia SSL certifikátu na svoju webovú prezentáciu by si mal jeho majiteľ odniesť kladný dojem.

Snažíme sa získanie SSL certifikátu zjednodušiť tak, aby to zvládol každý. Prevádzkovateľ webu by mal rozumieť tomu, ako certifikát a šifrovanie funguje, ale nemal by byť nepríjemne zavalený zložitými informáciami.

Uvedomujeme si, že SSL certifikát je iba nástroj a jeho správne využitie je ďalšou úlohou na ceste k bezpečnému webu. Našim zákazníkom a verejnosti prinášame aktuálne návody a postupy k dostatočnému zabezpečenie ich serverov, avšak nie za cenu utrpenia u technických noriem.

Sme radi za spätnú väzbu

Naše služby musia zákazníkom predovšetkým vyhovovať a musí s nimi byť spokojní. Snažíme sa preto neustále inovovať a zjednodušovať proces zabezpečenie vašich internetových projektov.

Budeme radi za váš názor, ktorý nám môžete poslať prostredníctvom našich kontaktov.