Nový web a rozšírenie ponuky o produkty DigiCert

Logo certifikační autority DigiCert (12.10.2018) K dnešnému dátumu náš SSLmarket hrdo oznamuje hneď niekoľko noviniek naraz: Prešli sme na nové webové stránky, spustili sme novú zákaznícku administráciu a zahájili predaj produktov DigiCert.

Okrem nového responzívneho designu našej homepage bola spustená aj nová zákaznícka administrácia. V modernom a prehľadnom užívateľskom rozhraní po novom nájdete nie len názorné grafy, ale hlavne doposiaľ neponúkané funkcie, napríklad nástroj pre pridanie SANov do už vystaveného certifikátu. Všetky vylepšenia vám budeme postupne predstavovať detailnejšie.

Súčasne s designom inovujeme aj našu ponuku a rozširujeme ju o produkty certifikačná autority DigiCert. Už teraz u nás môžete získať nové code signing certifikáty a serverové TLS certifikáty, stačí len odoslať objednávku. Od konca októbra je v ponuke kompletné portfólio DigiCertu, zahrňujúce aj S/MIME a podepisovací certifikáty.

Veríme, že v našej novej ponuke nájdete vždy to správne riešenie pre zabezpečení vašeho projektu a že vám naše nové stránky prácu s certifikátmi ešte viac uľahčia, či už sa bude jednať o Code Signing, TLS certifikáty či S/MIME certifikáty.