Certifikáty Entrust stratia od 1. 11. 2024 dôveru v Chrome, odporúčame prechod k DigiCertu

Certifikáty Entrust stratia od 1. 11. dôveru v Chrome, odporúčame prechod k DigiCertu. Novým certifikátom Entrust už nebude Chrome veriť a bude zobrazovať chybu zabezpečenia. Existujúce certifikáty môžete predĺžiť s DigiCertom a so zľavou až 15 %!

Google Chrome prestane dôverovať Entrustu

Entrust nebude dôveryhodný v Chrome

Google oznámil, že 31. októbra 2024 prestane jeho prehliadač Chrome dôverovať novo vydaným certifikátom spoločnosti Entrust. To znamená, že certifikáty vydané po tomto dátume nebudú v Chrome fungovať a prehliadač bude zobrazovať chybu na webe, ktorý by ich používal. Keďže má Chrome zhruba 65 % trhový podiel, je nutné tento problém včas riešiť.

Google uvádza, že dlhodobé problémy Entrustu s dodržiavaním štandardov a bezpečnostnými incidentmi viedli k poklesu dôvery v ich certifikáty. Podrobné informácie nájdete v oficiálnom zdroji Google Security blog.

Prejdite k DigiCertu a získajte zľavu až 15 %

Nové certifikáty už nemá zmysel od CA Entrust kupovať, prejdite preto s našou asistenciou k DigiCertu. V závislosti na úrovni overenia nového certifikátu môžete získať zľavu až 15 % na nový certifikát DigiCert.

Viac informácií nájdete na stránke venovanej tejto téme.

SSLmarket je najlepším partnerom DigiCertu

Sme spoľahlivým partnerom v oblasti internetovej bezpečnosti a TLS certifikátov. Pomôžeme vám s hladkým prechodom a zabezpečíme, že vaše webové stránky budú vždy spĺňať najvyššie štandardy zabezpečenia. Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete asistenciu, náš tím odborníkov je vám k dispozícii. Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme.