Videonápoveda SSL/TLS certifikátov

Pripravili sme pre vás videonávody popisujúci vybrané úkony s certifikátmi. Nájdete tu videá s postupom generovania CSR aj inštaláciu certifikátu na vybrané servery.

Image description

Ako vygenerovať verejný kľúč (CSR) na serveri s IIS

Návod vygenerovanie CSR na IIS je platný pre všetky verzie IIS vrátane IIS 10.

ako vygenerovať verejný kľúč ( CSR) na serveri IIS 7 a IIS 8 Verejný kľúč (CSR) je nevyhnutný k vystaveniu SSL certifikátu. V tomto videonávode sa dozviete, ako vygenerovať verejný kľúč (žiadosť o certifikát) na serveri IIS 7.

Ako nainštalovať certifikát na server IIS

Návod pre inštaláciu certifikátu na IIS je platný pre všetky verzie IIS vrátane IIS 10.

ako nainštalovať certifikát na server IIS 7 vo videonávode sa dozviete, ako po vystavení nového SSL certifikát vykonať jeho inštaláciu na server a sprárovánie (Binding) s príslušnou doménou. Nezabudnite vykonať aj inštaláciu Intermediate certifikátov, ktorému sa vo Videonápoveda tiež venujeme.

Inštalácia certifikátu na Microsoft Exchange

Videonávody pre inštaláciu SSL/TLS certifikátu na server Microsoft Exchange nájdete v článku Inštalácia certifikátu na Microsoft Exchange .

Sprevádzkovanie (aktivácia) Code Signing EV certifikátu

Návod pre stiahnutie Code Signing EV certifikátu na token. Tento postup je potrebné vykonať po vystavení Code Signing EV certifikátu, ktorý je uložený na bezpečnostnom tokene. Token zasiela CA kuriérom po dokončení certifikátu.

Návod a video nájdete v článku Aktivácia (inštalácia) Code Signing EV certifikátu .

V prípade potreby neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu , ktorá vám pomôže s výberom certifikátu a akýmkoľvek dotazom.