Výber SSL certifikátu podľa autority

Jedným z najdôležitejších parametrov pri výbere certifikačnej autority je jej dôveryhodnosť, kvalita a značka. Pri použití SSL protokolu je dôvera prevažne vyjadrená existenciou root certifikátu v operačných systémoch alebo v úložiskách webových prehliadačov. SSLmarket ponúka najširšiu ponuku dôveryhodných SSL certifikátov od svetovo najznámejších autorít pre každého zákazníka.

Činnosť certifikačnej autority by sa dala prirovnať k činnosti notára pri overovaní klasického podpisu. Je tu však jedna zásadná odlišnosť - zatiaľ, čo notár musí overit každý jednotlivý podpis, certifikačná autorita overuje dáta na vytváranie digitálneho podpisu. Na svete existuje veľa certifikačných autorít. V našej ponuke nájdete certifikáty od najdôveryhodnejších svetových CA. Ak si nebudete vedieť poradiť, naši skúsení pracovníci radi poradia pri výbere správneho typu SSL certifikátu.

Spoločnost Thawte je jednou z najznámejších certifikačných autorít na svete a zároveň jedným z priekopníkov digitálnych certifikátov. Tradícia a kvalita certifikátov Thawte je v Slovenskej republike všeobecne známa a klienti, pristupujúci na zabezpečené stránky, majú väčšiu dôveru k poskytovateľovi stránok.

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena Thawte Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
SSL 123 43,30 € $149 DV NIE 10 minút 1-2 KúpiťDetail
SSL 123 Wildcard 43,30 € $149 DV NIE 10 minút 1-2 KúpiťDetail
Web Server 97,63 € $199 OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail
Web Server EV 225 € $299 EV 1-250 7 dní 1-2 KúpiťDetail
Web Server Wildcard 314,45 € $599 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail
Code Signing 152,95 € $299 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Certifikačná autorita Thawte

Spoločnosť Thawte založil v roku 1995 Mark Shuttleworth v Juhoafrickej republike. Už od začiatku sa špecializovala na digitálne certifikáty a internetovú bezpečnosť. Ako prvá certifikačná autorita začala vydávať SSL certifikáty pre verejné subjekty mimo Spojených štátov.
V decembri 1999 odkúpila Thawte spoločnosť VeriSign, Inc (od roku 2010 všetky SSL divízie a kompletný PKI patrí pod spoločnosť Symantec) a stala sa tak veľmi významným členom tejto svetoznámej značky. V roku 2004 ako prvá certifikačná autorita na svete začala vystavovať SSL certifikáty aj pre medzinárodné IDN domény (obsahujúce znaky s diakritikou). Od svojho založenia spoločnosť Thawte vydala už takmer milión SSL certifikátov a svoje produkty ponúka vo viac ako 240 krajinách sveta.
Získaním SSL certifikátu Thawte je zebezpečená prakticky 100% istota dôveryhodnosti a kvality.

ZONER software je platinový partner CA Thawte

Prevádzkovateľ projektu www.sslmarket.sk, spoločnost ZONER, zabezpečuje SSL certifikáty certifikačnej autority Thawte už od roku 2005 a v súčasnosti je PLATINOVÝM PARTNEROM, čo je najvyššie ohodnotenie partnerskej spolupráce. Ponúkame najširší výber SSL certifikátov najväcších certifikačných autorít a svojim zákazníkom poskytujeme najlepšie služby pri výbere a zabezpečení SSL certifikátov.

Výhody našich zákazníkov

 • Autorizovaný platinum partner spoločnosti Thawte
 • Zákaznícka podpora v českom jazyku
 • Výrazne nižšie ceny
 • Fakturácia SSL certifikátov v €
 • Najširšia ponuka SSL certifikátov na trhu
 • Prehľadná slovenská administrácia pre správu objednávok
 • Priame spojenie na VIP partner support CA Thawte

Spoločnosť Symantec patrí k svetovej špičke pre poskytovanie bezpečnostných riešení a od roku 2010, vďaka akvizícii PKI/SSL časti spoločnosti VeriSign, je najväcšou autoritou na svete, vydávajúcou dôveryhodné certifikáty. Certifikáty spoločnosti Symantec používa väčšina významných svetových spoločností, v bankovom sektore sú certifikáty Symantec takmer samozrejmosťou. Využívaním certifikátu Symantec spoločnosti deklarujú najvyššiu úroveň kvality služieb a zabezpečenia.

