Zlepšili sme upozorňovanie na expiráciu certifikátov

(31. 01. 2019) Pre lepšiu kontrolu expirácie certifikátov sme pridali dve nové funkcie - SMS notifikácie a viac kontaktov pre zasielanie upozornení. S nami tak môžete účinne predísť problémom s expirovaným certifikátom a nedostupným webom, ktoré sa predražujú a ničia reputáciu firmy.

SMS a e-mailové upozornenie na expiráciu

Fungovanie SMS upozornení je jednoduché a môžete si túto funkciu zapnúť/vypnoúť v nastaveniach Zasielania správ. Správa má slúžiť ako záchrana pred expiráciou a posiela sa 3 dni pred týmto dátumom, kedy je ešte čas certifikát predĺžiť. Mimo to dostanete klasické upozornenie e-mailom.

E-mailové upozornenie si môžete nechať poslať na viac adries a nastavuje sa na rovnakom mieste. Okrem vašeho e-mailu môžete vložiť e-mail kolegov, alebo vašeho firemného ticket systému.

Expiráciu môžete sledovať aj manuálne

Expirujúci certifikát taktiež prehľadne vidíte v administrácií v Prehľade s vyznačením už predĺžených certifikátov. Vaše vydané certifikáty si môžete tiež - pre lepšiu evidenciu - stiahnuť v podobe reportu v rôznych formátoch (včetne excelovskej tabuľky).

Veríme, že novú funkciu oceníte. Neváhajte sa v případe akýchkoľvek otázok obrátiť na zákaznícku podporu.