GeoTrust QuickSSL Premium certifikát

Cenovo najdostupnejší SSL certifikát certifikačnej autority GeoTrust ponúka vďaka doménovému overeniu možnosť veľmi rýchleho vystavenia a nasadenie na servery. Ide o tzv."Low authenticated"certifikát obsahujúci informácie len o doméne, bez akýchkoľvek ďalších údajov. Certifikát ponúka podporu SAN/UC so zabezpečením až 5 domén.

DV Overenie domény
1-4 počet domén (FQDN)
Až 4 podpora SANov
10 min doba vystavenia
100% dôveryhodnosť
 • Cena od {geotrust_quickssl_premium_price_eur}
 • Platnosť {geotrust_quickssl_premium_years_validity} roky
 • Zabezpečenie doména vrátane www
 • Dôveryhodnosť všetky počítače a mobily
 • Algoritmus verejného kľúča RSA
 • Symetrické šifrovanie 256 bitov
 • Dĺžka verejného kľúča 2.048 (3.072/4.096) bitov
 • Koreňová CA DigiCert Global Root
 • Garancia vrátenia peňazí 30 dní
 • Pregenerovanie certifikátu zadarmo
 • Možnosť pridania viac domén neumožňuje
 • Peňažná záruka $ 500.000

Odporúčané použitie certifikátu

SSL certifikát odporúčame používať pri projektoch, kde je kladený dôraz na rýchlosť získania certifikátu. Nachádza svoje využitie predovšetkým v intranetovom použití, interných systémoch alebo na menších webových projektoch, kde sa nevyžaduje overenie spoločnosti, pre ktorú bol SSL certifikát vystavený. Možno s ním zabezpečiť až 5 domén na neobmedzenom počte serverov.
Ak je kladený dôraz na používateľskú prístupnosť, vyššia garancia, odporúčame využiť EV certifikát (Extended Validation ) alebo niektorý z OV certifikátov (Organization Validation).

Cenník GeoTrust QuickSSL Premium certifikátu

Certifikát GeoTrust QuickSSL Premium bol nahradený certifikátom GeoTrust Standard DV , ktorý nemá predchádzajúce obmedzenia na počet SANov ani ich podobu.

Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Všetky ponúkané SSL/TLS certifikáty sú plne dôveryhodné a návštevníci webových stránok nie sú obťažovaní akýmkoľvek hlásením o nedôveryhodnosti.

V internetovom prehliadači je informácia o zabezpečené komunikácii zobrazená v adresnom riadku pomocou ikonky zámočku a písmenká " s " u protokolu http.

Rozkliknutím zámočku si môžeme overiť prevádzkovateľa stránok a vydavateľa certifikátu. Viac informácií o zobrazení certifikátu v prehliadači .

Zobrazenie certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium v adresnom riadku prehliadača

FAQ - najčastejšie otázky

Certifikát GeoTrust QuickSSL Premium podporuje SANy v podobe subdomény domény hlavnej (uvedené v Common name). Napríklad pre hlavné doménu zoner.com (automaticky obsahuje tvar s WWW zadarmo) môžete pridať přípatkové SANy autodiscover.zoner.com, owa.zoner.com alebo mail.zoner.com.
Certifikát GeoTrust QuickSSL Premium je možné rozšíriť až štyrmi SANy, platí sa vždy práve tieto štyri. Vychádza z rozhodnutia CA GeoTrust. Aj keď platíte vždy práve štyri SANy, môže využiť len jeden (a neskôr až tri doplniť).
Certifikát GeoTrust QuickSSL Premium je možné rozšíriť 1-4 SANy, ale platí sa vždy práve za štyri. Vychádza z rozhodnutia CA GeoTrust. Aj keď platíte vždy práve štyri SANy, môže využiť len jeden (a neskôr až tri doplniť, pretože sú zaplatené).