Sme DigiCert Partner of the Year 2019

(9. 10. 2019) SSLmarket získal pre ZONER najvyššie ocenenie, ktorého možno v spolupráci s certifikačnou autoritou DigiCert dosiahnuť. Potvrdzuje sa tak naše výnimočné postavenie na Európskom trhu.

Ceny DigiCertu pre ZONER   SSLmarket získal najprestížnejšie ocenenie Partner roka 2019 (Partner of the Year). Toto najvyššie ocenenie sme získali za mimoriadne výkony a spoluprácu pri uvádzaní nových produktov na trh.

Okrem nej sme získali Cenu za spoluprácu (Cooperation Award 2019). DigiCert ocenil našu výnimočnú spoluprácu v oblasti obchodu, marketingu a vývoja. Potvrdil našu výnimočnú mieru vzájomnej spolupráce.   

Tretím ocenením je Million dollars club , ktorý sme získali už v roku 2018. Získavajú ho iba partneri s najvyšším predajom certifikátov, ktorých je v Európe iba niekoľko. Ocenenie dokazuje, že patríme medzi tie najúspešnejšie.

  

V spomínanej ocenenie potvrdzujú našu poprednú pozíciu na Európskom trhu a výnimočnú spoluprácu s najväčšou certifikačnou autoritou na svete. Pre našich zákazníkov ocenenie znamená garanciu najvyššej úrovne služieb, dostupnosť najnovších inovácií a vždy kompletnú ponuku certifikačnej autority DigiCert a QuoVadis. Vďaka úzkemu vzťahu s DigiCertem dokážeme zákazníkom poskytovať služby, ktoré nikto iný nedokáže.

Kompletný prehľad našich úspechov nájdete na stránke Úspechy a ocenenia SSLmarketu .