Pečať Symantec vo vyhľadávačoch (Symantec Seal-in-Search)

Symantec Seal-in-Search umožňuje zobraziť známy symbol Norton Secured Seal vedľa zabezpečeného webu vo výsledkoch vyhľadávania. Návštevník, ktorý hľadá v množstve ponúkaných výsledkov vidia na prvý pohľad, že vaše webové stránky sú zabezpečené na najvyššej úrovni a môže im dôverovať. Známe logo prestížneho zabezpečenia upúta jeho pozornosť a zvýši jeho záujem navštíviť odkaz.

Výsledky vyhľadávania Google a Symantec Seal-in-Search

Pečať Norton Secured Seal ponúka

  • odlíšenie od konkurencie zobrazením symbolu Norton Secured Seal vo výsledkoch vyhľadávania
  • získanie pozornosti a dôvery návštevníkov
  • pečať zvyšuje dokončenej transakcie nakupujúcich priemerne o viac ako 20%
  • webové stránky budú spojené s jedným z najznámejších bezpečnostných symbolov na svete

Ako funguje Symantec Seal-in-Search

Symantec ako popredný poskytovateľ SSL zabezpečenia umožňuje využiť výhody najuznávanejšej značky dôveryhodnosti na internete - Norton Secured Seal. Pred uvedením technológie Seal-in-Search si návštevník musel až na webovej prezentácii overiť, či je zabezpečená a dôveryhodná. Teraz vidia značku Norton Secured Seal už vo výsledku vyhľadávania a vie, že môže odkazu dôverovať, než na web vstúpi. Seal-in-Search umožňuje odlíšiť sa vo výsledkoch vyhľadávania od ostatných a ľahšie upútať pozornosť. Navyše návštevníkom garantujete, že je váš web zabezpečený na najvyššej úrovni. Symantec Seal-in-Search je veľa využívaný na weboch obchodníkov a serverov hodnotiacich výrobky.
Aby bol zobrazený Symbol Norton Secured Seal vo vyhľadávaní, je nutné mať na PC nainštalované bezpečnosťou riešení spoločnosti Symantec (Norton Antivirus) alebo AVG (AVG Antivirus). Podľa informácií spoločnosti Symantec je pečať zobrazovaná na viac ako 60 miliónoch počítačov, ktoré používajú a disponujú týmito programami.

Ako môžem túto funkciu získať?

Symantec Seal-in-Search a pečať Norton získate zdarma ku každému SSL certifikátu Symantec z našej ponuky.