SSL certifikát pre server Microsoft Exchange (SAN/UC)

Microsoft Exchange je známy server, zjednocujúci firemnú komunikáciu na najvyššej úrovni. Vzhľadom na jeho zameranie zhromažďovať citlivé a dôverné informácie je nutnosťou zabezpečiť všetku komunikáciu so serverom a šifrovať spojenie medzi ním a klientami. V našej širokej ponuke môžete server Microsoft Exchange zabezpečiť rôznymi SAN/UC certifikátmi.
Certifikačné autority Thawte, Symantec a GeoTrust sú certifikovaní partneri spoločnosti Microsoft a vďaka tejto spolupráci je zabezpečená kompatibilita SAN/UC certifikátu so serverom Exchange.

Microsoft Exchange

Využitie SAN/UC SSL certifikátu

Certifikát SAN/UC zabezpečí všetky domény a služby využívané serverom Exchange.

  • doménové meno servera (napríklad owa.domena.sk)
  • služba autodiscover, typicky bežiaca na doméne autodiscover.domena.sk
  • služby OWA, Activesync, Outlook Anywhere či iná služba používaná serverom (napríklad POP3, IMAP4)

Naše ponúkané SSL certifikáty SAN/UC sú plne kompatibilné so serverom Microsoft Exchange. Umožňujú zabezpečiť všetky potrebné názvy serverov a služieb, ktoré Exchange server využíva. So SAN/UC certifikátom máte istotu, že zvolíte správny produkt kompatibilný so serverom Microsoft Exchange a vyhnete sa zložitému konfigurovaniu servera.

Microsoft Lync Server (Office Communications Server)

SSL certifikát so SAN/UC je možné využiť aj na servere Microsoft Lync (predtým Office Communications Server). Tento server rovnako ako Microsoft Exchange využíva pre svoje služby niekolko doménových mien. Po nasadení certifikátu na server Lync bude zabezpečená komunikácia v rámci organizácie a nikto nebude môcť odpočúvať prebiehajúcu komunikáciu.

Odporúčané SSL certifikáty pre server Microsoft Exchange

Pre použitie na Microsoft Exchange odporúčame napríklad certifikát Geotrust True BusinessID a jeho verziu EV s rozšíreným overením (extended validation). Tento certifikát má neobmedzenú serverovú licenciu, takže ho môžete využiť okrem servera Exchange aj na viacerých serveroch.

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
GeoTrust QuickSSL Premium 54,30 € $149 DV 4 10 minút 1-2 KúpiťDetail

GeoTrust QuickSSL Premium certifikát

Cenovo najdostupnejší SSL certifikát certifikačnej autority GeoTrust nabízí podporu SAN/UC so zabezpečením až 5 domén a vďaka doménovému overeniu ponúka možnosť veľmi rýchleho vystavenia a nasadenia na servery. Jedná se o tzv. "Low authenticated" certifikát, obsahujúci informácie len o doméne, bez akýchkolvek ďalších údajov.

GeoTrust True BusinessID 116,63 € $199 OV 4-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail

GeoTrust True BusinessID certifikát

Najpredávanejší SSL certifikát od spoločnosti GeoTrust ponúka podporu SAN/UC so zabezpečením až 25 domén, kompletné overenie spoločnosti, pre ktorú je certifikát vystavený a je možné ho vďaka licencii využiť na neobmedzenom počte serverov.
GeoTrust True BusinessID certifikát nachádza svoje uplatnenie prakticky vo všetkých oblastiach, vyžadujúcich SSL komunikáciu - komerčné, firemné alebo verejné webové projekty. Certifikát je tiež odporúčaný pre použitie na poštovom servere Microsoft Exchange.

GeoTrust True BusinessID EV 149,95 € $299 EV 4-250 7 dní 1-2 KúpiťDetail

GeoTrust True BusinessID EV certifikát

Najdôveryhodnejší SSL certifikát od spoločnosti GeoTrust s rozšíreným overením (EV). Vďaka zabezpečeniu webových projektov EV certifikátom GeoTrust sa zvyšuje dôveryhodnosť a prestíž prevádzkovateľa.
EV SSL certifikát je možné odporučiť pre všetky dôležité webové projekty. Svoje miesto nachádza samozrejme v bankovom a finančnom sektore, ale aj v komerčných webových projektoch, kde je kladená požiadavka na najvyšší stupeň overenia a zabezpečenia. SSL certifikát je tiež vhodný pre zabezpečenie serverových produktov od spoločnosti Microsoft, napríklad servera Microsoft Exchange.

Thawte Web Server 97,63 € $199 OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Thawte Web Server certifikát

Najpopulárnejší SSL certifikát spoločnosti Thawte, ktorý ponúka kompletnú identifikáciu a overenie spoločnosti, pre ktorú je SSL certifikát vystavený.
Na zdôraznenie dôveryhodnosti a bezpečnosti je certifikát Thawte Web Server správnou voľbou pre akýkoľvek webový projekt alebo aplikáciu. Svoje využitie nachádza v komerčných webových projektoch, ako sú napríklad e-shopy alebo rezervačné systémy, ďalej vo firemných weboch alebo vo verejných projektoch, kde je vďaka vyššiemu stupňu overenia SSL certifikátu deklarovaný prevádzkovateľ stránok.

Thawte Web Server EV 225 € $299 EV 1-250 7 dní 1-2 KúpiťDetail

Thawte Web Server EV certifikát

Najdôveryhodnejší SSL certifikát spoločnosti Thawte, ktorý sa v internetových prehliadačoch zobrazuje výrazným zeleným pruhom s názvom organizácie, vďaka rozšírenému overeniu EV (Extended Validation).
Zabezpečenie projektov EV certifikátom Thawte zvyšuje dôveryhodnosť a prestíž prevádzkovateľa, ktorý je overený podľa najprísnejších štandardov. SSL certifikát nachádza využitie pri projektoch s požiadavkou na najvyšší stupeň dôveryhodnosti, typicky v bankovom a finančnom sektore a vo webových projektoch, kde je kladená požiadavka na najvyšší stupeň overenia a zabezpečenia.

Symantec Secure Site 299,97 € 450 € OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Symantec Secure Site certifikát

Základný SSL certifikát z ponuky certifikačnej autority Symantec. V procese overenia a vystavenia Secure Site certifikátu dochádza ku kompletnej identifikácii spoločnosti, pre ktorú je SSL certifikát vystavený.
SSL certifikát sa využíva v bankovom a finančnom sektore, alebo v iných verejných projektoch ako sú e-shopy, rezervačné systémy, atď., kde sa odporúča zabezpečenie od svetovo najuznávanejšej certifikačnej autority.

Symantec Secure Site EV 730,95 € 1050 € EV 1-250 5 dní 1-2 KúpiťDetail

Symantec Secure Site EV certifikát

Jeden z nejprestížnejších SSL certifikátov s rozšíreným overením (Extended Validation) na trhu. Použitím EV SSL certifikátu od certifikačnej autority Symantec každá spoločnosť deklaruje, že jej záleží na internetovej bezpečnosti a že chce patriť medzi top spoločnosti, využívajúce tieto certifikáty.
Certifikáty Symantec nachádza využitie predovšetkým v bankovom a finančnom sektore, ale uplatní sa aj na mnohých webových projektoch s dôrazom na kvalitu a značku.