API SSLmarketu pre objednávanie SSL certifikátov

SSLmarket podporuje API pre objednávanie SSL certifikátov. Pripravili sme pre vás aj jednoduchý nástroj, s ktorým môžete začať API používať okamžite. Skúsený používateľ už nemusí prechádzať niekoľko krokov objednávky; všetky údaje si nastaví a odošle jedným klikom prostredníctvom API do SSLmarketu.

API vám pomôže najmä ak objednávate väčšie množstvo certifikátov. Pomôže urýchliť objednávanie a vy sa môžete venovať tomu, čo je pre vaše podnikanie naozaj dôležité.

Dôležité funkcie API SSLmarket

Prostredníctvom API SSLmarketu (Application Programming Interface) môžete objednávať všetky typy SSL certifikátov, ktoré máme v ponuke. Pošlete všetky informácie v rovnakom rozsahu, ako ich požaduje objednávkový formulár na SSLmarkete a objednávka sa založí na váš účet. API podporuje všetky parametre certifikátov vrátane SANov (ďalších domén v certifikáte) .

  • Testovací režim na vyskúšanie "nanečisto"
  • Objednávanie všetkých typov certifikátov
  • Definícia všetkých parametrov
  • Objednanie jedným klikom
  • Urýchlenie procesov a úspora času
  • Možnosť nastaviť východzie údaje

Ako API SSLmarketu využiť

API je možné využiť dvoma spôsobmi. Prvým z nich je využitie nášho jednoduchého rozhrania nazvaného SWAPI, ktoré umožňuje odoslať objednávku jedným kliknutím a môžete si definovať východzie údaje, ktoré používate. Tento spôsob môžete začať používať hneď a výrazne vám urýchli prácu.

Druhou možnosťou je vlastné riešenie. Definíciu API nájdete v dokumente, uvedenom nížšie. Predajte ju vášmu programátorovi, ktorý na jej základe vytvorí riešenie podľa vašich vlastných potrieb.

API SSLmarketu môžu začať používať všetci naši zákazníci. Nie je potrebné uzatvárať žiadne zmluvy a zdržiavať sa formalitami.

Začnite API používať ešte dnes

Kliknutím na ikony nižšie si stiahnite dokumentáciu k API a nástroj SWAPI, ktorý vo webovom rozhraní umožní odoslanie objednávky prostredníctvom API do SSLmarketu (nemusíte nič programovať).

Dokumentáciu budete potrebovať na tvorbu vlastného napojenia na API SSLmarketu. SWAPI je súbor skriptov, ktorý stačí rozbaliť na váš server. Potom môžete začať objednávať pomocou jednoduchého formulára, ktorý API využíva. Pred použitím SWAPI dôrazne odporúčame prečítať si informácie v súbore README.txt.

API a dokumentácia SSLmarketu
Stiahnuť API a dokumentáciu
SWAPI - webové rozhranie API SSLmarketu
Stiahnuť SWAPI - webové rozhranie API
SSLmarket na Github.com
SSLmarket na Github.com

 

 

 

 

 

V prípade potreby sa neváhajte obrátiť na zákaznicku podporu SSLmarket, alebo na e-mail api(at)sslmarket.sk.