Chráňte príjemcu svojich e-mailov pomocou VMC certifikátov

Certifikáty Verified Mark, ktoré vydáva certifikačná autorita DigiCert, slúžia na zobrazenie symbolu odosielateľa e-mailovej správy a jeho lepšiu identifikáciu. Vďaka tejto technológii príjemca vášho e-mailu uvidí logo vašej spoločnosti ešte skôr, než samotnú správu otvorí. Vďaka VMC môžeme zvýšiť efektivitu svojej komunikácie so zákazníkmi a dôsledne ich chrániť proti phishingu.

Čo sú Verified Mark certifikáty (VMC)?

Certifikáty Verified Mark (VMC) umožňujú spoločnostiam zobraziť svoje logo (brand) vedľa značky Pole "odosielateľ" v e-mailových klientoch - príjemca ho vidí ešte pred otvorením správy. VMC k tomu využívajú technológiu známu ako Brand Indicators for Message Identification (BIMI).

VMC ukazuje príjemcovi e-mailu logo odosielateľa
VMC ukazuje príjemcovi e-mailu logo odosielateľa

Táto technológia umožní firmám naplno využiť svoje registrované logá pre komunikáciu s užívateľmi, čo predtým nebolo možné. VMC prináša revolúciu v používaní e-mailu a v ochrane proti phishingu.

Výhody identifikácie odosielateľa pomocou VMC certifikátu

VMC certifikát vám prináša nasledujúce výhody:

  • Zvyšuje dôveryhodnosť správ poslaných zákazníkom
  • Čitateľ správy jasne spozná unikátnu a overenú identitu odosielateľa
  • Odlíšenie od konkurencie - vaše e-maily vyniknú
  • Vaša e-maily si prečíta preukázateľne viac ľudí
  • Vaše e-mailové kampane budú mať vyšší open rate (štatistiku prečítanía)
  • Technológia účinne eliminuje phishing

Verified Mark certifikát je symbol úspechu. Ako ho získať?

Pridajte sa aj vy k najúspešnejším firmám na svete a používajte Verified Mark certifikát. Radi vám pomôžeme ho získať. Budeme však od vás potrebovať platnú ochrannú známku, ktorú je potrebné si zabezpečiť, alebo dohľadať platnú registráciu. Bez nej nie je možné VMC získať.

Kompletné informácie o tom, ako získať certifikát VMC a čo je potrebné, nájdete v Čo musím urobiť, aby som získal certifikát VMC

Verified Mark certifikáty môžete získať exkluzívne iba u DigiCertu naším prostredníctvom. Pomôžeme vám s kompletným procesom získania VMC certifikátu.

Sme Platinum Elite partner DigiCertu