Video nápoveda

Pripravili sme pre vás videonávody popisujúce vybrané úkony s certifikátmi. Nájdete tu videá s postupom generovania CSR aj inštalácie certifikátu na vybrané servery.

Inštalácia SSL certifikátu na server

Ako vygenerovať verejný kľúč (CSR) na serveri IIS 7 a IIS 8

Ako vygenerovať verejný kľúč (CSR) na serveri IIS 7 a IIS 8 Verejný kľúč (CSR) je nevyhnutný pre vystavenie SSL certifikátu. V tomto videonávode sa dozviete, ako vygenerovať verejný kľúč (žiadosť o certifikát) na serveri IIS 7.

Ako nainštalovať certifikát na server IIS 7

Ako nainštalovať certifikát na server IIS 7 Vo videonávode se dozviete, ako po vystavení nového SSL certifikátu vykonať jeho inštaláciu na server a sprárovanie (Binding) s príslušnou doménou. Nezabudnite vykonať tiež inštaláciu Intermediate certifikátov, ktorým sa vo Videonápovede tiež venujeme.

Ako nainštalovať certifikát na server IIS 8

Pripravovaný videonávod vás prevedie inštaláciou nového SSL certifikátu na nový server IIS 8 a jeho špárovanie (Binding) s příslušnou doménou.

Inštalácia Intermediate certifikátov na Microsoft Server

Pre dôveryhodnosť certifikátu je nutné na server nainštalovať aj Intermediate certifikáty. V našom návode uvidíte univerzálny postup pre servery Microsoft server a systémami Windows. videonávod pripravujeme.

Ako nainštalovať certifikát na server Apache

Inštalácia SSL certifikátů na server Apache bude s naším videonávodem hračka. Videonávod pripravujeme.

V prípade potreby neváhajte kontaktovať našu zákaznicku podporu, ktorá vám pomôže s výberom certifikátu a akýmkoľvek dotazom.