GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard certifikát

Cenovo najdostupnejší SSL Wildcard certifikát certifikačnej autority GeoTrust ponúka možnosť veľmi rýchleho vystavenia a nasadenia na servery. Jedná se o tzv. "Low authenticated" certifikát, obsahujúci informácie len o doméne, bez akýchkoľvek ďalších údajov.

 • Vystavenie v priebehu niekoľkých minút
 • Dôveryhodný pre 99,9% prehliadačov
 • 30 dňová garancia vrátenia peňazí
 • Bezplatné pregenerovanie certifikátu
 • Hĺbka šifrovania 40-256 bitov
 • Hĺbka root certifikátu 2.048 bitov
 • Možnosť zabezpečenia až 5 domén
 • Peňažná záruka $500 000
 • Platnosť 1-3 roky
 • Skúšobný SSL certifikát na 30 dní ZADARMO
 • Zákaznícka podpora v češtine
Objednať

Odporúčané použitie certifikátu

SSL certifikát odporúčame využívať na projektoch, kde je kladený dôraz na rýchlosť získania certifikátu. Nachádza svoje využitie predovšetkým v intranetovom použití, interných systémoch alebo na menších webových projektoch, kde sa nevyžaduje overenie spoločnosti, pre ktorú bol SSL certifikát vystavený.
Ak je kladený dôraz na užívateľskú prístupnosť, vyššie garancie, odporúčame využiť EV certifikát (Extended Validation, alebo niektorý z OV certifikátov (Organization Validation).

Cenník GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

1 rok 2 roky 3 roky Objednať
NOVÝ (NEW)
Cena rok / CA / ušetríte
280,00 €
280,00 € / $745 / 62.4%
490,00 €
245,00 € / $1305 / 62.5%
700,00 €
233,33 € / $1198 / 41.6%
OBNOVA (RENEW)
Cena rok / CA / ušetríte
280,00 €
280,00 € / $745 / 62.4%
490,00 €
245,00 € / $1305 / 62.5%
700,00 €
233,33 € / $1198 / 41.6%

Ceny sú uvedené bez DPH.

 • Detail certifikátu
 • Podpora viacerých domén (SAN/UC)
 • Overenie a čas vystavenia
 • Platnosť a obnova

Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Všetky ponúkané SSL certifikáty sú plne dôveryhodné a návštevníci webových stránok nie sú obťažovaní akýmkoľvek hlásením o nedôveryhodnosti. V internetovom prehliadači je informácia o zabezpečenej komunikácii zobrazená v adresnom riadku ikonou zámku a písmenom "s" pri protokole http. Rozkliknutím zámku si môžeme overiť prevádzkovateľa stránok a vydávateľa certifikátu. Viac informácií o zobrazení certifikátu v prehliadači.

Zobrazenie certifikátu v prehliadači
Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Počet zabezpečených domén

SSL certifikát zabezpečuje iba jednu vopred určenú doménu, ktorú nemožno v priebehu platnosti zmeniť. Je teda veľmi dôležité zvoliť si správny názov, ktorý zodpovedá webovým stránkam, ktoré chcete SSL certifikátom zabezpečiť.
Ak je však objednávka vykonaná na doménu 2. úrovne s www (napr. www.sslmarket.sk), je SSL certifikát funkčný aj na doméne bez www (napr. sslmarket.sk). V tomto prípade sa využije technológia SAN a doména bez www sa pridá k certifikátu celkom zadarmo. Táto funkčnosť nie je však podporovaná u iných kombinácií (napr. www.test.sslmarket.sk).

Potrebujete SAN/UC certifikát pre server MS Exchange?

Využívate vo firme MS Exchange 2010 alebo Office Communications Server? Ideálnym riešením zabezpečenia je SSL certifikát, podporujúci viacero doménových mien.

Už od 124,90

Viac info...

Spôsob overenia certifikátu

Proces vystavenia SSL certifikátu spočíva v zaslaní e-mailovej správy na vopred vybraný e-mail domény zo žiadosti o SSL certifikát (admin, administrator, hostmaster, webmaster, postmaster), prípadne na e-mailovú adresu majiteľa domény (čerpá sa z údajov registrov domén, v prípade domény SK z registra združenia SK-NIC). V obdržanej e-mailovej správe stačí len odsúhlasiť všetky údaje o žiadanom SSL certifikátu a proces overenia je dokončený s následným vystavením SSL certifikátu, ktorý je zaslaný na technický kontakt žiadateľa.

Čas vystavenia certifikátu

Pri vložení správneho CSR súboru do objednávky a vykonaní platby je proces overenia a vystavenia SSL certifikátu bežne dokončený počas niekoľkých minút.

Platnosť certifikátu

SSL certifikát je platný od dátumu, kedy je dokončené jeho overenie a certifikát je vystavený. Od tohoto dátumu sa počíta platnosť na daný počet rokov, ktorý bol zvolený v objednávke SSL certifikátu.

Pregenerovanie certifikátu (tzv. reissue)

Podľa potreby je možné si nechať certifikát kedykoľvek ZADARMO pregenerovať (napr. z dôvodu zmazania privátneho kľúča). Pre úspešné pregenerovanie je nutné dodať nový CSR súbor, ktorý obsahuje totožné údaje, ako v pôvodnej objednávke.

Obnova certifikátu (RENEW)

Obnovu SSL certifikátu je možné zahájiť 90 dní pred koncom jeho platnosti. Nie je nutné sa obávať straty zostávajúceho obdobia platnosti. Obnovenému certifikátu bude toto obdobie pripočítané, navyše sa nevyužité dni zaokrúhľujú na celé mesiace nahor. Pripočítanie zostávajúceho obdobia je možné len pri objednaní obnovy SSL certifikátu a uhradení min. 17 dní pred expiráciou.

Zobrazenie pečate certifikátu

Informácie o bezpečnosti na www stránkach je možné podporiť zobrazením pečate, ktorá je generovaná certifikačnou autoritou Symantec. Jedná sa o dynamický obrázok, podľa ktorého používateľ ihneď vie, že stránky sú zabezpečené SSL certifikátom. Kliknutím na pečať je možné overiť všetky informácie o certifikačnej autorite a platnosti daného SSL certifikátu. Je možné si vybrať jeden z troch grafických variantov pečate. Využitie pečate na webových stránkach veľmi odporúčame.

Zobrazenie pečate certifikátu

Podrobný návod, ako si skúšobný SSL certifikát GeoTrust sprevádzkovať, nájdete v priloženom dokumente PDF.

Kompletný prehľad SSL certifikátov GeoTrust v našej ponuke

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena GeoTrust Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
QuickSSL Premium 54,30 € $149 DV 4 10 minút 1-2 KúpiťDetail
QuickSSL Premium Wildcard 233 € $479 DV Ne 10 minút 1-2 KúpiťDetail
True BusinessID 116,63 € $199 OV 4-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail
True BusinessID EV 149,95 € $299 EV 4-250 7 dní 1-2 KúpiťDetail
True BusinessID Wildcard 308,63 € $499 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail