Videonápoveda certifikátov SSL/TLS

Pripravili sme pre vás videonávody popisujúce vybrané úkony s certifikátmi. Nájdete tu videá s postupom generovania CSR aj inštaláciu certifikátu na vybrané servery.

Videonápoveda

Ako vygenerovať verejný kľúč (CSR) na serveri s IIS

Návod na generovanie CSR na IIS je platný pre všetky verzie IIS vrátane IIS 10. Ako vygenerovať verejný kľúč (CSR) na serveri IIS 7 a IIS 8 Verejný kľúč (CSR) je potrebný na vystavenie SSL certifikátu. V tomto videonávodu sa dozviete, ako vygenerovať verejný kľúč (žiadosť o certifikát) na serveri IIS 7.

Ako nainštalovať certifikát na server IIS

Návod na inštaláciu certifikátu na IIS je platný pre všetky verzie IIS vrátane IIS 10. Jak nainstalovat certifikát na server IIS 7 Ve videonávodu sa dozviete, ako po vystavení nového SSL certifikát vykonať jeho inštaláciu na server a sprárovanie (Binding) s príslušnou doménou. Nezabudnite vykonať aj inštaláciu Intermediate certifikátov, ktorému sa vo videonápovede tiež venujeme.

Inštalácia certifikátu na Microsoft Exchange

Instalace certifikátu na Microsoft Exchange

Videoprevádzky pre inštaláciu SSL/TLS certifikátu na server Microsoft Exchange nájdete v článku Inštalácia certifikátu na Microsoft Exchange.

 

V prípade potreby neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu, ktorá vám pomôže s výberom certifikátu a akýmkoľvek dotazom.

Bol tento článok pre vás užitočný?