 • Cenník
 • CA Symantec
 • Prečo zvoliť SSLmarket
SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena Symantec Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
Secure Site 299,97 € 450 € OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail
Secure Site Pro 716,63 € 1050 € OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail
Secure Site EV 730,95 € 1050 € EV 1-250 5 dní 1-2 KúpiťDetail
Secure Site Pro EV 1104,95 € 1499 € EV 1-250 5 dní 1-2 KúpiťDetail
Secure Site Wildcard 1 730 € $2199 OV NIE 2 dní 1-2 Kúpiť Detail
Secure Site Pro Wildcard 3 333 € $4975 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail
Code Signing 316,65 € 499 € OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail
Code Signing EV 450 € $795 EV NIE 14+ dní 1-2 KúpiťDetail

Certifikačná autorita Symantec

Spoločnosť Symantec bola založená v roku 1982 a od svojho začiatku sa zameriava na poskytovanie produktov, spojených so zabezpečením informácií a dát. U nás je známa predovšetkým vďaka antivírusovému riešeniu Norton. V roku 2010 spoločnosť Symantec odkúpila kompletné portfólio SSL certifikátov a PKI spoločnosti VeriSign a teraz pod svojou značkou ponúka certifikáty najvyššej úrovne kvality a zabezpečenia.
Všetky SSL certifikáty Symantec poskytujú zobrazenie pečate Norton Secured Seal - najdôveryhodnejšiu značku na internete. Ďalšou veľkou výhodou SSL certifikátov Symantec sú služby zadarmo ako Seal-in-Search, Web Site Malware Scan a Vulnerability Assessment, ktoré aktívne pomáhajú zabezpečiť webové stránky.

ZONER software je platinový partner CA Symantec

p>Prevádzkovateľ projektu www.sslmarket.sk, spoločnosť ZONER software, s.r.o. zabezpečuje SSL certifikáty certifikačnej autority Symantec (predtým spoločnosť VeriSign) už od roku 2005 a v súčasnosti je PLATINOVÝM PARTNEROM, čo je najvyššie ohodnotenie partnerskej spolupráce. Ponúkame najširší výber SSL certifikátov najväcších certifikačných autorít a svojim zákazníkom poskytujeme najlepšie služby pri výbere a zabezpecení SSL certifikátov.

Výhody našich zákazníkov

 • Autorizovaný platinum partner spoločnosti Symantec
 • Zákaznícka podpora v českom jazyku
 • Výrazne nižšie ceny
 • Fakturácia SSL certifikátov v €
 • Najširšia ponuka SSL certifikátov na trhu
 • Prehľadná slovenská administrácia pre správu objednávok
 • Priame spojenie na VIP partner support CA Symantec

Spoločnosť GeoTrust patrí medzi najväčšie certifikačné autority na svete. Získaním certifikátu GeoTrust máte istotu, že Vaši klienti pri prístupe na Vaše zabezpečené stránky z rôznych prehliadačov nebudú obťažovaní akýmkoľvek hlásením o "nedôveryhodnosti" certifikátu, ktoré sa zobrazuje prevažne u certifikátov neznámych autorít. Okrem dôveryhodnosti a kvality vydávaných SSL certifikátov môže voľbu kúpy certifikátu od spoločnosti GeoTrust zvýhodniť aj automatické pridávanie druhej domény bez www ku každej objednávke SSL certifikátu (platí pre objednávky v tvare www.nazov-domeny.sk)

 • Cenník
 • CA GeoTrust
 • Prečo zvoliť SSLmarket
SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena GeoTrust Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
QuickSSL Premium 54,30 € $149 DV 4 10 minút 1-2 KúpiťDetail
QuickSSL Premium Wildcard 233 € $479 DV Ne 10 minút 1-2 KúpiťDetail
True BusinessID 116,63 € $199 OV 4-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail
True BusinessID EV 149,95 € $299 EV 4-250 7 dní 1-2 KúpiťDetail
True BusinessID Wildcard 308,63 € $499 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail

