Pečať certifikátu získate priamo v detaile objednávky

(20. 5. 2021) Zjednodušili sme získanie pečate certifikačnej autority (CA Seal). Novo získate HTML kód pečate priamo v detaile objednávky certifikátu. Môžete si tiež zapnúť či vypnúť dodatočné vlastnosti Smart Seal, ktorý je výsadou prestížnych Secure Site certifikátov.

Ako získať pečať certifikačnej autority v zákazníckej administrácii

Každý TLS certifikát so sebou prináša možnosť získať a vystaviť pečať CA na svojom webe (výnimkou je iba RapidSSL, ktorý pečať nemá). V zákazníckej administrácii nájdete v sekcii Stiahnutie nové tlačidlo pre získanie pečate.

Urobte revíziu nastavenia pečate CA pomocou tlačidla "Nastaviť pečať CA". Tu si vyberáte možnosti zobrazenia a pri bežnej pečati jej veľkosť (Thawte, GeoTrust). Pečať Smart Seal, ktorú získate spolu s certifikáty Secure Site, nabízí více - můžete zapnout animaci, zvětšení pečeti po najetí (hover), přidání vlastního firemního loga atd. Po potvrdení voľby sa vaše preferencie odošlú do DigiCertu a tam sa uložia. Pri zmenách teda nie je potrebné meniť kód pečate na vašom webe.

Nastaveníe pečate Smart Seal, ktorú získáte k certifikátom Secure Site
Nastavenie pečate Smart Seal, ktorú získate k certifikátom Secure Site. Kliknite pre zväčšenie.

Akonáhle máte vybranú veľkosť, tak dialóg potvrďte, zatvorte a pečať si stiahnite pomocou ikony na rovnakom tlačidle. Ukáže sa vám skript a HTML kód pečate, ktorý potom pridáte na váš web na miesto, ktoré ste pre pečať vybrali. Obe časti pečate použite zároveň a vložte do kódu vašich stránok (skript môžete vložiť i do hlavičky stránok). Ak posielate pečať svojmu webmasterovi, tak iste príde vhod možnosť stiahnutia informácií v TXT formáte. Tie potom stačí preposlať vhodnej osobe.