SSLmarket držiteľom nových cien

(29. 10. 2020) Tohtoročné stretnutie certifikačnej autority DigiCert s ich partnermi so všetkým dobre známych dôvodov konalo len virtuálne. Napriek tomu si z neho SSLmarket odniesol významné ocenenie.

Roundtable DigiCertu, alebo vyhodnotenie fiškálneho roku, tento rok prebehlo netradičnou formou virtuálnej konferencie. Behom nej sme mali možnosť naživo komunikovať s predstaviteľmi certfikačnej autority a dozvedieť sa tak o chystaných novinkách priamo z prvej ruky. A rovnako ako v predchádzajúcich rokoch sme aj za rok 2020 obdržali významné ceny – Sales Performance Award a DigiCert Champion Award.

O prvé sme sa zaslúžili na základe našich predajných výsledkov, o druhú vďaka spôsobu našej práce. Zákazník a jeho bezpečnosť sú pre nás na prvom miesto a naši klienti môžu počítať s pridanou hodnotou našich služieb.

Viceprezident DigiCertu Dave Greyvenstein voľbu víťaza okomentoval takto:

Titul DigiCert Champion je pre nás synonymom lojálnosti, exkluzivnej spolupráce a úplnej oddanosti nášmu spoločnému úsiliu. Tohtoročný víťaz sa nielenže môže pyšniť týmito kvalitami, ale rovnako tak celkovo zdieľa naše priority. Cenu DigiCert Champion pre rok 2020 preto nemôže obdržať niekto iný ako Zoner.

Iba niekoľko málo partnerov dokáže rok čo rok dosiahnuť pozoruhodné predajné výsledky a tie si zaslúžia ocenenia. Jedným z víťazov v kategórii Mimoriadne predajné výkony pre tento rok je Zoner.