Certifikačná autorita GeoTrust

Spoločnosť GeoTrust začala ponúkať SSL certifikáty od roku 2001, kedy prevzala bezpečnostnú divíziu od spoločnosti Equifax. V súčasnosti je na druhom mieste v počte vydávaných SSL certifikátov, má vo viac ako 150 krajinách sveta už cez 100.000 zákazníkov. V roku 2006 bol GeoTrust odkúpený spoločnosťou VeriSign a dnes patrí do portfólia produktov spoločnosti Symantec.
Certifikačná autorita GeoTrust ponúka rýchle vystavenie SSL certifikátov, navyše v cenovo dostupných reláciách. Všetky produkty spoločnosti GeoTrust sú postavené na najnovších technológiách na ochranu prenosu digitálnych dát. Každý SSL certifikát tiež umožňuje zobraziť GeoTrust True Site pečať, ktorá dynamicky informuje o zabezpečených webových stránkach.
Spoločnosť GeoTrust bola medzi prvými CA, ktoré začali ponúkať tzv. SAN/UC certifikáty, umožňujúce zabezpečenie viacerých domén jedným SSL certifikátom.

ZONER software je platinový partner CA GeoTrust

p>Prevádzkovateľ projektu www.sslmarket.sk, spoločnosť ZONER software, s.r.o. dlhodobo zabezpečuje SSL certifikáty certifikačnej autority GeoTrust a v súčasnosti je PLATINOVÝM PARTNEROM, čo je najvyššie ohodnotenie partnerskej spolupráce. Ponúkame najširší výber SSL certifikátov najväcších certifikačných autorít a svojim zákazníkom poskytujeme najlepšie služby pri výbere a zabezpecení SSL certifikátov.

Výhody našich zákazníkov

 • Autorizovaný platinum partner spoločnosti GeoTrust
 • Zákaznícka podpora v českom jazyku
 • Výrazne nižšie ceny
 • Fakturácia SSL certifikátov v €
 • Najširšia ponuka SSL certifikátov na trhu
 • Prehľadná slovenská administrácia pre správu objednávok
 • Priame spojenie na VIP partner support CA GeoTrust

Certifikačná autorita RapidSSL je osvedčeným lídrom v oblasti lacných SSL certifikátov. RapidSSL vlastní a prevádzkuje spoločnosť GeoTrust, ale na trhu vystupuje ako samostatná značka, ktorá sa zameriava na lacné typy certifikátov. Certifikáty RapidSSL sú vystavované veľmi rýchlo vďaka jednoduchej doménovej validácii (DV).

 • Cenník
 • CA RapidSSL
 • Prečo zvoliť SSLmarket
SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena RapidSSL Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
RapidSSL 11,66 € $59 DV NIE 2 minút 1-2 KúpiťDetail
RapidSSL Wildcard 96,63 € $249 DV NIE 2 minút 1-2 KúpiťDetail

Certifikačná autorita RapidSSL

Spoločnost RapidSSL bola založená v roku 2003 ako ďalšia značka certifikačnej autority GeoTrust. Hlavnou výhodou je predovšetkým veľmi rýchle vystavenie SSL certifikátov a veľmi nízke obstarávacie náklady. SSL certifikáty neobsahujú žiadne ďalšie dodatočné funkcionality, napriek tomu ide o certifikačnú autoritu, ktorá pre 99,9% webových prehliadačov ponúka plne dôveryhodné SSL certifikáty. Filozofia certifikačnej autority tak pokračuje v pôvodnej požiadavke pre rýchle vystavenie: objednaj - potvrď - inštaluj.

ZONER software je platinový partner CA RapidSSL

Prevádzkovateľ projektu www.sslmarket.sk, spoločnosť ZONER software, s.r.o. dlhodobo zabezpečuje SSL certifikáty certifikačnej autority RapidSSL a v súčasnosti je PLATINOVÝM PARTNEROM, čo je najvyššie ohodnotenie partnerskej spolupráce. Ponúkame najširší výber SSL certifikátov najväcších certifikačných autorít a svojim zákazníkom poskytujeme najlepšie služby pri výbere a zabezpecení SSL certifikátov.

Výhody našich zákazníkov

 • Autorizovaný platinum partner spoločnosti RapidSSL
 • Zákaznícka podpora v českom jazyku
 • Výrazne nižšie ceny
 • Fakturácia SSL certifikátov v €
 • Najširšia ponuka SSL certifikátov na trhu
 • Prehľadná slovenská administrácia pre správu objednávok
 • Priame spojenie na VIP partner support CA RapidSSL