Nové možnosti stiahnutia certifikátu vám zjednodušia prácu

(28. 1. 2021) Upravili sme možnosť stiahnutia certifikátu tak, aby ste si mohli zvoliť ľubovoľný certifikát náležiaci objednávke jednotlivo, či vytvoriť ich kombináciu. Teraz máte možnosť vytvoriť si súbory s certifikátom presne na mieru podľa vašej potreby.

Stiahnuť si môžete jednotlivé certifikátmi či ich kombináciu; stačí ich označiť a kliknúť na Odoslať. Potom sa v prehliadači automaticky stiahnu (ak nie, použite tlačidlo Stiahnuť). Certifikáty sťahujeme priamo z API k danej objednávke, takže máte istotu, že aj certifikáty CA sú správne a že sú určené priamo pre konkrétny certifikát.

Jednotlivé certifikáty sa hodia pri inštalácii certifikátov cez formulára. Naopak zlúčenie certifikátov je používané na niektorých serveroch, kedy môžete mať všetky certifikáty v jednom súbore. Nechýba ani verzia pre Windows, ktorá umožňuje certifikáty uložiť v kontajneri PKCS#7.

Možnosti stiahnutia certifikátu
Možnosti stiahnutia certifikátov

Tieto možnosti prevzatia dopĺňa možnosť vytvorenia PFX, ktorá je k dispozícii v prípade, že máte z minulosti privátny kľúč k certifikátu.

Návody na inštaláciu certifikátu na jednotlivé servery či zariadení potom nájdete v našej nápovede.